KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black
KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black
KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black
Subwoofery KLIPSCH

KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black

2 368,00 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Zadowolenie.pl w cenie 2 368,00 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów internetowych w bazie aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black KLIPSCH z kategorii subwoofery kupisz w cenie 2 368,00 zł w sklepie Zadowolenie.pl. Cena 2 368,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Subwoofery
 • KLIPSCH

Opis KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black

KLIPSCH REFERENCE SPL-120 CEMocny subwoofer kina domowego w linii Klipsch Reference Premiere. Następca niezwykle popularnego modelu R-112SW. Konwencjonalna, otwarta pokrywa z MDF-u pokryta jest okleiną w odcieniu czarnym.

Cyfrowy wzmacniacz o maksymalnej mocy 600W (300W RMS) zasila 12" calowy głośnik Cerametallic skierowany do przodu. Zakrywa go półprzezroczysta maskownica. Na pokładzie znajduje się regulacja mocy, odcięcia, fazy i automatyczny standby.

przypasowany jest do podłączenia modułu bezprzewodowego Klipsch Wireless WA-2 Port. Pracę głośnika oznajmia dioda umieszczona na panelu frontowym. Subwoofer dedykowany jest do przeciętnych i dużych pomieszczeń.

sprawdzi się w systemie kina domowego albo stereo. Perfekcyjny do współpracy z podłogowymi kolumnami RP-8060FA, RP-8000F, RP-6000F, RP-5000F, RP-4000 czy RP-600M.MIEDZIANE MEMBRANY SKIEROWANEGO DO PRZODU GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO CERAMETALLICGłośniki niskotonowe Cerametallic są wyjątkowo lekkie, a równocześnie nad wyraz sztywne - umożliwiając przez to niezrównanie niskie pasmo przenoszenia przy śladowym zniekształceniu, dla większej przezroczystości przy użyciu mniejszej mocy wzmacniacza.produktywnY WZMACNIACZ W KLASY DWbudowany wysoko wydajny wzmacniacz wyposażono w analogowy przedwzmacniacz, pozwalający na zachowanie czystszej i wierniejszej reprodukcji dźwięku.

Wyjście klasy D zagwarantuje maksymalną skuteczność dla maksymalnej mocy wyjściowej, szczegółowości i niskiej częstotliwości.SKIEROWANY DO PRZODU PORT SZCZELINOWY Z unikalnĄ TECHNOLOGIĄ INTERNAL FLAREOpatentowana wewnętrzna geometria minimalizuje szum portu gwarantując czyste niskie częstotliwości bez zniekształceń.

Skierowana do przodu budowa zezwala na elastyczne umiejscowienie.BEZPRZEWODOWY zestaw WA-2 DO SUBWOOFERABezprzewodowy zestaw Klipsch WA-2 do subwoofera (sprzedawany osobno) gwarantuje bezprzewodową transmisję wysokiej rozdzielczości, pozwalając na wygodne ustawienie w dowolnym miejscu i na optymalizację wyjścia oraz zakresu niskich częstotliwości.

Aby uzyskać w całości bezprzewodowe połączenie możesz podłączyć do czterech zestawów bezprzewodowych WA-2 do kompatybilnych subwooferów Klipsch w jednym pomieszczeniu.elastycznA REGULACJARegulacja ustawień zwrotnicy i fazy pozwoli na dostrojenie subwoofera do głośników Klipsch i do wnętrza odsłuchowego tak, aby uzyskać nieprzeciętny poziom basu.

Wejścia liniowe / LFE RCA gwarantują kompatybilność z odbiornikami kina domowego.KORZYSTAJ Z PARU WEJŚĆ jednocześnieMożna korzystać równocześnie z wejścia RCA i bezprzewodowego, dzięki czemu można używać jednego subwoofera z wieloma systemami.

Na przykład można wykorzystać wejścia bezprzewodowego do zestawu kina domowego a wejścia RCA dla systemu 2-kanałowego, bez konieczności przełączania wejść podczas zmiany systemów.TRYB STANDBY 1/2-WATWyjątkowa produktywność także po wyłączeniu.

Spełnia globalne standardy produktywności obniżając koszty energii dla użytkownika.istotnie WYTRZYMAŁE WYKOŃCZENIE EBONYCała obudowa pokryta jest wytrzymałym na zarysowania wykończeniem w kolorze Ebony i wygląda jak prawdziwe drewno.Akcesoria w komplecie: wymiary: 45.1 x 37.4 x 50.6 cmPozostałe właściwości: Głośnik basowy: 12" (30,5 cm) o długim skoku membrany Cerametallic samoczynny stand-by Regulacja fazy: 0/180 Moc wyjściowa: 300 W RMS / 600 W szczytowa budowa: otwarta...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black
Kategoria Subwoofery
Marka KLIPSCH
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 368,00 zł
Najwyższa cena 2 368,00 zł
W bazie od 12.09.2023
Data aktualizacji 21.09.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Zadowolenie.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji o zakupie.

Na chwilę obecną nie mamy archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas niezwykle istotna! Wyślij swoją recenzję tego produktu.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Prezentowane poniżej ceny dla produktu KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black KLIPSCH nie wliczają w siebie ekstra kosztów związanych z przesyłką. Zanim zdecydujesz, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat sklepu i uwzględnij warunki dostawy. Katalog propozycji jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black (w sklepie Zadowolenie.pl)

  KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black Sklep on-line
  ★★★★★
  2 368,00 zł
  Kategoria w sklepie Zadowolenie.pl: Subwoofery KLIPSCH

Produkty powiązane

Subwoofer KLIPSCH R-120SW
KLIPSCH
Klipsch Subwoofer r-100sw +
KLIPSCH
Subwoofer KLIPSCH R-101SW Czarny
KLIPSCH
Klipsch Subwoofer r-121sw czarny
KLIPSCH
KLIPSCH Subwoofer SPL-120 CE black
KLIPSCH

Inne w kategorii Subwoofery

Subwoofer ts-a300s4 Pioneer
PIONEER
Subwoofer BOSE Bass Module 500
BOSE
Blaupunkt Subwoofer gtb 1200 es
BLAUPUNKT
Audioengine Subwoofer s8 biały
AudioEngine
...