Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean
Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean
Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean

Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean

Ostatnia cena
1 410,83 zł

Informacje na temat ofert

W tej chwili nie jest możliwe znalezienie w zbiorze Systemy Kina Domowego ofert dla produktu pod nazwą Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean, który znajduje się w dziale ekrany projekcyjne. Ostatnio zapamiętana cena wynosiła 1 410,83 zł i została odnotowana w bazie dnia 15.04.2024. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Ekrany projekcyjne
  • maclean
  • elektryczne

Opis Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean

ekran z zaimplementowanym silnikiem elektrycznym, sterowany pilotem (transmisja radiowa! nie na podczerwień, gwarantuje wysoką sprawność działania) i poprzez sterownik ścienny. Możliwość wykorzystania formatu obrazu 4:3, 16:9 lub dowolnego innego.

mocna belka obciążająca gwarantuje właściwe naprężenie powierzchni projekcyjnej. Na bocznych krawędziach ekranu umieszczone są naciągi, dzięki czemu powierzchnia ekranu jest napięta i pozbawiona pofalowań.

Rozwiązanie to zapewnia doskonale płaską powierzchnię ekranu.wyświetlacz został wyprodukowany z ognioodpornego materiału, który gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania! zaimplementowana powierzchnia projekcyjna - Matt White gwarantuje perfekcyjne wrażenia wizualne wyświetlanych obrazów, jednocześnie filmów jak i prezentacji.

sugerowana do kina domowego, jak też do sal prezentacyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych. Ekran może być wykorzystywany przy silnym oświetleniu, znajdującym się z tyłu ekranu. Współczynnik odbicia G = 1.0. W standardzie wyświetlacz wytwarzany jest z czarnym obramowaniem.

Regulacja płynna, przy rozwijaniu z kasety wyświetlacz można zatrzymać w dowolnej pozycji.wymiary ekranu: wymiary obrazu: Akcesoria w komplecie: Pilot Sterownik ścienny Pozostałe parametry:...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean
Kategoria Ekrany projekcyjne
Marka Maclean
EAN 5902211112020
Rozwijanie elektryczne
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 10.04.2019
Data aktualizacji 15.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje zakupowe.

Na chwilę obecną nie posiadamy danych archiwalnych dotyczących ceny dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas bardzo ważna! Dodaj recenzję produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean Maclean nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenach firmy oraz dodaj do ceny możliwy koszt przesyłki. Aktualizacja listy sklepów z ofertami odbywa się co kilkanaście minut.

  • Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych dostępnych ofert dla Ekran elektryczny z naciągiem premium mc-952 Maclean. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Ekrany projekcyjne

...