HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox
HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox
HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox
Słuchawki HyperX

HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox

Ostatnia cena
247,00 zł

Informacje o ofertach

Na chwilę obecną HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox pochodzący z kategorii słuchawki nie znajduje się w żadnym obserwowanym sklepie w zbiorze Systemy Kina Domowego. Cena, po której był dostępny nabycia 247,00 zł została zapamiętana 11.07.2024. Zapraszamy wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Słuchawki
  • HyperX
  • nauszne

Opis HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox

praktyczna, lekka kompozycja do grania na konsoli Xbox. Pakiet słuchawkowy HyperX CloudX Stinger 2 Core proponuje znakomitą jakość dźwięku w przystępnej cenie. To perfekcyjny wybór dla każdego gracza, który rozpoczyna przygodę z konsolą Xbox.

Licencjonowany komplet słuchawkowy do konsoli Xbox gwarantuje najważniejsze funkcje, nieprzeciętną jakość brzmienia, intuicyjną obsługę i wygodę noszenia. Dzięki elementom sterującym umieszczonym bezpośrednio na słuchawkach i wyciszanym poprzez odchylenie do góry mikrofonie, nie musisz zagłębiać się menu systemowe, żeby wyregulować głośność albo wyciszyć samego siebie.

funkcjonalne suwaki do regulacji wysokości pałąka i miękkie nauszniki zapewniają komfort choćby w trakcie długich sesji gamingowych a sprężyste ramię pozwala ustawić mikrofon tak,wygodnie rozmawiać.

Zamknięta kompozycja słuchawek i kierunkowe przetworniki o średnicy 40 mm z podbiciem basów, zaprojektowane specjalnie do gier konsolowych, pozwolą Ci całkowicie zanurzyć się w wirtualnym świecie. LICENCJONOWANY zestaw SŁUCHAWKOWY DO KONSOLI XBOX pakiet słuchawkowy CloudX Stinger Core został przetestowany i zatwierdzony przez producenta Microsoft.

Można go podłączyć bezpośrednio do kontrolerów konsoli Xbox One, a także Xbox Series X/S zaopatrzonych w gniazdo 3,5 mm. LEKKOŚĆ I KOMFORT Miękkie nauszniki są wygodne, a mikrofon na elastycznym ramieniu ustawisz tak, jak chcesz.

WYCISZANY przez PODNIESIENIE MIKROFON Z FUNKCJĄ TŁUMIENIA SZUMÓW Wycisz w całości mikrofon w komfortowy sposób wystarczy odchylić go do góry. PORYWAJĄCA JAKOŚĆ DŹWIĘKU W GRACH Przetworniki kierunkowe o średnicy 40 mm w słuchawkach CloudX Stinger Core uwydatniają basy i zostały zoptymalizowane pod kątem gier konsolowych.

wbudowanA REGULACJA DŹWIĘKU Dzięki elementom regulacji dźwięku umieszczonym bezpośrednio na słuchawkach nie musisz gubić się w gąszczu opcji systemowych,dopasować głośność.Akcesoria w komplecie: Pozostałe atrybuty:...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox
Kategoria Słuchawki
Marka HyperX
Typ nauszne
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 20.06.2024
Data aktualizacji 11.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości produktu w czasie.

Obecnie nie posiadamy danych historycznych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj znać innym, co o nim sądzisz.

Jeszcze nikt nie ocenił HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty przesyłki dla HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox HyperX nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenie firmy i nie zapomnij o doliczeniu ekstra kosztów jeśli istnieją. Odświeżanie katalogu propozycji ma miejsce co kilka minut.

  • Nie mamy obecnie ofert dla HyperX Słuchawki Cloud Stinger 2 Core White Xbox. Zachęcamy do regularnego sprawdzania dostępności.

Produkty powiązane

Hyperx cloudx stinger ii xbox
HyperX
HyperX Słuchawki Stinger
HyperX

Inne w kategorii Słuchawki

Urbanista london (midnight black)
Urbanista
...