Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator
Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator
Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator

Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator

Ostatnia cena
97,00 zł

Informacje o produkcie

Obecnie nie jest możliwe znalezienie w porównywarce Systemy Kina Domowego ofert dla towatu pod nazwą Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator, który znajduje się w sekcji radioodbiorniki. Ostatnio zapamiętana cena wynosiła 97,00 zł i została skatalogowana w systemie 07.07.2024. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin porównywarki w przyszłości.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Radioodbiorniki

Opis Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator

Miniradio Blaupunkt PR5BLTowar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Towar z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta.W skład zestawu wchodzi:Miniradio BlaupunktZasilaczInstrukcja obsługiOryginalne opakowanie SPECYFIKACJA:Radio FM z pamięcią 50 stacjiOdtwarzacz microSD/USB z odczytem plików MP3Moc wyjściowa: 1 x 1W RMSWyświetlacz LCDWyjście słuchawkoweTeleskopowa antena radiowaZasilanie: DC 5V 1AZasilanie bateryjne: BL-5C 400mA (załączona) lub 3xAAA 4,5V (nie dołączone)rozmiary: 123(szer.) x 72(wys.) x 30(gł.)mmWaga: 205g Te przenośne urządzenie cechuje się młodzieżowym designem, dzięki temu przyciąga uwagę i z pewnością uwydatnia ich użytkownika. Innowacyjny wygląd to jednak nie wszystkie mocne strony tego radioodbiornika marki Blaupunkt. Model ten posiada tuner FM, z możliwością zapisania aż 50 ulubionych kanałów FM, dzięki temu nie ma konieczności każdorazowego przeszukiwania częstotliwości celem znalezienia swojej ulubionej rozgłośni. Teleskopowa antena i najwyższej jakości komponenty, w które wyposażono radioodbiornik, znakomity sygnał i bezawaryjność. Zastosowany głośnik 1W RMS zagwarantuje krystaliczny dźwięk o trafnej głośności. Dzięki wyjściu mini-jack można cieszyć się muzyką dodatkowo przy użyciu słuchawek. Model znaczny, czytelny ekran LCD, na którym wyświetlana jest aktualna częstotliwość fal radiowych, a także poziom naładowania baterii. Ekran komponuje się kolorystycznie z designem radioodbiornika. Dzięki wejściu na karty pamięci microSD oraz USB można podłączyć do niego zewnętrzne źródło dźwięku.PR5BL to oferta dla ludzi aktywnych, szanujących sobie wysoką jakość i bezawaryjność maszyn, którzy za każdym razem chcą mieć dostęp do swojej ulubionej muzyki w każdych okolicznościach.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator
Kategoria Radioodbiorniki
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 28.06.2022
Data aktualizacji 07.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji o zakupie.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną brak dostępnych informacji na temat historii cen produktu Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator (Radioodbiorniki).

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas bardzo istotna! Dodaj recenzję produktu.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed zakupem, pozyskaj informacje o renomie sklepu i pamiętaj o możliwości doliczenia dodatkowych kosztów. Lista ofert jest aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

  • Obecnie nie mamy dostępnych ofert dla Przenośne Radio Blaupunkt Pr5Bl Usb Sd Akumulator. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy danych.

Produkty powiązane

Adler Radio AD1198
96,00 zł

Adler Radio AD1198

Inne w kategorii Radioodbiorniki

Eltra Radio ewa srebrny
Eltra
Sangean WFR-28BT (czarny)
Sangean
Eltra Radio biwak czarny
ELTRA
TechniSat Classic 210
TechniSat
SENCOR SRD 215 W
Sencor
83,99 zł

SENCOR SRD 215 W

Sharp dr-430 (czarny)
Sharp
...