Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały
Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały
Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały

Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały

Ostatnia cena
5 999,00 zł

Informacje o ofertach

Aktualnie produkt Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały z sekcji zestawy kina domowego nie jest dostępny w żadnym obserwowanym sklepie w zbiorze Systemy Kina Domowego. Cena, po której produkt był dostępny do kupienia 5 999,00 zł została zarejestrowana 08.12.2023. Sprawdź dostępność produktu w innym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Zestawy kina domowego
  • Onkyo

Opis Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały

firma Onkyo wprowadza do swej oferty amplituner stereo model TX-8250. To połączenie tradycyjnie zrealizowanego analogowego wzmacniacza z innowacyjnymi przetwornikami cyfrowo/analogowymi AKM (AK4452VN), funkcjami sieciowymi i bezprzewodowym multiroomem (Chromecast built-in, FireConnect™ i DTS Play-Fi®*). Najnowszy Onkyo zaopatrzony jest w dwuzakresową (5 GHz / 2,4 GHz ) transmisję Wi-Fi, dzięki temu połączenie z urządzeniami w innych pomieszczeniach jest pewne i stabilne. Wykorzystując gratisową aplikację na urządzenia mobilne – Onkyo Controller (iOS albo Android) – można łatwo sterować amplitunerem i dodatkowymi głośnikami, korzystając przy tym z: Spotify, Tidal, Deezer, TuneIn, a wykorzystując połączenia AirPlay, z iTunes. Wzmacniacz audio został produkowany w technice tranzystorowej WRAT z użyciem nadzwyczaj mocnego układu zasilającego. W jego skład wchodzą: duży transformator EI i ponadwymiarowe kondensatory oczyszczające o nieznacznej tolerancji parametrów, dedykowane do pracy w urządzeniach audio. W połączeniu z skutecznymi tranzystorami końcowymi, zapewaniającymi wysoką wartość prądu wyjściowego, urządzenie jest zdolne do energetycznego odtworzenia każdej ścieżki audio i wysterowania dowolnych kolumn głośnikowych, zapewniając świetną reprodukcję basu i pełną kontrolę. Za dekodowanie sygnałów cyfrowych odpowiedzialny jest wysokiej klasy przetwornik Asahi Kasei AK4452, który doskonale spisuje się przy odtwarzaniu plików Hi-Res Audio. TX-8250 może być z powodzeniem wykorzystany jako centrum domowej rozrywki. Ma całą gamę (7) wejść analogowych, w tym wejście gramofonowe, wejścia cyfrowe, porty USB (zasilanie i pliki audio), a także wyjścia analogowe: Line Out i na zewnętrzny subwoofer. Dwie pary potężnych zakręcanych gniazd głośnikowych (A/B/AiB – dobór z pilota lub na froncie) pozwalają na swobodne rozbudowanie systemu. Na tylnej ściance znajdują się w dodatku gniazda: Ethernet, Ri i IR (in-out)....

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały
Kategoria Zestawy kina domowego
Marka ONKYO
EAN 2998075509079
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 30.09.2022
Data aktualizacji 08.12.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen daje możliwość podejmowania świadomych decyzji zakupowych.

Na tę chwilę nie posiadamy archiwalnych danych dotyczących ceny dla produktu Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Do cen pokazanych niżej dla Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały ONKYO nie wliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Podczas wyboru miejsca zakupu, zapoznaj się z komentarzami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Odświeżanie katalogu ofert następuje co kilka - kilkanaście minut.

  • Na chwilę obecną nie mamy dostępnych ofert dla Onkyo Zestaw stereo tx-8250b + jamo s-809 biały. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Onkyo tx-sr393-b+s803hcs
Onkyo

Inne w kategorii Zestawy kina domowego

Taga Harmony TAV-506 v.2 (czarny)
Taga Harmony
...