Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch
Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch
Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch
Soundbary KLIPSCH

Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch

1 999,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Zadowolenie.pl w cenie 1 999,00 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów online w naszym systemie aby odnaleźć świetną ofertę dla Ciebie. Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch KLIPSCH z kategorii soundbary kupisz w cenie 1 999,00 zł w sklepie Zadowolenie.pl. Wyświetlona wota 1 999,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Soundbary
 • KLIPSCH

Opis Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch

KLIPSCH CINEMA 600

Wnieś dziesięciolecia doświadczenia w konstruowaniu głośników do swego domowego kina. A wszystko dzięki Klipsch Cinema 600. Jest prawdziwym systemem 3.1. Wyposażonym w przeznaczony głośnik centralny zapewniający lepszą wyrazistość wokalu. Legendarna technologia głośników tubowych zapewnia dynamiczną moc w każdym szczególe Twojej muzyki i filmów. Jeżeli dodasz opcjonalne kolumny Klipsch Surround 3, to uzyskasz prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1.

Łatwe podłączenie
Soundbar Cinema 600 zaprojektowano z myślą o prędkim podłączeniu do telewizora. Starczy dopasować go przez załączony kabel HDMI albo przewód optyczny do trafnego wyjścia telewizora. Dołączony 10-calowy bezprzewodowy subwoofer jest wstępnie sparowany, aby bratać się automatycznie po wyjęciu z pudełka, co zapewnia bezproblemową konfigurację w zaledwie kilka minut.

Usłysz każde słowo
Wszystkie nowe tryby dialogowe nie tylko rozszerzają głośność dialogów w programach telewizyjnych i filmach, ale także optymalizują ustawienia korektora dźwięku systemu. Gwarantują ostry, wyraźny i wyjątkowo czytelny dialog niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie. Trzy stopnie trybu dialogowego gwarantują,wyszukasz genialne ustawienie dobrane do Twoich potrzeb.

Pilot wykrywający ruch
załączony wysokiej jakości pilot zaopatrzony jest w czujka wyłapujące ruch. Dzięki diodom LED, przyciski na pilocie są za każdym razem widoczne. Niezależnie od oświetlenia, masz całkowitą kontrolę. Oprócz wyboru głośności i wejścia, pilot pozwala na regulację poziomu mocy subwoofera, a także poziomu dźwięku przestrzennego.

10-calowy bezprzewodowy subwoofer

Cinema 600 jest wyekwipowany w potężny bezprzewodowy subwoofer 10" - największy w swojej klasie - który można umieścić w dowolnym miejscu w pokoju. Bezprzewodowa technika 2,4 GHz samoczynnie łączy soundbar i subwoofer z niemal zerową latencją, gwarantując genialny dźwięk w dowolnym miejscu. Soundbar dodatkowe wyjście dla subwoofera przewodowego, co oznacza, że możesz dodać drugi subwoofer do swojej konfiguracji albo po prostu zastąpić załączony bezprzewodowy subwoofer innym.

wbudowane DOLBY AUDIO
zastosowane przetwarzanie Dolby Digital zapewnia konkretne wrażenia kinowe z dyskretnym przetwarzaniem kanałów dialogowych i (opcjonalnych) kanałów surround. Słuchaj swoich filmów tak, jak w kinie.

Opcjonalne głośniki SURROUND
Dodaj głośniki SURROUND 3, żeby zamienić soundbar 3.1 w pełnoprawny system dźwięku przestrzennego 5.1, (SURROUND 3 sprzedawany oddzielnie).

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch
Kategoria Soundbary
Marka KLIPSCH
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 1 999,00 zł
Najwyższa cena 1 999,00 zł
W bazie od 12.09.2023
Data aktualizacji 27.09.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Zadowolenie.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala Ci na analizę wartości produktu w czasie.

Obecnie nie mamy danych archiwalnych dotyczących cen dla produktu Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla nas istotna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Jeszcze nikt nie ocenił Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch KLIPSCH, prezentowanych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Aktualizacja listy sklepów następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch (idź do Zadowolenie.pl)

  Zestaw głośników cinema 600 black soundbar plus subwoofer Klipsch Sklep on-line
  ★★★★★
  1 999,00 zł
  Kategoria w sklepie Zadowolenie.pl: Soundbary KLIPSCH

Produkty powiązane

Soundbar cinema 1200 Klipsch
KLIPSCH
Klipsch Soundbar cinema 400
KLIPSCH
Soundbar KLIPSCH Cinema 800
KLIPSCH
Klipsch Soundbar rsb-3
KLIPSCH
1 169,99 zł

Klipsch Soundbar rsb-3

Inne w kategorii Soundbary

Sharp ht-sbw110
Sharp
438,11 zł

Sharp ht-sbw110

Sonos beam gen2 (czarny)
Sonos
JVC Soundbar TH-E321B
JVC
Sharp ht-sbw800
Sharp
1 499,00 zł

Sharp ht-sbw800

Hisense Soundbar u5120gw czarny
HISENSE
Blaupunkt ls200
BLAUPUNKT
799,00 zł

Blaupunkt ls200

Hw-s60 Samsung
Samsung
1 299,99 zł

Hw-s60 Samsung

...