USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne
USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne
USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne
Słuchawki USAMS

USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne

70,00 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Zadowolenie.pl w cenie 70,00 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów online w bazie Systemy Kina Domowego aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne USAMS z kategorii słuchawki kupisz w cenie 70,00 zł w sklepie Zadowolenie.pl. Cena 70,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Słuchawki
 • USAMS
 • nauszne

Opis USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne

Projekt słuchawek wysokiej jakości idzie w parze z nadzwyczajnym i żywym dźwiękiem, stwarzając idealne doświadczenie dźwiękowe dla użytkownika. Dzięki skrupulatnie zaprojektowanej konstrukcji, słuchawki są w stanie wierzyć dźwięki w sposób krystaliczny i pełen detali, od reprodukcji najdelikatniejszych niuansów po wzmocnienie basów. To połączenie estetyki i jakości dźwięku powoduje, iż słuchanie muzyki staje się prawdziwą przyjemnością, przenosząc słuchacza w świat bogaty dźwiękami i emocjami.

skrupulatny głośnik dynamiczny o średnicy 40 mm gwarantuje spore i żywe pole dźwiękowe, które przenosi słuchacza w centrum akcji. Dzięki skrupulatnemu odwzorowaniu dźwięku, a także wyraźnym basom, średnicom i wysokim tonom, użytkownik może zaznać dźwięku w pełni, czerpiąc z niego maksymalną przyjemność. To perfekcyjne połączenie precyzji i dynamiki, które gwarantuje niesamowite doznania dźwiękowe, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej muzyki, oglądasz filmy czy grasz w gry.

Dzięki dźwiękowi HD, a także dudniącemu basowi, doświadczenie słuchania muzyki staje się prawdziwie wciągające. Ponadto, przypasowany dźwięk stereo 3D przenosi słuchacza do środka wydarzeń, otaczając go dźwiękami z każdej strony i wypełniając przestrzeń dźwiękiem o najwyższej jakości.

Dzięki obszerności baterii wynoszącej 300 mAh, urządzenie umożliwia odtwarzanie muzyki poprzez około 40 godzin po pełnym naładowaniu. To imponujący czas działania, który zagwarantuje użytkownikowi długookresowe korzystanie z urządzenia bez konieczności częstego ładowania. Dzięki czemu można radować się ulubionymi utworami przez niemało godzin, niezależnie od miejsca i czasu, co zagwarantuje wygodę i swobodę stosowania.

Dzięki lepszemu układowi BT 5.3, użytkownicy mogą cieszyć się zsynchronizowanym audio i video bez opóźnień. Ten innowacyjny układ gwarantuje płynną transmisję dźwięku i obrazu między urządzeniami, eliminując problem opóźnień, które mogą zakłócać oglądanie filmów, granie w gry czy prowadzenie rozmów telekonferencyjnych.

świetnie zapakowane nauszniki wykonane z materiału dźwiękoszczelnego zniżają wyciek dźwięku na zewnątrz, co pozwala użytkownikowi radować się świetną jakością dźwięku bez zakłóceń z otoczenia. To zapewnia pełne skupienie na muzyce albo rozmowie, niezależnie od warunków otoczenia.

Obsługa jedną ręką sprawia, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo wygodne i instynktowne, co pozwala użytkownikowi radować się muzyką bez ograniczeń.EAN: 6958444910246
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: USA001428
Przeznaczenie: Telefonia internetowa
kompozycja: Nauszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: wbudowany
Zasięg: 10 m
Waga: 180 g
Pozostałe właściwości: marka USAMS Materiał Skóra ABS + PU Zakres połączenia >10 m pojemność baterii 300 mAh Czas dzwonienia Około 20 godzin Moc ładowania 5V 0,3A Wersja BT 5.3 Czas odtwarzania 40H (60% pojemności) Czas ładowania 1,5-2 godziny rozmiar 190*160*73 mm Zgodność Do urządzeń cyfrowych z funkcją BT

Specyfikacja produktu

Specyfikacja USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne
Kategoria Słuchawki
Marka USAMS
EAN 6958444910246
Typ nauszne
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 70,00 zł
Najwyższa cena 70,00 zł
W bazie od 21.06.2024
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Zadowolenie.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Bardzo nam przykro, na chwilę obecną brak dostępnych informacji na temat historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych ważna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne USAMS, które zostały przedstawione poniżej, nie obejmują potencjalnych kosztów przesyłki. Przed dokonaniem wyboru, zorientuj się w prestiżu sklepu i pamiętaj o możliwości ujawnienia dodatkowych kosztów. Co kilka - kilkanaście minut następuje aktualizacja katalogu ofert.

 • USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne (oferta z Zadowolenie.pl)

  USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 nauszne Yun Series YG23 Czarne Sklep on-line
  ★★★★★
  70,00 zł
  Kategoria w sklepie Zadowolenie.pl: Słuchawki USAMS

Produkty powiązane

Inne w kategorii Słuchawki

Urbanista london (midnight black)
Urbanista
...