Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx
Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx
Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx
Słuchawki HyperX

Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx

Ostatnia cena
346,00 zł

Informacje na temat ofert

W tej chwili produkt Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx z sekcji słuchawki nie znajduje się w żadnym monitorowanym sklepie w bazie Systemy Kina Domowego. Cena, po której produkt był dostępny 346,00 zł została zapisania 11.07.2024. Zapraszamy ponownie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Słuchawki
  • HyperX
  • nauszne

Opis Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx

Wygoda, lekkość i ulepszone brzmienie gier. HyperX CloudX Stinger 2 to oficjalnie licencjonowany zestaw słuchawkowy do konsol Xbox zaprojektowany dla graczy, którzy cenią sobie lekkość i komfort. CloudX Stinger 2 zachowuje najważniejsze parametry modelu Cloud Stinger i ulepsza je, żeby być jego godnym następcą.

Ważący niecałe 300 g komplet słuchawkowy jest lekki,stwarza konkretne brzmienie. Wykorzystaj spore pasmo przenoszenia, by wychwycić każdy dźwiękowy niuans zdradzający pozycję przeciwnika. Miękka pianka zapamiętująca zarys i imitacja skóry klasy premium zostały opracowane z myślą o graniu poprzez cały dzień.

Gracze docenią funkcjonalne funkcje HyperX, takie jak obracające się o 90° nauszniki, zezwalające zrobić sobie szybką przerwę, oraz komfortowy mikrofon, który wyciszysz momentalnie przez odchylenie go do góry.

Wyciszany przez podniesienie mikrofon, a także części regulacji głośności zostały umieszczone bezpośrednio na słuchawkach, przez co wszystkie najważniejsze funkcje kontroli dźwięku masz pod ręką. Mikrofon z pasywną redukcją szumów jest istotnie rozciągliwy, co pozwala zjednoczyć jego położenie i zapewnić jak najlepszą komunikację z zespołem.

pakiet SŁUCHAWKOWY Z OFICJALNYM dokumentEM XBOX Uzyskanie idealnego dźwięku podczas gry na konsoli Xbox nie może być prostsze. Starczy podłączyć kabel 3,5 mm z tyłu kontrolera i gotowe! wyjątkowY KOMFORT HYPERX Słuchawki CloudX Stinger 2 z zapamiętującą kształt pianką i obiciem z miękkiej imitacji skóry to komfort klasy premium w bardzo przystępnej cenie.

dostosowywanY PAŁĄK łatwo dopasuj suwaki, żeby dobrać stosowne dostosowanie. Źle dobrany zestaw słuchawkowy może wywoływać ból i dyskomfort. Pozbądź się nieprzyjemnych doznać! doskonałA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Przetworniki o średnicy 50 mm dostarczają dźwięk w szerokim paśmie przenoszenia, dzięki czemu lepiej wychwycisz każdy dialog, zanurzysz się w muzyce i usłyszysz każdy niuans.

LEKKA, wygodnA budowa I NAUSZNIKI OBRACANE O 90° Lekki i komfortowy komplet umożliwiające grę przez cały dzień i równocześnie gwarantujący możliwość zrobienia sobie przerwy w każdej chwili dzięki nausznikom obracanym o 90°.

instynktownE WYCISZANIE MIKROFONU przez PODNIESIENIE poręczne funkcje HyperX, takie jak wyciszany przez podniesienie mikrofon, uprzyjemniają i usprawniają każdą rozgrywkę. Aby wyciszyć mikrofon, wystarczy odchylić go do góry.

ŁATWO dostępnE elementy REGULACJI DŹWIĘKU Dzięki elementom regulacji dźwięku umieszczonym bezpośrednio na słuchawkach, nie musisz gubić się w gąszczu opcji systemowych,dopasować głośność albo wyciszyć mikrofon.Akcesoria w komplecie: Pozostałe właściwości:...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx
Kategoria Słuchawki
Marka HyperX
Typ nauszne
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 20.06.2024
Data aktualizacji 11.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji o zakupie.

Na chwilę obecną nie mamy archiwalnych danych dotyczących cen dla produktu Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Jeszcze nikt nie ocenił Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx HyperX nie są wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog sklepów jest odświeżana raz na kilka minut.

  • Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych dostępnych ofert dla Słuchawki cloud stinger 2 xbox white Hyperx. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Hyperx cloudx stinger ii xbox
HyperX
HyperX Słuchawki Stinger
HyperX

Inne w kategorii Słuchawki

Urbanista london (midnight black)
Urbanista
...