Harman kardon Subwoofer citation czarny
Harman kardon Subwoofer citation czarny
Harman kardon Subwoofer citation czarny

Harman kardon Subwoofer citation czarny

Ostatnia cena
3 499,99 zł

Informacje na temat ofert

Obecnie nie jest możliwe znalezienie w zbiorze Systemy Kina Domowego ofert dla towatu o nazwie Harman kardon Subwoofer citation czarny, który należy do kategorii subwoofery. Ostatnio zapamiętana cena wyniosła 3 499,99 zł i została skatalogowana w bazie w dniu 12.07.2024. Zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Subwoofery

Opis Harman kardon Subwoofer citation czarny

Harman Kardon Citation Sub Inteligentny Subwoofer Sieciowy. Bezprzewodowy subwoofer 10' łączący w sobie konkretny dźwięk i efektowny industrialny design z odpornym na zabrudzenia materiałem marki Kvadrat.

Pozwalają uzyskać mocnojszy bas w systemie Citation po sparowaniu z Citation Bar, Citation Surround i/albo Citation Tower. Standard WiSA. Prosta konfiguracja dzięki aplikacji Google Home. Moc: 200W RMS.

Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz. NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WZORNICTWO PRZEMYSŁOWESoundbar Citation Sub, łączy w sobie nowoczesność w domowej rozrywce audio z wyrafinowanym i atrakcyjnym wzornictwem. Wysokiej jakości wełna mieszana tworzona poprzez Kvadrat jest niepodatna na zabrudzenia i trudnopalna.

WYRAFINOWANA JAKOŚĆ DŹWIĘKUOd ponad 65 lat firma Harman Kardon włącza się w dostarczanie wytwornych wrażeń dźwiękowych, które pozwalają słuchaczowi poczuć muzykę i zanurzyć się w niej. Citation jest tego najlepszym dowodem i jest pierwszym na świecie tego rodzaju produktem tak wysokiej jakości.

BEZPRZEWODOWY PRZESTRZENNY DŹWIĘK KINOWYUzyskaj pełny dźwięk przestrzenny w kinie domowym podłączając bezprzewodowy subwoofer z soundbarem Citation Bar, a także głośnikami Citation Surround. GOTOWY DO WIELOKANAŁOWEGO DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO Dodaj subwoofer Citation Subwoofer, żeby uzyskać głęboki, bogaty bas i parę głośników Citation Surround dla imponującego, wielokanałowego dźwięku przestrzennego kina domowego.

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Nie ma zapotrzebowania prowadzenia przewodów audio do głośnika Citation Sub, łączy się bezprzewodowo, co powoduje, że konfiguracja jest bardzo prosta.. Zawsze najlepszE Dzięki samoczynnym aktualizacjom oprogramowania dla nowych funkcji i usług, Twoje opcje muzyczne i głosowe będą za każdym razem aktualne i najkorzystniejsze..

Specyfikacja techniczna Przetwornik: 1 x 10" subwoofer Moc wyjściowa: 200 W RMS Stosunek sygnału do szumu: >80 dB Zasilacz: 100-240 V– 50/60 Hz Zużycie energii w trybie uśpienia: < 2,0 W Moc nadajnika 5 G WISA: < 14 dBm Modulacja dla 5 WISA: OFDM, BPSK, QPSK, 16QAM Pasmo przenoszenia nadajnika 5 G WISA: 5,15 – 5,35 GHz, 5,470 – 5,725 GHz, 5,725 – 5,825 GHz Specyfikacja audio Stosunek sygnału do szumu: >80 dB Moc wyjściowa: 200 W RMS Przetwornik: 1 x 10" subwoofer wymiary rozmiary (szer.

x wys. X gł.): 447 x 334 x 367 mm (17,6" x 13" x 14,4") Masa: 14,35 kg na głośnik (32 funty) Opakowanie zawiera 1 x głośnik Citation Sub 1 x Przewodnik szybkiego startu 1 x Karta gwarancyjna 1 x Karta charakterystyki 1 x kabel zasilający (1,8 m)

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Harman kardon Subwoofer citation czarny
Kategoria Subwoofery
EAN 6925281936654
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 13.08.2019
Data aktualizacji 12.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości towaru w czasie.

Obecnie nie posiadamy danych historycznych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Harman kardon Subwoofer citation czarny. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Harman kardon Subwoofer citation czarny HARMAN KARDON, które są przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista sklepów z ofertami jest odświeżana raz na kilka minut.

  • Niestety, nie znaleźliśmy żadnych ofert dla Harman kardon Subwoofer citation czarny. Wróć do nas wkrótce!

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Harman kardon Subwoofer citation czarny

Inne w kategorii Subwoofery

Subwoofer KLIPSCH R-120SW
KLIPSCH
Magnat Alpha RS 12 (czarny)
Magnat
Philips TAW8506/10
Philips
1 459,00 zł

Philips TAW8506/10

...