Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny
Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny
Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny
Słuchawki Sony

Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny

899,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma RTV EURO AGD w cenie 899,00 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów on-line w bazie Systemy Kina Domowego aby odszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny Sony z kategorii słuchawki kupisz w cenie 899,00 zł w sklepie RTV EURO AGD. Wyświetlona wota 899,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Słuchawki
 • Sony
 • dokanałowe

Opis Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny

Ulepsz swoje słuchanie zawsze wspaniały dźwięk WF-1000XM5 oferują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która usuwa szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 opatentowane procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najkorzystniejszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

Multi Noise czujka W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Polepszają one produktywność eliminacji niskich częstotliwości, stwarzając największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i ulepszone szczegóły. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie produkowano z różnorodnych materiałów.

Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, by zapewnić skrupulatne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku oraz wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

dostosowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki pozwalające cieszyć się starannym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest możliwe dzięki technologii kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – też te z popularnych serwisów streamingowych.

Nie zabrakło tu atestu 360 Reality Audio. Możesz zjednoczyć brzmienie do niepowtarzalnego kształtu swojego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i radować się ulubioną muzyką w najlepszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos w trakcie rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym choćby hałaśliwe otoczenie.

Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze budowa tłumiąca szum wiatru.

na skutek czego dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Przepięknie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 komfortowo mieszczą się w uszach dzięki swoim praktycznym wkładkom, zapewniają też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki gładziutkiej teksturze.

Sąwytrzymałe na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko spora wygoda, ale też izolacja od hałasu z zewnątrz i jednostajne dobranie do ucha.

dostępne są w 4 wymiarach, nawet w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny
Kategoria Słuchawki
Marka Sony
EAN 4548736143548
Typ dokanałowe
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 899,00 zł
Najwyższa cena 899,00 zł
W bazie od 25.07.2023
Data aktualizacji 18.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu RTV EURO AGD

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci na obserwację wartości towaru na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie mamy danych historycznych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych istotna! Dodaj swoją recenzję tego produktu.

Jeszcze nikt nie ocenił Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny Sony, które zostały pokazane poniżej, nie obejmują potencjalnych kosztów przesyłki. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie kupić produkt, zapoznaj się z opiniami na temat sklepu i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Lista propozycji jest okresowo odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny (oferta z RTV EURO AGD)

  Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny Sklep on-line
  ★★★★★
  899,00 zł
  Kategoria w sklepie RTV EURO AGD: Słuchawki Sony

Produkty powiązane

Sony Słuchawki mdr-7506
Sony
Sony wi-c100 (beżowy)
Sony
WH-CH720N Słuchawki SONY
Sony
Inzone buds - czarny Sony
Sony
Sony inzone h5 - czarny
Sony

Inne w kategorii Słuchawki

Urbanista london (midnight black)
Urbanista
...