Qoltec kabel displayport v1.2 męski
Qoltec kabel displayport v1.2 męski
Qoltec kabel displayport v1.2 męski

Qoltec kabel displayport v1.2 męski

26,00 zł

Promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Zadowolenie.pl w cenie 26,00 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów online w bazie danych aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Qoltec kabel displayport v1.2 męski Qoltec z kategorii kable video kupisz w cenie 26,00 zł w sklepie Zadowolenie.pl. Wyświetlona cena 26,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Kable video
 • 3
 • display port

Opis Qoltec kabel displayport v1.2 męski

Jeden kabel, dużo możliwości z pewnością zdarzyło Ci się nie raz zaprosić do siebie rodzinę albo znajomych na pokaz zdjęć z wakacji? Miałeś przy tym wrażenie, że Twój 17 monitor nie oddaje w pełni głębi ukrytej w zdjęciach? A może masz ochotę pograć ze znajomymi w najnowszą wersje gry konsolę, lecz w ulepszonej jakości? Jeśli na jednak jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to znak, że szukasz rozwiązania, jakim są nasze kable w standardzie DisplayPort.

przystępne w rozmaitych wariantach ze względu na wersję i długość przewodu. Uniwersalne rozwiązanie w wysokiej jakości Odkryjesz ponadczasowe nagrania ulubionego zespołu na nowo, a najnowszy film czy również prezentacja przygotowana na ważne spotkanie w pracy zrobią wrażenie na oglądających.- maksymalna rozdzielczość 5K (30Hz): to głębia obrazu, dzięki której nic nie umknie Twojej uwadze,- 8 kanałów audio: to transparentny dźwięk, który przeniesie Cię w inny rozmiar,- maksymalna częstotliwość odświeżania 240Hz (1080p): to płynny obraz i komfort oglądania,- powiązania pomiędzy multimediami: złączysz ze sobą urządzenia takie jak: telewizor, komputer, notebook, projektor, kino domowe, czy sprzęt audio,-DisplayPort Content Protection (DPCP): to maximum bezpieczeństwa.

otrzymujesz ochronę zawartości danych, która zabezpieczy sygnał przed wykonaniem nieautoryzowanej kopii. Detale są ważne Już na samym początku projektowania zadajemy sobie pytanie czego oczekują od naszych produktów kupujący? Dlatego przykładamy szczególną wagę do detali i używamy materiałów najwyższej jakości: - każdy z naszych kabli jest ekranowany, żeby ograniczyć zakłócenia sygnału,- dwie niklowane wtyczki pozwalają na jeszcze lepsze osiągi,- różne długości kabla, ponieważ wiemy,stosowna długość kabla jeszcze ma dla Ciebie znaczenie.kryteria sprzętowe: rozmiary: Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry:...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Qoltec kabel displayport v1.2 męski
Kategoria Kable video
EAN 5901878503745
Długość 3
Rodzaj display port
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 26,00 zł
Najwyższa cena 26,00 zł
W bazie od 11.03.2021
Data aktualizacji 12.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Zadowolenie.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje o zakupie.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną brak dostępnych danych z historią cen Qoltec kabel displayport v1.2 męski (Kable video).

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych bardzo istotna! Wyślij recenzję tego produktu.

Nie mamy jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Qoltec kabel displayport v1.2 męski Qoltec, które zostały przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów dostawy. Przy wyborze miejsca zakupu, zapoznaj się z renomą firmy i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Odświeżanie listy propozycji następuje co kilkanaście minut.

 • Qoltec kabel displayport v1.2 męski (idź do Zadowolenie.pl)

  Qoltec kabel displayport v1.2 męski Sklep on-line
  ★★★★★
  26,00 zł
  Kategoria w sklepie Zadowolenie.pl: Kable video Qoltec

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Qoltec kabel displayport v1.2 męski

Inne w kategorii Kable video

Baseus High Definition
Baseus
Kabel HDMI - HDMI UGREEN 2 m
UGREEN
...