Tannoy Mercury 7.4 system 5.0

Tannoy Mercury 7.4 walnut zestaw 5.0

Więcej widoków

 • Tannoy Mercury 7.4 walnut zestaw 5.0
 • Tannoy Mercury 7.4 walnut zestaw 5.0 z maskownicami
 • Tannoy Mercury 7.4 light oak zestaw 5.0
 • Tannoy Mercury 7.4 light oak zestaw 5.0 z maskownicami
 • Tannoy Mercury 7.4 black oak zestaw 5.0
 • Tannoy Mercury 7.4 black oak zestaw 5.0 z maskownicami
 • Tannoy Mercury 7.4 walnut tyłem
 • Tannoy Mercury 7.4 wykonanie
 • Tannoy Mercury 7.4 wykonanie
 • Tannoy Mercury tylne black oak
 • Tannoy Mercury 7.c light oak
 • Tannoy Mercury 7.c walnut tyłem
Tannoy Mercury 7.4 system 5.0
5 195,00 zł
Muzykalne kolumny, doskonałe do niedrogiego stereo, systemów wielokanałowych , koncertów. Warto dobrać do nich dobrą elektronikę.

* wymagane pola

5 195,00 zł
Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Tannoy Mercury 7.4 Home Cinema to zestaw kolumn głośnikowych dla osób poszukujących melodyjnego systemu. Prezentowana seria jest następcą popularnej i bardzo dobrze opisywanej serii Mercury VI. Kolumny głośnikowe Tannoy Mercury to inne kolumny od pozostałych w tej kategorii cenowej. jeżeli poszukujesz dobrego stereo, jakości wokali, poprawności brzmienia to jest to rozwiązanie dla Ciebie. Kolumny te warto napędzić dobrym amplitunerem, który pokaże na co stać te kolumny. Oczywiście służymy pomocą w doborze elektroniki.


PROMOCJA

Komplet okablowania do kolumn głośnikowych  - GRATIS

Dostawa ubezpieczona - GRATIS


 

Prezentowany zestaw kolumn głośnikowych składa się z następujących elementów:

kolumny podłogowe frontowe Tannoy Mercury 7.4 - 2 sztuki

głośnik centralny Tannoy Mercury 7C - 1 sztuka

kolumny tylne surround Tannoy Mercury 7.1 - 2 sztuki

Kolumny tylne surround Mercury 7.1 to głośniki typowe surround o mniejszej głębokości z możliwością zamontowania na ścianie. Możliwa jest zamiana głośników surround Mercury 7.1 na monitory podstawkowe o symbolu Mercury 7.2.

Kolumny linii Mercury „7” dostępne będą w trzech wersjach wykończenia: czarny dąb (black oak) , jasny dąb (light oak)  i orzech (walnut).

System można wyposażyć w większą ilość głośników tworząc np. 7.1 lub więcej oraz dokupic subwoofer dedykowany do tego zestawu producenta Tannoy lub inne rozwiązania subniskotonowe. 

Tannoy Mercury 7.4

Kolumny głośnikowe podłogowe wyposażone są w nowy głośnik wysokotonowy, którego kopułka, nieco większa niż wykorzystywane standardowo calówki, bo mająca 28 mm średnicy, wykonana jest z poliestru powlekanego warstwą nitro-uretanową. Mimo większych gabarytów zapewnia ona bardzo szerokie pasmo przenoszenia aż do 32 kHz (-6dB). Membrana napędzana jest wydajnym magnesem neodymowym.

Kolejną ciekawą zmianą, w stosunku do kolumn poprzedniej serii „Vi”, jest zastosowanie w tym modelu dużych głośników niskośredniotonowych o średnicy 178 mm z membranami z pulpy papierowej powlekanej włóknami. Cechą charakterystyczną modelu Mercury 7.4 jest wysoka skuteczność wynosząca 93dB/1W/1m przy nominalnej impedancji 8Ω i szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości – 32-32kHz (-6dB). Kolumny głośnikowe wyposażone są w przykręcane stopy stabilizujące kolumnę i oddzielające ją od drgań generowanych przez podłogę. Podwójne pozłacane gniazda głośnikowe umożliwiają podłączenie w trybie bi-wiring lub bi-amping. Solidna obudowa wentylowana jest przez dwa porty bass reflex znajdujące się na tylnej ściance. 

Wszystkie kolumny Mercury „7” wyposażone są w dwudrożne zwrotnice, z filtrem drugiego stopnia dla głośników niskośredniotonowych i filtrem trzeciego stopnia dla głośników wysokotonowych. Wszystkie też mają bardzo przyjazną dla końcówek mocy impedancję znamionową 8 Ω.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 96 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 33 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 32 cm
Bass reflex Tył
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 2 lata