Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K
Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K
Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K

Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K

Ostatnia cena
229,00 zł

Informacje na temat ofert

Na chwilę obecną produkt Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K z sekcji odtwarzacze dvd nie znajduje się w żadnym monitorowanym sklepie. Ostatnia zarejestrowana cena produktu to 229,00 zł została zarejestrowana 12.06.2024. Sprawdź dostępność towaru w przyszłym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odtwarzacze DVD

Opis Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K

DVD-S500 Odtwarzacz DVD Korzystaj z najróżniejszego typu treści przy pomocy funkcji odtwarzania płyt DVD/CD i pokazu slajdów. Funkcje Zgrywanie płyt CD Dostęp do zróżnicowanych treści Możliwość archiwizowania ulubionej muzyki na CD w pamięci USB.

Możesz radować się muzyką z komputera PC, mobilnego odtwarzacza audio albo innych urządzeń. Wznawianie zasilania Wznawianie DVD nawet po awarii zasilaniaMożna wznowić odtwarzanie DVD od miejsca, w którym zostało ono przerwane nawet po awarii zasilania.

* Może pojawić się różnica około 10 sekund w porównaniu z rzeczywistym miejscem, w którym odcięte zostało zasilanie. Funkcja wznawiania zasilania samoczynnie stwarza i zapamiętuje w pewnych odstępach w trakcie odtwarzania treści pokaźnik rozdziału, żeby rozpocząć odtwarzanie od najnowszego zaznaczonego rozdziału, kiedy problem zasilania zostanie rozwiązany.

Należy zauważyć, ze funkcja ta nie odtwarza od precyzyjnej sceny, która została przerwana z powodu wystąpienia problemów z zasilaniem. Specyfikacja Przetwarzanie C/A video 108 MHz / 12 bitów Skanowanie innowacyjne Pokaz slajdów JPEG Odtwarzanie z urządzeń USB Zgrywanie płyt CD Odtwarzanie wielu formatów Kompaktowa konstrukcja Wytrzymały odtwarzacz Pyłoszczelna pokrywa, wznawianie zasilania Odtwarzanie wielu formatów Zgodność z formatem Xvid przystępny w obsłudze Zgrywanie płyt CD DVD-S500 Odtwarzacze DVD

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K
Kategoria Odtwarzacze DVD
EAN 5025232743902
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 03.09.2013
Data aktualizacji 12.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

Obecnie nie posiadamy danych archiwalnych dotyczących cen dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla tego produktu. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K Panasonic, które zostały pokazane poniżej, nie zawierają ewentualnych kosztów przesyłki. Przed określeniem, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenach sklepu oraz pamiętaj o dodaniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Co kilka / kilkanaście minut odbywa się aktualizacja katalogu propozycji.

  • Przepraszamy, ale obecnie nie znaleźliśmy żadnych ofert dla Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Odtwarzacz DVD Panasonic DVD-S500EP-K, Panasonic DVD-S500 EG-K

Inne w kategorii Odtwarzacze DVD

Brak innych produktów w kategorii Odtwarzacze DVD
...