Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama
Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama
Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama
Słuchawki Hama

Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama

od
91,99 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Zadowolenie.pl w cenie 91,99 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów online w systemie Systemy Kina Domowego aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama Hama z kategorii słuchawki kupisz w cenie 91,99 zł w sklepie Zadowolenie.pl. Wyświetlona cena 91,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Słuchawki
 • Hama

Opis Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama

Masz ochotę pozwolić, aby hip-hopowy beat wibrował w Twoim ciele lub wolisz zrelaksować się przy delikatnej muzyce konwencjonalnej? Dzięki słuchawkom nausznym "Spirit Calypso" rytm jest w całości w Twoich rękach dzięki przełączanemu wzmocnieniu basów.

Aby rytm wibrował w Twoim ciele: bezprzewodowe słuchawki z dodatkowym wzmocnieniem basów, które można włączać i wyłączać przyciskiem wielofunkcyjnym w zależności od stylu muzyki Dźwięku pod dostatkiem: czy to muzyka, podcast czy audiobook dzięki akumulatorowi wystarczającemu na 60 godzin nigdy nie musisz rozstawać się z ulubionymi treściami w podróży proste przełączanie: ulubiona playlista w telefonie, audiobook w tablecie, rozmowy przez służbowego smartfona technika multipoint zezwala na jednoczesne połączenie słuchawek z dwoma urządzeniami Bluetooth Czy to w podróży, czy w trakcie przerwy od słuchania: gdy nie używasz słuchawek Bluetooth, możesz złożyć nauszniki i spakować słuchawki lub odłożyć je na bok w kompaktowej formie Wygoda audiobook za audiobookiem, album za albumem: wyjątkowo miękkie nauszniki sprawiają, że słuchawki wokółuszne można wygodnie nosić co najmniej do czasu, aż nie rozładuje się akumulator Odprężona głowa i ulubiona muzyka: wyściełany pałąk indywidualnie dopasowuje się do kształtu głowy, dzięki czemu bezprzewodowe słuchawki można komfortowo nosić także w trakcie wielogodzinnej podróży pociągiem Zamknięta budowa wokółuszna redukuje niepożądany hałas z zewnątrz, zezwalając cieszyć się muzyką bez zakłóceń Obsługuje istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk wielofunkcyjny zezwalają na bezpośredni dostęp bez konieczności trzymania smartfona prosta obsługa: funkcjami połączeń i smartfona można sterować przy pomocy czterech przycisków wielofunkcyjnych bezpośrednio przy nauszniku słuchawki bezprzewodowej (np.

odbieranie / nawiązywanie / odrzucanie połączeń, ponowne wybieranie numeru, muzyka, głośność) wbudowane mikrofony pozwalają na łatwe przełączanie pomiędzy odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama
Kategoria Słuchawki
Marka Hama
EAN 4047443511256
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 91,99 zł
Najwyższa cena 121,00 zł
W bazie od 15.05.2024
Data aktualizacji 17.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Zadowolenie.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala na ocenę wartości produktu w czasie.

Obecnie nie posiadamy historycznych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj nam znać, co o nim myślisz.

Nie mamy jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama Hama nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenie sklepu oraz nie zapomnij o doliczeniu dodatkowych kosztów jeżeli istnieją. Odświeżanie katalogu ofert ma miejsce co kilka minut.

 • Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama (idź do Zadowolenie.pl)

  Słuchawki bezprzewodowe hama bluetooth spirit calypso ii białe Hama Sklep on-line
  ★★★★★
  121,00 zł
  Kategoria w sklepie Zadowolenie.pl: Słuchawki Hama

Produkty powiązane

Inne w kategorii Słuchawki

Urbanista london (midnight black)
Urbanista
...