Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge)
Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge)
Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge)
Kolumny głośnikowe Taga Harmony

Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge)

od
1 669,00 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma RTV EURO AGD w cenie 1 669,00 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość internetowych sklepów w systemie aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge) Taga Harmony z kategorii kolumny głośnikowe kupisz w cenie 1 669,00 zł w sklepie RTV EURO AGD. Wyświetlona cena 1 669,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Kolumny głośnikowe
 • Taga Harmony
 • brązowy

Opis Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge)

Przetwornik wysokotonowy wyposażono w jedwabną kopułkę oraz magnes chłodzony płynem ferrofluid. Obfita cewka powiększa , a także zagwarantuje czyste i szczegółowe brzmienie. Taga Harmony TAV-506F v.2 wyposażono w głośnik przeciętnietonowy o nieelastycznej, a zarazem lekkiej membranie z włókna szklanego, która z gumowym zawieszeniem pozwala na dynamiczne i bogate dźwięki przeciętnych tonów.

Za naturalną barwę i precyzyjne dźwięki niskich tonów odpowiada woofer posiadający papierową membranę, a także wzmocnioną cewkę. Nakładka przeciwpyłowa w przetworniku polepsza dyspersję w wyżyszych zakresach niskich tonów.

Wysokiej jakości wykończenia, a także okablowanie wewnętrzne kolumn zagwarantuje naturalność, trwałość i dużą moc - rewelacja w swojej klasie. Design i jakość elegancki i stylowy wygląd kolumny TAV-506 v.2 łączy się ze nadzwyczajna konstrukcją, co zapewnia pełnię wrażeń audiowizualnych.

Kolumny Taga Harmony wyprodukowano z największą precyzją i z najlepszej jakości tworzyw. Mamy tu więc do czynienia z zarówno spektakularnym dźwiękiem jak i niesamowitym designem. Redukcja rezonansów Obudowę kolumny Taga Harmony TAV-506 v.2 wytwarzano z grubej płyty MDF o szerokości 9mm (z frontu 12 mm) usztywnionej wewnętrznymi pierścieniami polepszającymi sztywność i obniżając rezonanse.

zarys konstrukcji wyprodukowano nie tylko pod kątem designuna dodatek,obniżyć rezonanse i wibracje, które mogą posiadać negatywny wpływ na jakość dźwięku. Bogate oraz głębokie brzmienie Oprócz wysokiej jakości przetworników kolumna Taga Harmony jeszcze prędki port bass-reflex zapewniający wysoką produktywność i dynamikę niskich tonów i minimalizuje zniekształcenia wywoływane przez turbulencję.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge)
Kategoria Kolumny głośnikowe
Marka Taga Harmony
EAN 5907529269350
Kolor brązowy
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 1 669,00 zł
Najwyższa cena 1 669,00 zł
W bazie od 15.03.2018
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu RTV EURO AGD

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości produktu na przestrzeni czasu.

Na chwilę obecną nie mamy historycznych danych cenowych dla produktu Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge). Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla tego produktu. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Zaprezentowane poniżej ceny dla produktu Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge) Taga Harmony nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z przesyłką. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Odświeżanie listy ofert ma miejsce co kilka / kilkanaście minut.

 • Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge) (w sklepie RTV EURO AGD)

  Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge) Sklep on-line
  ★★★★★
  1 669,00 zł
  Kategoria w sklepie RTV EURO AGD: Kolumny głośnikowe Taga Harmony

Produkty powiązane

Taga harmony tav-506 v2 (modern wenge)
Taga Harmony
Taga Harmony TAV-S (biały) 2 szt
Taga Harmony
Taga Harmony TAV-S (czarny) 2 szt
Taga Harmony
Taga harmony tav-s (orzech) 2 szt
Taga Harmony

Inne w kategorii Kolumny głośnikowe

Dali oberon 1 (czarny) 2 szt
Dali
...