Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk
Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk
Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk

Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk

5 199,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Panasonic.pl w cenie 5 199,00 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów on-line w bazie danych Systemy Kina Domowego aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk Panasonic z kategorii odtwarzacze blu-ray kupisz w cenie 5 199,00 zł w sklepie Panasonic.pl. Wyświetlona cena 5 199,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Odtwarzacze Blu-ray
 • Panasonic

Opis Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD DP-UB9000 Urządzenie klasy referencyjnej o idealnej jakości obrazu i dźwięku Model UB9000 to odtwarzacz Blu-ray Ultra HD klasy referencyjnej. Korzysta on z wyjątkowych technice przetwarzania chrominancji i przetwarzania HDR marki Panasonic, które pozwalają uzyskać w domu obraz w jakości kinowej.

W połączeniu z rozwiązaniami konstrukcyjnymi i podzespołami dopasowanymi z myślą o zapewnieniu najwyższej realnej jakości dźwięku pozwala to na uzyskanie zachwycająco ładnego obrazu i dźwięku. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD DP-UB9000 Na górę strony Funkcje Specyfikacja Recenzje Wsparcie Funkcje Procesor Hollywood Cinema Experience Ten model jest wyposażony w procesor HCX obsługujący obraz Blu-ray Ultra HD.

Jego nieszablonowa technika przetwarzania pozwala uzyskać niezwykłą jakość obrazu. Staranne odwzorowanie odcieni i efektu HDR — koniecznych komponentów technice Ultra HD stanowiących podstawę obrazu o wysokiej rozdzielczości.

Dzięki nim możesz oglądać obraz, jaki nie był przystępny nigdy wcześniej. * HCX to skrót od Hollywood Cinema Experience. * Pod nadzorem laboratorium firmy Panasonic w Hollywood. Olśniewający obraz w rozdzielczości 4K Obsługa wielu formatów HDR — Odtwarzacze Blu-ray Ultra HD marki Panasonic obsługują mnóstwo formatów HDR.

Od niedawna obsługują one także odtwarzanie dynamicznych metadanych standardu nowej generacji HDR10+™. Ponadto są zgodne ze standardem Dolby Vison™. Efekt synergii zapewniany przez oryginalne technologie odwzorowywania obrazu w wysokiej jakości umożliwia uzyskanie jeszcze pokaźniejszej ekspresji obrazu.

olśniewające barwy i detale Technologie z laboratorium Panasonic Hollywood Laboratory — stanowiące podstawę prac nad rozwojem standardu Blu-ray — znalazły użycie w nieszablonowej technice „4K High-Precision Chroma Processing" marki Panasonic.

Sygnały barw obrazu 4K (4:2:0) są interpolowane do rozdzielczości 4K (4:4:4) przy zastosowaniu wielokanałowego procesu chromatycznego, aby uzyskać naturalną fakturę i głębię. Redukcja wibracji pozwala uzyskać znakomitą jakość dźwięku obudowa o wysokiej sztywności i niższym położeniu środka ciężkości — Nowo opracowana podstawa napędu z trójwymiarową, grubą płytą stalową mocuje napęd dysków optycznych do środka dwuwarstwowej obudowy,zmniejszyć wibracje i hałas, gdy dysk się obraca.

Na panelu przednim i panelach bocznych wykorzystywana jest gruba warstwa aluminium. Rozszerza to sztywność obudowy i redukuje wibracje. Uniwersalne wyjścia audio o wysokiej jakości Wyjście 2-kanałowe (XLR/RCA) i wyjście 7.1-kanałowe — Wyjście 2-kanałowe i wyjście 7.1-kanałowe są odseparowane.

na dodatek wyjście 2-kanałowe jest wyekwipowane w zbalansowane złącze wyjściowe XLR w uzupełnieniu do złącza RCA. Stylowy wygląd i wysoka jakość budowa klasy referencyjnej — Na panelu przednim i panelach bocznych wykorzystywana jest gruba powłoka anodyzowanego aluminium.

Pomaga to zredukować wibracje...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk
Kategoria Odtwarzacze Blu-ray
Marka Panasonic
EAN 5025232878833
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 5 199,00 zł
Najwyższa cena 5 199,00 zł
W bazie od 15.03.2019
Data aktualizacji 28.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Panasonic.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji zakupowych.

Na tę chwilę nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk Panasonic nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenach firmy oraz dodaj do tego możliwy koszt dostawy. Aktualizacja katalogu propozycji cenowych odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

 • Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk (oferta z Panasonic.pl)

  Panasonic odtwarzacz blu-ray dp-ub9000egk Sklep on-line
  ★★★★★
  5 199,00 zł
  Kategoria w sklepie Panasonic.pl: Odtwarzacze Blu-ray Panasonic

Produkty powiązane

Panasonic DMP-BDT167EG
Panasonic
Dp-ub820 Panasonic
Panasonic
2 099,00 zł

Dp-ub820 Panasonic

Dp-ub450 Panasonic
Panasonic
999,99 zł

Dp-ub450 Panasonic

Odtwarzacz dmp-bdt181eg Panasonic
Panasonic
Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic
Panasonic
Panasonic DP-UB9000EG1
PANASONIC
4 999,00 zł

Panasonic DP-UB9000EG1

Panasonic Blu-ray dmp-bdt168
Panasonic
Panasonic DMP-BDT280
Panasonic

Inne w kategorii Odtwarzacze Blu-ray

Sony BDP-S3700
Sony
489,00 zł

Sony BDP-S3700

...