Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey
Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey
Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey
Słuchawki Samsung

Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey

Ostatnia cena
282,20 zł

Informacje o ofercie

Na tę chwilę produkt Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey z kategorii słuchawki nie znajduje się w żadnym sklepie w systemie Systemy Kina Domowego. Cena, po której produkt był możliwy nabycia 282,20 zł została zapisania 16.07.2024. Zapraszamy wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Słuchawki
  • Samsung

Opis Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey

świetna ergonomia Dopracowana kompozycja umożliwia komfortowe użytkowanie poprzez niemało godzin Wysokiej jakości dźwięk Głośnik o dużej średnicy wzmacnia niskie tony i oddaje szczegółowe, wysokie dźwięki Pojemna bateria nawet do 30h działania słuchawek wraz z etui ładującym (przy wyłączonym ANC) Aktywna redukcja szumów (ANC) Pozwala skutecznie likwidować niepożądane dźwięki otoczenia najlepszy dźwięk to codzienność Galaxy Buds FE gwarantują niesamowite doznania dźwiękowe.

Włącz aktywną redukcję szumów (ANC) i odetnij się od niechcianych hałasów. Rozkoszuj się przy tym komfortem zapewnianym przez kompaktowy i funkcjonalny design, a także nakładkami w 3 rozmiarach,świetnie zespolić je do swoich potrzeb.

Łącz się płynnie ze swymi urządzeniami Galaxy i korzystaj z perfekcyjnie zgranego ekosystemu.* *Galaxy Tab S9 FE i Galaxy Z Flip5 sprzedawane oddzielnie. **Obraz symulowany. Ponadczasowe odcienie Grafitowy i biały nigdy nie wyjdą z mody.

wspaniale przypasowane do Twojego codziennego stylu będą genialnym wyborem na każdą okazję. Komfortowo wpadają w ucho śladowe wymiary i funkcjonalny design nie tylko rozszerzają komfort noszenia Galaxy Buds FE, lecz przy tym obniżają ryzyko ich wypadnięcia.

przystosuj je jeszcze bardziej do siebie za pomocą skrzydełek i nakładek w rozmaitych rozmiarach. Sterowanie to pestka Panel dotykowy wyraźnie różni się od pozostałej części Galaxy Buds FE, dzięki czemu łatwiej kontrolujesz muzykę, a także rozmowy, a słuchawki zostają tam, gdzie powinny.

Włącz potężne ANC i przenieś się do swojego świata Świat zewnętrzny – wyłączony; Twój świat – bez zakłóceń! Aktywna redukcja szumów (ANC) ekspresowo formuje przestrzeń, w której jesteś tylko Ty i Twoja muzyka.

Wycisz rozpraszacze jednym dotknięciem palca i zanurz się w pełni w ukochanych, czystych dźwiękach.* *ANC jest domyślnie włączone, a gest „dotknij i przytrzymaj" można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable.

Cisza za każdym razem pod ręką Połóż i przytrzymaj palec na polu dotykowym, aby z łatwością włączyć lub wyłączyć aktywną redukcję szumów*. ANC blokuje niechciane dźwięki, a dzięki specjalnie dobranej budowie słuchawek, Galaxy Buds FE jeszcze lepiej wyciszają niepożądane dźwięki z otoczenia.

*ANC jest domyślnie włączone, a gest „dotknij i przytrzymaj" można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable. Przesuwaj grafikę powyżej od lewej do prawej i przejrzyj sam Tryb Dźwięków otoczenia Nie trzeba już wyjmować słuchawek, aby rozmawiać z kimś słuchając jednocześnie muzyki w tle.

Tryb Dźwięków otoczenia rozszerza poziom głośności dźwięków tła, które docierają do Ciebie - dzięki temu bez trudu usłyszysz, co dzieje się wokół. Bogaty i głęboki bas Głęboki, konkretny bas jeszcze bardziej wciągnie Cię do świata nieprzeciętnego brzmienia.

Nowy jednodrożny głośnik Galaxy Buds FE zagwarantuje genialny dźwięk niezależnie od utworu. *Obraz symulowany. Bateria na długie godziny duża moc w kompaktowych rozmiarach. Bateria umożliwia choćby 30 godzin korzystania ze słuchawek dzięki możliwości doładowania Buds FE w etui...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey
Kategoria Słuchawki
Marka Samsung
EAN 8806095221656
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 18.10.2023
Data aktualizacji 16.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwoli Ci podejmować.

nie udało się nam zebrać historycznych danych na temat cen dla produktu Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey Samsung, które są przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów wysyłki. Przed wyborem sklepu, zorientuj się w renomie firmy i pamiętaj o możliwości ujawnienia kosztów powiązanych z przesyłką. Aktualizacja listy sklepów odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

  • Obecnie brak ofert dla Samsung Galaxy Buds FE R400 Grey. Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad aktualizacją informacji.

Produkty powiązane

Samsung Słuchawki ig955
Samsung
Samsung Słuchawki typ c do
Samsung

Inne w kategorii Słuchawki

Urbanista london (midnight black)
Urbanista
...