Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! +
Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! +
Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! +

Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! +

Ostatnia cena
1 118,17 zł

Informacje o ofercie

Na obecną chwilę Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + z sekcji odtwarzacze blu-ray nie jest dostępny w żadnym monitorowanym sklepie w bazie Systemy Kina Domowego. Ostatnia zapamiętana cena to 1 118,17 zł została zapamiętana 25.05.2024. Zapraszamy ponownie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odtwarzacze Blu-ray
  • Sony

Opis Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! +

praktyczny odtwarzacz blu-ray o rozdzielczości 4K reprodukuje obraz o wysokiej rozdzielczości. Zagwarantuje niezwykłą szczegółowość, bogatą kolorystykę i pokaźny zakres jasności. Na skutek czego widzowie czują się jak w kinie — nie opuszczając domowego zacisza.

Dzięki 4K Ultra HD™ przeżyjesz więcej emocji podczas oglądania filmów. Sygnał HDR10 ze zgodnym wyświetlaczem ma nawet 100 razy wyższy poziom jasności niżeli sygnał charakterystyczny (SDR), wyraźnie rozszerzając maksymalną jasność przy zachowaniu głębokiej i niezwykle szczegółowej czerni.

Obsługa nowych przestrzeni barw BT.2020 oznacza dostęp do wyraźnie szerszej palety odcieni oferują klasyczne sygnały telewizyjne. Twórcy treści mogą dostarczać o sporo bardziej realistyczne i nasycone barwy, od głębokich błękitów wodnych po naturalne zielenie i energiczne czerwienie.

Możliwości odtwarzacza UBP-X500 wykraczają daleko poza płyty Blu-ray™ 4K Ultra HD. Możesz oglądać i słuchać prawie wszystko, co chcesz – w tym większość formatów filmów i nagrań w wysokiej rozdzielczości.

Bogatszy obraz na każdym ekranie. Oglądaj filmy w jakości 4K HDR nawet na telewizorach bez HDR i zobacz większą liczbę szczegółów w cieniach i światłach. Konwersja HDR-SDR zezwala na inteligentne przekształcenie obrazu o super szerokokątnej jasności HDR na obraz SDR, gwarantując niezwykłą jakość obrazu choćby na klasycznych telewizorach SDR.

Dzięki uniwersalnemu odtwarzaczowi komfortowo posłuchasz wszelkich swoich serii na płytach CD, SACD, DVD i Blu-ray. Odtwarzaj filmy przy pomocy złącza USB i połącz z TV za pomocą HDMI. Model UBP-X500 obsługuje wszystkie najbardziej popularne rodzaje plików wideo, umożliwiając oglądanie ulubionych filmów w domu.

Przenieś rozrywkę na wyższy poziom. Połącz odtwarzacz UBP-X500 z listwą głośnikową,cieszyć się głębokim dźwiękiem przestrzennym. Model UBP-X500 obsługuje szeroką gamę formatów plików muzycznych i video.

ma funkcję kontroli rodzicielskiej, BRAVIA Sync, port Ethernet i samoczynne wyłączanie zasilania. Gwarancja 24 miesiące....

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! +
Kategoria Odtwarzacze Blu-ray
Marka Sony
EAN 4548736081055
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 17.10.2018
Data aktualizacji 25.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie ma aktualnych informacji o historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych istotna! Wyślij recenzję produktu.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla tego produktu. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Prezentowane poniżej ceny dla produktu Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + Sony nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z wysyłką. Przed dokonaniem wyboru, zorientuj się w reputacji sklepu i nie zapomnij o możliwości pojawienia się kosztów powiązanych z wysyłką. Odświeżanie listy propozycji cenowych następuje co kilka / kilkanaście minut.

  • Obecnie brak ofert dla Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! +. Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad aktualizacją informacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odtwarzacze Blu-ray

Panasonic DMP-BDT167EG
Panasonic
Dp-ub820 Panasonic
Panasonic
2 339,00 zł

Dp-ub820 Panasonic

Dp-ub450 Panasonic
Panasonic
1 079,00 zł

Dp-ub450 Panasonic

Odtwarzacz dmp-bdt181eg Panasonic
Panasonic
Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic
Panasonic
Panasonic DP-UB9000EG1
PANASONIC
4 999,00 zł

Panasonic DP-UB9000EG1

Panasonic Blu-ray dmp-bdt168
Panasonic
Panasonic DMP-BDT280
Panasonic
...