Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m
Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m
Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m

Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m

Ostatnia cena
366,07 zł

Informacje na temat ofert

Na tę chwilę nie jest możliwe znalezienie w sklepach Systemy Kina Domowego ofert dla towatu o nazwie Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m, który należy do kategorii kable video. Ostatnio widziana cena wynosiła 366,07 zł i została odnotowana w systemie 12.06.2024. Serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia Systemy Kina Domowego w przyszłości.

Zobacz opis produktu
 • Cechy:
 • Kable video
 • 6
 • HDMI

Opis Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m

Jakość obrazu i dźwięku bez kompromisów

przewód producenta Unitek UltraPro HDMI 2.0 Fiber Optical stworzono w technice HDMI 2.0. Gwarantuje ona krystalicznie czysty, jasny i ostry obraz wyświetlany w rozdzielczości UltraHD 4K/2K przy częstotliwości 60Hz. Tak wysoka rozdzielczość jest wyjątkowo istotna przy przyłączaniu wielkich ekranów i przy aplikacjach wymagających najwyższej jakości obrazu, takich jak np. Wirtualna Rzeczywistość. Przewód obsługuje technologię 3D IMAX i potrafi wyświetlać obraz w proporcji 21:9.

standard HDMI 2.0 to olbrzymi skok jakościowy w odtwarzaniu dźwięku. Kabel ze światłowodu Unitek obsługuje 32 kanały (8 kanałów we wcześniejszych wersjach HDMI), gwarantuje dźwięk stereo 7.1 i cechuje się częstotliwością próbkowania aż 1536 kHz. Dźwięk jest nie tylko czysty, lecz dzięki wsparciu dla Dolby Atmos, wyraźnie słyszymy jego głębię i przestrzeń.

HDMI po światłowodzie to jakość i wygoda wykorzystania

Najwyższe parametry obrazu i dźwięku wynikają wprost z wykorzystania wysokiej jakości 4-żyłowego światłowodu jako wiązki przewodzącej. Zastosowano wielowarstwowe ekranowanie w celu uniknięcia najmniejszych choćby zakłóceń, a także zadbano o pokrycie styków 24-karatowym złotem. Wtyki tworzono z niezwykle trwałego stopu cynku.

technologia światłowodowa to nie tylko jakość obrazu ale i wygoda zastosowania w instalacjach. Kabel jest szczególnie cienki i lekki, jego grubość to zaledwie 4,5mm. Z łatwością się układa i jest niezwykle giętki, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymały, co jest ważne w zastosowaniach mistrzowskich.

10 dodatkowych funkcji HDMI 2.0

przewód Unitek obsługuje funkcję CEC (Consumer Electronics Control - komfortowe, dwukierunkowe sterowanie urządzeniami nawzajem). Technologia HDMI 2.0 proponuje transfer do 18Gbps. Pozwala także na wyświetlanie 2 przeróżnych obrazów w rozdzielczości FullHD na jednym ekranie w tym samym czasie. Taka funkcja jest już przystępna w najnowszych telewizorach Samsung Multiview OLED - oczywiście potrzeba do niej właśnie takiego przewodu jak Unitek UltraPRO HDMI 2.0. Przewody dostępne są w długościach: 10, 15, 20, 30, 40 i 50 m i wszystkie są fabrycznie nawinięte na szpulę, co widocznie upraszcza pracę instalatorów.

zastosowanie światłowodu i ekranowania składają się na to,nawet najdłuższe przewody przesyłają transparentny obraz bez strat na jakości.

Jakość gwarantowana

Unitek jest pewien jakości swych produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to,w sytuacji ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc technologiczną.

Najważniejsze parametry:
 • Aktywny kabel optyczny High Speed HDMI
 • Wersja HDMI 2.0
 • Światłowód, cynkowe końcówki
 • Rozdzielczość 8K@30Hz, 4K@60Hz
 • Bezstratna transmisja, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
 • Nawinięte na szpulę
 • dostępne długości: 10 m, 15 m, 20 m, 30 m, 40 m, 50 m, 60 m, 70 m


Gwarancja: Ograniczona dożywotnia D2D 2 lata od zakończenia sprzedaży

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m
Kategoria Kable video
EAN 4894160035349
Długość 6
Rodzaj HDMI
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 10.04.2020
Data aktualizacji 12.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala na podejmowanie przemyślanych decyzji o zakupie.

Nie udało się pozyskać archiwalnych informacji na temat cen dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla tego produktu. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m UNITEK nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed zakupem, uzyskaj info o prestiżu firmy i pamiętaj o możliwości doliczenia kosztów powiązanych z wysyłką. Co kilkanaście minut odbywa się aktualizacja katalogu propozycji cenowych.

 • Przepraszamy, ale obecnie nie znaleźliśmy żadnych ofert dla Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Unitek Kabel hdmi - hdmi 60 m

Inne w kategorii Kable video

Baseus High Definition
Baseus
Kabel HDMI - HDMI UGREEN 2 m
UGREEN
...