Yamaha a-s501
Yamaha a-s501
Yamaha a-s501

Yamaha a-s501

od
2 139,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował RTV EURO AGD w cenie 2 139,00 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów internetowych w bazie aby odnaleźć świetną ofertę dla Ciebie. Yamaha a-s501 YAMAHA z kategorii wzmacniacze stereo i av kupisz w cenie 2 139,00 zł w sklepie RTV EURO AGD. Cena 2 139,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Wzmacniacze stereo i AV
 • YAMAHA

Opis Yamaha a-s501

A-S501 jest bogato wyekwipowanym i szczególnie wyszukanym stereofonicznym wzmacniaczem zintegrowanym stereo. Urządzenie wykorzystuje technologię ToP-ART, innowacyjne podzespoły i tryb Pure Direct i zapewnia stanowczo wysoką jakość dźwięku.

A-S501 dostarcza moc 2 x 85 W (RMS) i wyposażone jest m.in. W cyfrowe wejścia dla telewizora albo odtwarzacza Blu-ray, wejście Phono i pozłacane złącza. ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) i wysokiej jakości podzespoły - I/O (wejście do wyjścia) bezpośrednia symetryczna kompozycja - podstawa ART (antywibracyjna i niesprężysta) - specjalnie opracowany transformator mocy / kondensatory blokowe o pojemności 12 000 µF / aluminiowe radiatory Wysoka moc wyjściowa 120 W x 2 (maks.), 85 W x 2 (RMS) Tryb Pure Direct gwarantuje czystsze brzmienie Ciągła zmienna kontrola loudness Pozłacane złącza głośnikowe i RCA (CD, Phono) i złącza współosiowe Cyfrowe wejścia audio dla telewizora lub odtwarzacza Blu-ray Podłączenie dla bezprzewodowego adaptera Bluetooth YBA-11 Proste i gustowne wzornictwo (aluminiowy panel przedni i pokrętła) samoczynny tryb czuwania Układy elektroniczne gwarantujące wysokiej jakości dźwięk, oparte na koncepcji ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) Koncepcja ToP-ART i podstawa ART adekwatne brzmienie.

w przypadku prostej i bezpośredniej obróbki oraz transmisji sygnału ryzyko zakłócenia przesyłanego sygnału szumem i zniekształceniami jest mniejsze. Techniczna koncepcja wzmacniacza Yamahy, zwana ToP-ART, wykorzystuje bezpośrednią symetryczną konstrukcję I/O (wejście do wyjścia), z lewym i prawym kanałami uporządkowanymi w prostym, symetrycznym układzie, gwarantującym najwyższą czystość sygnału.

w dodatku dolna rama ART (antywibracyjna i nieelastyczna), a także potężna centralna belka niezwykle wysoką sztywność i tłumienie wibracji. Te innowacje Yamahy gwarantują wzmacniaczowi bogaty dźwięk z niesamowitą muzykalnością.

Wysokiej jakości części wspaniałe brzmienie Specjalnie opracowany transformator mocy, przygotowane na zamówienie kondensatory blokowe, dwie bezpośrednie ścieżki sygnałowe dla głośników, jednopunktowy system uziemienia, aluminiowe radiatory i inne wysokiej jakości komponenty wyśmienite warunki pracy dla wymagającego sygnału audio.

Jakość każdego z podzespołów i to, jak współpracują ze sobą, bezpośrednio wpływa na jakość dźwięku. Yamaha wykorzystuje wyłącznie najkorzystniejsze części, precyzyjnie wyselekcjonowane i przetestowane. Zaprojektowany w oparciu o bogate doświadczenie i tradycję Yamahy oraz innowacyjną wiedzę techniczną Yamaha, ze swoją długą, ponad 125-letnią historią konstruowania instrumentów muzycznych, raduje się także wysoką reputacją wśród producentów hi-fi.

A-S501 został zbudowany w oparciu o to bogate doświadczenie i innowacyjną wiedzę techniczną. Urządzenie jest oparte na koncpecji „Natural sound", zezwalającej odtwarzać muzykę tak, jak brzmi w rzeczywistości.

A-S501 został zaprojektowany ze szcz...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Yamaha a-s501
Kategoria Wzmacniacze stereo i AV
Marka YAMAHA
EAN 4957812573757
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 2 139,00 zł
Najwyższa cena 2 139,00 zł
W bazie od 20.09.2014
Data aktualizacji 21.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu RTV EURO AGD

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji o zakupie.

Nie udało nam się pozyskać historycznych informacji na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Powiedz nam, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Yamaha a-s501. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla produktu Yamaha a-s501 YAMAHA nie wliczają w siebie ekstra kosztów związanych z przesyłką. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilka / kilkanaście minut następuje aktualizacja katalogu ofert.

 • Yamaha A-S501 Srebrny (idź do RTV EURO AGD)

  Yamaha A-S501 Srebrny Sklep on-line
  ★★★★★
  2 139,00 zł
  Kategoria w sklepie RTV EURO AGD: Wzmacniacze YAMAHA
 • Yamaha A-S501 Czarny (idź do RTV EURO AGD)

  Yamaha A-S501 Czarny Sklep on-line
  ★★★★★
  2 139,00 zł
  Kategoria w sklepie RTV EURO AGD: Wzmacniacze YAMAHA

Produkty powiązane

Yamaha a-s501
YAMAHA
2 139,00 zł

Yamaha a-s501

Yamaha a-s201 (czarny)
YAMAHA

Inne w kategorii Wzmacniacze stereo i AV

...