Panasonic DP-UB9000EG1
Panasonic DP-UB9000EG1
Panasonic DP-UB9000EG1

Panasonic DP-UB9000EG1

4 999,00 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Panasonic.pl w cenie 4 999,00 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość internetowych sklepów w bazie aby wyszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Panasonic DP-UB9000EG1 PANASONIC z kategorii odtwarzacze blu-ray kupisz w cenie 4 999,00 zł w sklepie Panasonic.pl. Kwota 4 999,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Odtwarzacze Blu-ray
 • Panasonic

Opis Panasonic DP-UB9000EG1

BLACK FRIDAY Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD DP-UB9000EG1 Black

Urządzenie klasy referencyjnej o nadzwyczajnej jakości obrazu i dźwięku
Model UB9000EG1 to odtwarzacz Ultra HD Blu-ray klasy referencyjnej. Korzysta on z nieszablonowych technice przetwarzania chrominancji i przetwarzania HDR firmy Panasonic, które pozwalają uzyskać w domu obraz w jakości kinowej. W połączeniu z rozwiązaniami konstrukcyjnymi i podzespołami przypasowanymi z myślą o zapewnieniu najwyższej osiągalnej jakości dźwięku pozwala to na uzyskanie zniewalająco pięknego obrazu i dźwięku.


- Procesor HCX do obsługi obrazu Blu-ray Ultra HD
- Obsługa wielu formatów HDR
- Optymalizacja HDR
- obudowa o wysokiej sztywności i niższym położeniu środka ciężkości
- Wyjście 2-kanałowe (XLR/RCA) i wyjście 7.1-kanałowe
- Specjalna płytka obwodu wyjścia analogowego


nieszablonowe technologie przetwarzania obrazu pozwalają uzyskać kinowe wrażenia rodem z Hollywood
Model 4K PRO HDR odtwarzacza Ultra HD Blu-ray firmy Panasonic jest wyposażony w procesor HCX do obsługi obrazu Ultra HD Blu-ray. Jego nieszablonowa technologia przetwarzania pozwala uzyskać niezwykłą jakość obrazu. Staranna reprodukcja kolorów i efektu HDR — potrzebnych składników technologii Ultra HD stanowiących podstawę obrazu o wysokiej rozdzielczości. Konsekwencją są w pełni nowe, nieporównane dotąd wrażenia. *HCX to skrót od Hollywood Cinema Experience.


oszałamiający obraz w rozdzielczości 4K
Odtwarzacze Ultra HD Blu-ray firmy Panasonic obsługują sporo formatów HDR, takich jak HDR10 — standardowy format dla filmów i dysków Blu-ray UHD. Od niedawna obsługują one także odtwarzanie HDR dynamicznych metadanych w formacie HDR10+TM stanowiącym kanon nowej generacji. Dodatkowo są zgodne ze standardami Dolby VisionTM i Hybrid Log-Gamma. Efekt synergii zapewniany poprzez opracowane poprzez firmę Panasonic oryginalne technologie odwzorowywania obrazu w wysokiej jakości umożliwia uzyskanie jeszcze większej ekspresji obrazu.


Jeszcze bardziej realistyczne materiały HDR
Oryginalne technologie przetwarzania obrazu producenta Panasonic pozwalają uzyskać obrazy HDR w wyższej rozdzielczości. Do regulacji poziomu jasności obrazu używana jest funkcja mapowania odcieni. Dodatkowo można odtwarzać w stosownej jakości choćby obrazy HDR ze zwykłych materiałów HDR10 albo telewizyjnych, które nie obsługują nowych formatów takich jak HDR10+ czy Dolby Vision.


Kinowa jakość
Obraz i dźwięk z atestem THX® Model z dokumentem THX® odwzorowuje barwy ze wszystkimi ich niuansami, co pozwala uzyskać bogaty, szczegółowy obraz — precyzyjnie taki, jaki chciał pokazać twórca filmu. Obrazowi towarzyszy realistyczny dźwięk przestrzenny. Możesz w domu oglądać filmy w jakości porównywalnej z kinową.
.

Maksymalna redukcja wibracji pozwala uzyskać nadzwyczajną jakość dźwięku
Nowo opracowana podstawa napędu z przestrzenną, grubą płytą stalową mocuje napęd dysków optycznych do środka 2-warstwowej pokrywy,zniżyć wibracje i hałas, gdy dysk się obraca. Na panelu przednim i panelach bocznych użytkowana jest gruba warstwa aluminium. Powiększa to sztywność obudowy i redukuje wibracje.


Czysty dźwięk z minimalnymi zakłóceniami
Zasilacz główny, który dostarcza energię do napędu optycznego i obwodów przetwarzania sygnałów wideo, buduje rozmaite zakłócenia o częstotliwości od niskiej do wysokiej. Występują one na przykład w trakcie napędzania silnika przy odtwarzaniu dysków, uzyskiwaniu dostępu do pamięci i komunikacji pomiędzy obwodami peryferyjnymi. Dzięki odseparowaniu mocy dostarczanej do cyfrowo-analogowego przetwornika audio i analogowego obwodu wyjściowego uzyskiwana jest redukcja zakłóceń. Ponadto sterowanie przy pomocy przełączania miękkiego pozwala zredukować zakłócenia generowane przez sam zasilacz.


Maksymalna redukcja wibracji pozwala uzyskać świetną jakość dźwięku
Uniwersalne wyjścia audio o wysokiej jakości Wyjście 2-kanałowe i wyjście 7.1-kanałowe są odseparowane. Dodatkowo wyjście 2-kanałowe jest wyekwipowane w zbalansowane złącze wyjściowe XLR w uzupełnieniu do złącza RCA.


Stylowy wygląd odzwierciedlający wysoką jakość
Na panelu przednim i panelach bocznych stosowana jest gruba powłoka anodyzowanego aluminium. Pomaga to zredukować wibracje i zwiększyć sztywność obudowy w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku, a równocześnie uzyskuje się wzornictwo idealnie pasujące do modelu klasy referencyjnej.

SPECYFIKACJA technicznA

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Panasonic DP-UB9000EG1
Kategoria Odtwarzacze Blu-ray
Marka PANASONIC
EAN 5025232922031
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 4 999,00 zł
Najwyższa cena 4 999,00 zł
W bazie od 03.10.2022
Data aktualizacji 16.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Panasonic.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, ale obecnie nie ma aktualnych informacji na temat historii cen produktu Panasonic DP-UB9000EG1.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj znać innym, co o nim sądzisz.

Nie mamy jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Zaprezentowane poniżej ceny dla produktu Panasonic DP-UB9000EG1 PANASONIC nie wliczają w siebie wydatków związanych z wysyłką. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Aktualizacja listy ofert następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Panasonic DP-UB9000EG1 (oferta z Panasonic.pl)

  Panasonic DP-UB9000EG1 Sklep on-line
  ★★★★★
  4 999,00 zł
  Kategoria w sklepie Panasonic.pl: Odtwarzacze Blu-ray PANASONIC

Produkty powiązane

Panasonic DMP-BDT167EG
Panasonic
Dp-ub820 Panasonic
Panasonic
2 312,00 zł

Dp-ub820 Panasonic

Dp-ub450 Panasonic
Panasonic
1 079,00 zł

Dp-ub450 Panasonic

Odtwarzacz dmp-bdt181eg Panasonic
Panasonic
Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic
Panasonic
Panasonic DP-UB9000EG1
PANASONIC
4 999,00 zł

Panasonic DP-UB9000EG1

Panasonic Blu-ray dmp-bdt168
Panasonic
Panasonic DMP-BDT280
Panasonic

Inne w kategorii Odtwarzacze Blu-ray

Sony BDP-S3700
Sony
459,27 zł

Sony BDP-S3700

...