Facebook Pixel

Velodyne Wiconnect - moduł bezprzewodowy do subwoofera

Velodyne Wi Connect system

Więcej widoków

  • Velodyne Wi Connect system
  • Velodyne Wi Connect system
Velodyne Wiconnect - moduł bezprzewodowy do subwoofera
940,00 zł
Velodyne WiConnect - gotowy zestaw do bezprzewodowej transmisji audio na wysokim poziomie jakościowym
940,00 zł
Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Dostawa paczkomatem.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność kartą w paczkomacie - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Velodyne WiConnect - zestaw do bezprzewodowej transmisji sygnału stereo i LFE do subwoofera

Zestaw składa się z

- nadajnika, który łączymy do systemu stereo / kina domowego

- odbiornika, któy łączymy do subwoofera lub wzmacniacza stereo

- zestawu okablowania do podłączenia

- dwóch zasilaczy.

Zestaw gotowy do uruchomienia.

Dzięki temu rozwiązaniu możesz umieścić subwoofer na drugim końcu pomieszczenia , bez obawy o najmniejsze straty jakości sygnału. Transmiter zaprojektowany został przez specjalistę od subwooferów. i to on daje rekomendację.

Szerszy opis:

Pora przestać zadowalać się słabą reprodukcją dźwięku w Waszym kinie domowym. Wielu użytkowników nie decyduje się na wykorzystanie subwoofera w swoim domowym systemie dźwiękowym, ponieważ nie chcą wydawać pieniędzy na drogie i rzucające się w oczy przewody głośnikowe, które będą plątać się pod nogami. W rezultacie posiadają oni systemy kina domowego, które stanowią jedynie blade odbicie doświadczenia, jakie dostajemy podczas wizyty w kinie – brakuje zarówno odpowiedniej głębokości dźwięku, jak i właściwej dramaturgii i ekscytacji. Jednak nie tylko filmy cierpią z powodu niedostatku właściwej ilości niskich tonów. Brakuje również dynamicznej ekspresji jaką kreują niskie tony podczas oglądania ulubionych programów telewizyjnych, sportowych, a w szczególności podczas spędzania czasu przy grach video.

Wszzyscy zgadzamy się co do tego, że subwoofer jest potrzebny, jednak znalezienie dla niego odpowiedniego miejsca stwarza kolejny problem. Chcemy uzyskać pozytywne doświadczenia związane z ilością basu, ale nie chcemy zagracać naszego pokoju odsłuchowego. Prawdopodobnie wszyscy czytaliśmy w Internecie, że właściwe umieszczenie subwoofera czyni wielką różnicę pod względem jego prawidłowego działania. Być może chcielibyśmy móc poeksperymentować z jego ustawieniem, aby odnaleźć idealne miejsce, w którym słychać go najlepiej, ale nie chcielibyśmy rujnować przy tym wystroju wnętrza. Może nawet zdecydowalibyśmy się wykorzystać dwa lub więcej subwooferów, jak rekomenduje wielu ekspertów, ale ciągle martwimy się kłopotliwymi kablami.

Technologia bezprzewodowa Velodyne stanowi rozwiązanie wszystkich tych problemów i zapewni nam bas, który wywoła gęsią skórkę, bez konieczności ciągnięcia kabli – bez wiercenia ścian i ukrywania przewodów. Po prostu wybierzmy subwoofer, który spełnia nasze potrzeby dźwiękowe i mieści się w naszym budżecie, a następnie podepnijmy go do systemu bezprzewodowego Velodyne WiConnect. Transmiter wyśle sygnały do nawet czterech odbiorników, co pozwoli na stworzenie najwyższej jakości doświadczeń dźwiękowych, przy wykorzystaniu aż czterech subwooferów, jednak bez kłopotliwych, widocznych kabli.

Zaprojektowany przez inżynierów Velodyne, bezprzewodowy system WiConnect zapewni przesył pełnego zakresu pasma niskich tonów na odległość nawet do 15 m. Czegóż innego moglibyśmy spodziewać się ze strony światowego lidera reprodukcji basu? Podłączenie urządzeń jest tak łatwe, że każdy będzie mógł je przeprowadzić, a ponieważ nie ma kabli, będziemy mogli w łatwy sposób znaleźć odpowiednie miejsce dla subwoofera i uzyskać znakomitą jakość dźwięku, bez burzenia stylu i aranżacji wnętrza.

Pomimo, że system został opracowany z myślą o bezprzewodowej transmisji sygnałów subwooferów, to jak łatwo zauważyć, dzięki wyjątkowo szerokiemu pasmu transmisji (20-16kHz +/- 0.5dB) będzie można go wykorzystać również w pewnych przypadkach do transmisji sygnałów pełnozakresowych.


Specyfikacja techniczna:

Velodyne WiConnect System - Dane techniczne:

Pasmo Przenoszenia

20 Hz – 16k Hz (+/- 0.5 dB)

Połączenie Głośnikowe

Pełnozakresowe

Impedancja Wejściowa         

10 Komów

Wskaźnik Zasilania LED

Tak

Wymiary Obudowy

29.4 mm x 130.2 mm x 82.6 mm

Waga (brutto)

5 lbs. (2 Kg)

Zasięg Przekaźnika

50’ (15 m)

Częstotliwość Przekaźnika

2.4 GHz

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Filtrowanie subwoofery Nie
Wysokość kolumny głośnikowej Nie
Szerokość kolumny głośnikowej Nie
Głębokość kolumny głośnikowej Nie
Bass reflex Nie
Kolor Nie
Okres gwarancji 2 lata

Mogą cię również zainteresować następujące produkty