Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic
Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic
Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic

Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic

od
619,99 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma Media Expert w cenie 619,99 zł

Przejrzeliśmy całą bazę internetowych sklepów w naszej bazie aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic Panasonic z kategorii odtwarzacze blu-ray kupisz w cenie 619,99 zł w sklepie Media Expert. Przedstawiona cena 619,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (4) ...
 • Cechy:
 • Odtwarzacze Blu-ray
 • Panasonic
 • USB

Opis Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic

DMP-BDT180 Odtwarzacz Blu-ray ze wspaniałą jakością obrazu wspaniała jakość obrazu Otwieranie zdjęć 4K JPEG, skalowanie do 4K Bogata oferta przystępnych treści online Aplikacje internetowe Udostępniaj materiały innym urządzeniom DLNA Wysyłaj materiały do dowolnego miejsca w domu Oprócz wyświetlania zdjęć 4K i skalowania tworzyw do rozdzielczości 4K ten nowoczesny model odtwarza także pliki audio wysokiej rozdzielczości.

Oprócz tego odtwarzacz zaopatrzony jest w funkcje sieci inteligentnej. Na przykład funkcje DLNA pozwalają zastosować smarfona albo tabletu, by odtwarzać zawartość zapisaną na komputerze albo tunerze gdziekolwiek w domu.

oszałamiający obraz w rozdzielczości 4K Skalowanie do rozdzielczości 4K Jeśli obraz filmów z płyt Blu-ray to dla Ciebie wyznacznik prawidłowej jakości, to znaczy, że nie widziałeś jeszcze ich w wersji skalowanej do rozdzielczości 4K.

Nasz nowoczesny procesor obrazu stale wykonuje obliczenia tak, aby w realnie najlepszy sposób wygenerować uzupełniające miliony pikseli dla materiałów Full-HD zapisanych na płytach Blu-ray. Dzięki temu uzyskiwany obraz zyskuje na ostrości, precyzyjności i szczegółowości, a Ty możesz poczuć się jak w kinie.

* Do skorzystania z funkcji skalowania do rozdzielczości 4K konieczny jest także telewizor 4K/UHD. Błyskotliwe wspomnienia choćby na obszernym ekranie Otwieranie fotografii 4K JPEG Odtwarzacz dysków Blu-ray Disc™ firmy Panasonic z 2016 roku łatwe wyświetlanie fotografii JPEG 4K utworzonych aparatem albo kamerą.

zezwala na to oglądanie wspomnień z wakacyjnych wycieczek z całym ich naturalnym atrakcyjnem — od majestatycznych krajobrazów po cenne fotografie rodziny i przyjaciół. * Zdjęcie demonstruje model DMP-BDT280. Bezprzewodowa obsługa wielu pomieszczeń DLNA Możesz swobodnie udostępniać materiały, takie jak zdjęcia, filmy i muzyka, innym połączonym z siecią urządzeniom w domu.

Każdy członek rodziny może oglądać je kiedy zechce i po swemu, bez ograniczeń co do czasu i miejsca. *Zdjęcie demonstruje model DMP-BDT280. Bogata oferta przystępnych treści online Aplikacje internetowe Za pośrednictwem Internetu i sieci domowej możesz uzyskać dostęp do rozmaitych treści i usług.

Odtwarzacze Blu-ray producenta Panasonic na 2016 rok umożliwiają korzystanie z zróżnicowanych tworzyw, takich jak filmy, wiadomości, gry, muzyka i nie tylko. *przystępność aplikacji i akcesoriów jest zależna od kraju użytkownika.

Niektóre usługi nie są dostępne na urządzeniach BDT167, BD94 i BD84. (Aplikacje internetowe (uproszczone)) * Zdjęcie demonstruje model DMP-BDT280. Nieskrępowana multimedialność Odtwarzanie wielu formatów Odtwarzacze BD na rok 2016 są zgodne z wieloma formatami, nawet z plikami audio wysokiej rozdzielczości z bezprzewodowej sieci domowej.

Wysoce złożone tony ze źródeł dźwięku klasy studyjnej są wiernie odtwarzane z naturalną głębią i realistyczną atmosferą. * Zdjęcie przedstawia model DMP-BDT180. SPECYFIKACJA technologicznA: BD-ROM: FULL HD 3D/BD-Video BD-RE/ BD-RE DL (Ver.3): BDAV/ BDMV/ JPEG/ MPO/ FLAC/ WAV/ AAC/ WMA/ MP3/ ALAC/ DSD BD-...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic
Kategoria Odtwarzacze Blu-ray
Marka Panasonic
EAN 5025232837779
Złącza USB
Aktualnych ofert 4
Najniższa cena 619,99 zł
Najwyższa cena 619,99 zł
W bazie od 27.04.2016
Data aktualizacji 07.12.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Media Expert

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje zakupowe.

Bardzo nam przykro, ale obecnie nie ma dostępnych informacji na temat historii cen produktu Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic (Odtwarzacze Blu-ray).

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic Panasonic nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów wysyłki Zanim podejmiesz decyzję, gdzie zrobić zakup, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat firmy i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Lista propozycji jest cyklicznie odświeżana, co kilka minut.

 • Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic (idź do Media Expert)

  Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic Sklep on-line
  ★★★★★
  636,00 zł
  Kategoria w sklepie Media Expert: Odtwarzacze Blu-ray Panasonic

Produkty powiązane

Panasonic DMP-BDT167EG
Panasonic
Dp-ub820 Panasonic
Panasonic
2 199,00 zł

Dp-ub820 Panasonic

Dp-ub450 Panasonic
Panasonic
1 099,00 zł

Dp-ub450 Panasonic

Odtwarzacz dmp-bdt181eg Panasonic
Panasonic
Odtwarzacz dmp-bdt180eg Panasonic
Panasonic
Panasonic DP-UB9000EG1
PANASONIC
4 949,10 zł

Panasonic DP-UB9000EG1

Panasonic Blu-ray dmp-bdt168
Panasonic
Panasonic DMP-BDT280
Panasonic

Inne w kategorii Odtwarzacze Blu-ray

Sony BDP-S3700
Sony
485,00 zł

Sony BDP-S3700

...