Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic
Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic
Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic

Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic

654,00 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Panasonic.pl w cenie 654,00 zł

Przeszukaliśmy wiele internetowych sklepów w naszej bazie danych aby odszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic PANASONIC z kategorii odtwarzacze blu-ray kupisz w cenie 654,00 zł w sklepie Panasonic.pl. Cena 654,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Odtwarzacze Blu-ray
 • Panasonic

Opis Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic

DMP-BDT281EG Odtwarzacz Blu-ray rewelacyjna jakość obrazu: Otwieranie zdjęć 4K JPEG, skalowanie do 4K Bogata oferta dostępnych treści online: Aplikacje internetowe Udostępniaj materiały innym urządzeniom: DLNA zachwycający obraz w rozdzielczości 4K Skalowanie do rozdzielczości 4K Jeśli obraz filmów z płyt Blu-ray to dla Ciebie wyznacznik dobrej jakości, to znaczy, że nie widziałeś jeszcze ich w wersji skalowanej do rozdzielczości 4K.

Nasz nowoczesny procesor obrazu stale wykonuje obliczenia tak, żeby w możliwie najkorzystniejszy sposób wygenerować dopełniające miliony pikseli dla tworzyw Full-HD zapisanych na płytach Blu-ray. Dzięki czemu uzyskiwany obraz zyskuje na ostrości, staranności i szczegółowości, a Ty możesz poczuć się jak w kinie Udostępnij treści ze smartfona lub tabletu na telewizorze Miracast Funkcja Miracast dostępna w niektórych modelach odtwarzaczy Blu-ray marki Panasonic na rok 2016 przystępne odtwarzanie na telewizorze zdjęć i filmów zapisanych w smartfonie.

dzisiaj możesz radować się nimi wspólnie z najbliższymi. Co więcej, technika ta zapewnia bezpośrednie połączenie Wi-Fi między urządzeniami, przez co nie ma zapotrzebowania korzystania z routera. Bogata oferta dostępnych treści online Aplikacje internetowe Za pośrednictwem internetu i sieci domowej możesz uzyskać dostęp do rozmaitych treści i usług.

Odtwarzacze Blu-ray marki Panasonic na rok 2016 zezwalają na korzystanie z najróżniejszych materiałów, takich jak filmy, wiadomości, gry, muzyka i nie tylko. Bezprzewodowa obsługa wielu pomieszczeń DLNA Możesz swobodnie udostępniać materiały, takie jak zdjęcia, filmy i muzyka, innym połączonym z siecią urządzeniom w domu.

Każdy członek rodziny może oglądać je kiedy zechce i po swemu, bez ograniczeń co do czasu i miejsca. Efektowne wspomnienia choćby na dużym ekranie Otwieranie fotografii 4K JPEG Odtwarzacz dysków Blu-ray Disc marki Panasonic z 2016 roku przystępne wyświetlanie fotografii JPEG 4K utworzonych aparatem lub kamerą.

zezwala na to oglądanie wspomnień z wakacyjnych wycieczek z całym ich naturalnym ładnem - od majestatycznych krajobrazów po cenne fotografie rodziny i przyjaciół. SPECYFIKACJA: BD-ROM, FULL HD 3D/BD-Video, TAK BD-RE/ BD-RE DL (Ver.3), BDAV/ BDMV/ JPEG/ MPO/ FLAC/ WAV/ AAC/ WMA/ MP3/ ALAC/ DSD, TAK BD-R/ BD-R DL (Ver.2), BDAV/ BDMV/ Xvid/ MKV/ FLAC/ WAV/ AAC/ WMA/ MP3/ ALAC/ DSD, TAK DVD, DVD-Video: TAK DVD-R*1/DVD-R DL*1/DVD-RW*1 DVD-Video/Nagrywanie video w formacie DVD: TAK AVCHD: TAK Xvid/ MKV/ FLAC/ WAV/ WMA/ AAC/ MP3/ ALAC/ DSD/ JPEG/ MPO: Tak (DVD-R / DVD-R DL) R*1/+R DL*1/+RW*1, wideo/AVCHD: TAK CD, CD-R/ -RW, CD-DA: TAK Xvid/ MKV/ FLAC/ WAV/ WMA/ AAC/ MP3/ ALAC/ JPEG/ MPO: tak (CD-R/-RW) SYSTEM AUDIO Dolby Digital/ TrueHD: tak dekodowanie (2 kanały) i dekoder zewnętrzny Dolby Digital Plus: tak dekodowanie (2 kanały) i dekoder zewnętrzny DTS-HD Master Audio / DTS-HD High Resolution Audio: tak dekodowanie i dekoder zewnętrzny FLAC: tak (192 kHz/24 bity (5.1 kanałów)) WAV: tak (192 kHz/32 bity (2 kanały)) ALAC: tak (192 kH...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic
Kategoria Odtwarzacze Blu-ray
Marka PANASONIC
EAN 5025232837823
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 654,00 zł
Najwyższa cena 654,00 zł
W bazie od 09.12.2022
Data aktualizacji 16.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Panasonic.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala na ocenę wartości produktu w czasie.

Przepraszamy, obecnie nie ma aktualnych informacji o historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla innych ważna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic PANASONIC nie wliczają w siebie ewentualnych wydatków związanych z wysyłką. Zanim wybierzesz, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami o sklepie i uwzględnij warunki dostawy. Co kilka / kilkanaście minut odbywa się aktualizacja listy sklepów z ofertami.

 • Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic (oferta z Panasonic.pl)

  Odtwarzacz blu-ray dmp-bdt281eg Panasonic Sklep on-line
  ★★★★★
  654,00 zł
  Kategoria w sklepie Panasonic.pl: Odtwarzacze Blu-ray PANASONIC

Produkty powiązane

Panasonic DMP-BDT167EG
Panasonic
Dp-ub820 Panasonic
Panasonic
2 312,00 zł

Dp-ub820 Panasonic

Dp-ub450 Panasonic
Panasonic
1 079,00 zł

Dp-ub450 Panasonic

Odtwarzacz dmp-bdt181eg Panasonic
Panasonic
Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic
Panasonic
Panasonic DP-UB9000EG1
PANASONIC
4 999,00 zł

Panasonic DP-UB9000EG1

Panasonic Blu-ray dmp-bdt168
Panasonic
Panasonic DMP-BDT280
Panasonic

Inne w kategorii Odtwarzacze Blu-ray

Sony BDP-S3700
Sony
459,27 zł

Sony BDP-S3700

...