Panasonic DVD-S700EP-K
Panasonic DVD-S700EP-K
Panasonic DVD-S700EP-K

Panasonic DVD-S700EP-K

Ostatnia cena
395,00 zł

Informacje na temat produktu

Na chwilę obecną produkt Panasonic DVD-S700EP-K z kategorii odtwarzacze dvd nie znajduje się w żadnym monitorowanym sklepie w bazie Systemy Kina Domowego. Ostatnia zapisania cena produktu to 395,00 zł została zapisania 12.06.2024. Zapraszamy ponownie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odtwarzacze DVD
  • tak
  • tak
  • HDMI

Opis Panasonic DVD-S700EP-K

DVD-S700 Odtwarzacz DVD Obraz wysokiej jakości dzięki konwersji w górę do rozdzielczości 1080p, pokazy slajdów przy muzyce MP3, a także odtwarzanie płyt DVD/CD zawierających różnorodne materiały. Funkcje Płynny obraz o wysokiej rozdzielczości Konwersja w górę do 1080p i przetwarzanie C/A 108 MHz / 12 bitów Konwersja w górę do 1080p unosi jakość obrazu (w pikselach), ulepszając jego jasność w nagranych materiałach, filmach DVD i innych multimediach.

Wyraźne, spektakularne zdjęcia szybki, skrupulatny obwód przekształca sygnały wideo DVD za pomocą 4-krotnego nadpróbkowania w sytuacji odtwarzania w trybie skanowania nowoczesnego i 8-krotnego nadpróbkowania w sytuacji odtwarzania w trybie skanowania z przeplotem.

cykl konwersji o wysokiej gęstości prowadzi do uzyskania wyraźnych, spektakularnych fotografii o wysokiej rozdzielczości i wysokim stosunku sygnału do szumu. Zgrywanie płyt CD Dostęp do przeróżnych treściMożliwość archiwizowania ulubionej muzyki na CD w pamięci USB.

Możesz radować się muzyką z komputera PC, mobilnego odtwarzacza audio albo innych maszyn. Wznawianie DVD nawet po awarii zasilania Wznawianie zasilaniaMożna wznowić odtwarzanie DVD od miejsca, w którym zostało ono przerwane choćby po awarii zasilania.

Może pojawić się różnica około 10 sekund w porównaniu z rzeczywistym miejscem, w którym odcięte zostało zasilanie. Funkcja wznawiania zasilania samoczynnie stwarza i zapamiętuje w pewnych odstępach w trakcie odtwarzania treści pokaźnik rozdziału, żeby rozpocząć odtwarzanie od najnowszego zaznaczonego rozdziału, kiedy problem zasilania zostanie rozwiązany.

Należy zauważyć, ze funkcja ta nie odtwarza od dokładnej sceny, która została przerwana z powodu wystąpienia problemów z zasilaniem. Specyfikacja Konwersja w górę do rozdzielczości 1080p Cyfrowo-analogowy przetwornik wideo 108 MHz / 12 bitów Skanowanie progresywne Pokaz slajdów JPEG przy muzyce Odtwarzanie z sprzętów USB Zgrywanie płyt CD CEC drobne rozmiary Odtwarzanie wielu formatów Wytrzymały odtwarzacz Pyłoszczelna obudowa, wznawianie zasilania Obraz o wysokiej jakości Konwersja w górę do rozdzielczości 1080p Odtwarzanie wielu formatów Zgodność z formatem Xvid DVD-S700 Odtwarzacze DVD

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Panasonic DVD-S700EP-K
Kategoria Odtwarzacze DVD
EAN 5025232743933
USB tak
HDMI tak
Złącza HDMI
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 03.09.2013
Data aktualizacji 12.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala Ci na analizę wartości produktu w czasie.

Obecnie nie posiadamy archiwalnych danych dotyczących ceny dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Panasonic DVD-S700EP-K Panasonic, prezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenie sklepu oraz pamiętaj o doliczeniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Co kilka minut następuje aktualizacja listy sklepów.

  • Obecnie nie mamy dostępnych ofert dla Panasonic DVD-S700EP-K. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy danych.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Panasonic DVD-S700EP-K

Inne w kategorii Odtwarzacze DVD

Brak innych produktów w kategorii Odtwarzacze DVD
...