Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny
Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny
Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny

Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny

6 998,99 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Media Expert w cenie 6 998,99 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów online w bazie danych Systemy Kina Domowego aby odszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny SONY z kategorii kolumny głośnikowe kupisz w cenie 6 998,99 zł w sklepie Media Expert. Wyświetlona wota 6 998,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Kolumny głośnikowe
 • Sony
 • czarny

Opis Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny

innowacyjna technologia audio unikatowy dźwięk przestrzenny Soundbar SONY HT-A7000 odtwarza 7.1.2 kanałów. Urządzenie zaopatrzone jest w 2 głośniki skierowane w górę, które powodują, iż usłyszysz dźwięk znad swej głowy. Zaimplementowano także 2 liniowe głośniki wysokotonowe, 5 przednich głośników rozszerzających efekt przestrzenny i zintegrowany podwójny subwoofer, który buduje głęboki bas. Dzięki SONY HT-A7000 w pełni docenisz ścieżki dźwiękowe Dolby Atmos® i DTS:X® - to dzięki technologiom Vertical Surround Engine i S-Force PRO Front Surround, które kreujeją wirtualny, dobiegający zewsząd dźwięk przestrzenny. Dźwięk dobiegający z góry Nie musisz mieć głośników sufitowych lub skierowanych w górę, żeby uzyskać efekt dźwięku 3D. Soundbar SONY HT-A7000 emituje fale odbijające się od sufitu, które tworzą realistyczne odczucie, że dźwięk dobiega z góry. Efekt ten wzmacnia technika Vertical Surround Engine - odbicia dźwięku od bocznych ścian sprawiają, że efekt przestrzenny jest pokaźnie szerszy, a dźwięk dobiega ponadto z boku. Do dalszego wzmocnienia tego efektu przyczynia się technologia S-Force PRO Front Surround. Stwarzają wysokie ciśnienie akustyczne, zapewniając czysty, głęboki bas. Dźwięk przestrzenny dla każdego stworzona przez SONY technologia przetwarzania cyfrowego pola dźwiękowego surround odwzorowuje wirtualne, poziome pole dźwiękowe z wykorzystaniem wyłącznie przednich głośników. To sprawia, iż zyskasz bogaty, filmowy efekt przestrzenny bez dodatkowych urządzeń. Progresywny algorytm wzbogaca standardowy dźwięk przestrzenny (począwszy od stereofonicznego) dźwiękiem dobiegającym od góry, który nadaje dodatkowy wymiar słuchaniu. By włączyć tę funkcję, naciśnij po prostu przycisk Immersive AE. X-Balanced Speaker Unit Głośniki skierowane w górę, zastosowany subwoofer i przednie głośniki soundbaru SONY HT-A7000 zostały stworzone w technologii X-Balanced Speaker Unit. Obszerniejszą dynamikę pozwala uzyskać niepowtarzalny, prostokątny kształt głośników, który pozwala powiększyć powierzchnię membrany. Mimo tego, że membrana ma mniejszą amplitudę przemieszczeń, ciśnienie akustyczne nie maleje, nie tworzą się też zniekształcenia, co na skutek czego zagwarantuje wierne brzmienie w całym zakresie częstotliwości. Zanurz się w muzyce o niezwykłej jakości Dzięki soundbarowi SONY HT-A7000 możesz słuchać dźwięku w wysokiej rozdzielczości i kryształowej czystości - tak, jak brzmiała w zamyśle wykonawcy. Za sprawą technice 360 Reality Audio poczujesz się jak na koncercie albo w studio nagraniowym. Dzisiaj muzyka będzie realistyczna jak nigdy dotąd. Przywracanie pierwotnego brzmienia plików po kompresji podczas kompresji często znikają dźwięki o wysokiej częstotliwości. Za sprawą systemu DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) soundbar SONY HT-A7000 przywraca je, sprawiając, iż możesz radować się świetnym dźwiękiem. Wykorzystując technologię Edge...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny
Kategoria Kolumny głośnikowe
Marka SONY
Kolor czarny
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 6 998,99 zł
Najwyższa cena 6 998,99 zł
W bazie od 16.09.2023
Data aktualizacji 27.09.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Media Expert

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości produktu na przestrzeni czasu.

Nie udało nam się pobrać historycznych danych cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny SONY, przedstawionych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów wysyłki. Zanim dokonsz zakupu, uzyskaj info o renomie sklepu i pamiętaj o możliwości pojawienia się dodatkowych kosztów. Katalog propozycji cenowych jest regularnie odświeżana, co kilka minut.

 • Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny (w sklepie Media Expert)

  Soundbar SONY HT-A7000 Czarny + Kolumny głośnikowe SONY SA-RS3S (2 szt.), kolor czarny Sklep on-line
  ★★★★★
  6 998,99 zł
  Kategoria w sklepie Media Expert: Kolumny głośnikowe SONY

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kolumny głośnikowe

Dali OBERON 1 (czarny) 2 szt
Dali
Tannoy Kolumna platinum f6 biały
TANNOY
Kruger & Matz Journey KM0501
Kruger & Matz
...