Facebook Pixel

Pioneer MRX-5

Więcej widoków

  • Pioneer MRX-5
  • Pioneer MRX-5
  • Pioneer MRX-5
Pioneer MRX-5

Normalna cena: 1 499,00 zł

700,00 zł

Głośnik bezprzewodowy systemu multi-room obsługujący różne standardy transmisji strumienia audio oferując najwyższej jakości dźwięk..

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Pioneer MRX-5 - bezprzewodowy głośnik strumieniowy

Głośnik z wbudowaną baterią litowo-jonową, dwupasmowym modułem Wi-Fi, Bluetooth, Wbudowany Chromecast, transmisją strumieniową, Spotify Connect/Deezer/Tidal, TuneIn oraz bezprzewodową technologią multi-room FlareConnect

Głośnik MRX-5 samodzielnie lub w parze z drugim głośnikiem, z łatwością wypełni każde pomieszczenie bogatym dźwiękiem, dzięki możliwości korzystania z serwisów strumieniowych i stworzy nowoczesny system multi-room wraz z innymi urządzeniami Pioneer lub innych producentów z technologią FlareConnect.

Nie musisz już się zgadzać na kompromisy w zakresie jakości dźwięku, czy uniwersalności w przypadku systemu transmisji strumieniowej dźwięku w domu. Kompaktowy głośnik MRX-3 z 77mm średniotonowymi i 28mm niskotonowymi przetwornikami dźwięku wypełni muzyką każde pomieszczenie. Niezależnie od tego, czy utwory muzyczne pochodzą z serwisów strumieniowych Spotify lub Tidal, są zapisane na lokalnym serwerze, w smartfonie komórce czy w tablecie, niezależnie od ich pochodzenia, formatu czy miejsca zapisu – każdy utwór zabrzmi z najwyższą jakością dzięki głośnikowi MRX-3, który może odtwarzać muzykę w najpopularniejszych standardach transmisji strumieniowej poprzez Wbudowany Chromecast i PlayFi.

Krótko mówiąc, MRX-5 dopasowuje się do indywidualnych upodobań każdego użytkownika, nie narzucając z góry jednej metod czy standardu. Dzięki funkcji FlareConnect MRX-3 ma nawet dostęp do źródeł znajdujących się w innych pomieszczeniach – np. gramofony czy dźwięk z telewizora, jeżeli takie urządzenia są podłączone do urządzeń kompatybilnych z FlareConnect-. Szeroki wybór urządzeń Pioneer oraz urządzenia innych producentów już oferują lub niebawem będą oferować technologię FlareConnect. Sterowanie głośnikami MRX-5 oraz produktami z funkcjami transmisji strumieniowej dźwięku najnowszej generacji firmy Pioneer odbywa się przez aplikację bezprzewodową zdalnego sterowania Pioneer dla urządzeń iOS oraz urządzeń z systemem Android. Na samym urządzeniu znajdują się również pokrętła i przyciski podstawowych funkcji, jak np.: regulacja głośności, czy przełączanie utworów.

FUNKCJE AUDIO
Speakers: 2 Way (77 mm Woofer x 2 + 26 mm Tweeter )
Stereo Mode By FlareConnect Technology for Combining Two Speakers

FUNKCJE SIECIOWE
Chromecast built-in
DTS Play-Fi
Wireless Multi-room Audio with FlareConnect
Spotify® , TIDAL, and Deezer Music-Streaming Services Ready
Internet Radio with TuneIn

CECHY OPERACYJNE
Built-in Rechargeable Lithium-Ion Battery
Direct Keys for Intuitive Operation
Built-in Wi-Fi® (Dual Band 5 GHz/2.4 GHz)
Built-in Bluetooth® Wireless Technology (Version: 4.1+LE, Profile: A2DP/AVRCP, Codec: SBC/AAC)
Easy Wi-Fi Setup via AUX
Pioneer Remote App Ready (iOS/Android)

POŁĄCZENIA
AUX-In
LAN

WYMIARY I WAGA
Dimensions (W x H x D): 320 x 180 x 145 mm
Weight: 2.3 kg

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość urządzenia 18 cm
Szerokość urządzenia 32 cm
Głębokość urządzenia 14 cm
Waga urządzenia Nie
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 2 lata