Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt
Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt
Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt

Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt

Ostatnia cena
1 299,00 zł

Informacje o produkcie

Obecnie nie jest możliwe odnalezienie w bazie Systemy Kina Domowego ofert dla produktu o nazwie Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt, który należy do dziale wzmacniacze stereo i av. Ostatnio zapamiętana cena wyniosła 1 299,00 zł i została zarchiwizowana w systemie w dniu 25.05.2024. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Systemy Kina Domowego wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Wzmacniacze stereo i AV

Opis Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt

FiiO K7 BT - Stacjonarny wzmacniacz z funkcją DAC i Bluetooth Prawdziwie zbalansowany przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem technologia wzmacniacza THX AAA 788+ Podwójne przetworniki cyfrowo-analogowe AK4493S Szereg inteligentnych systemów ochrony Dwa poziomy wzmocnienia sprzętowego Liczne wyjścia i wejścia innowacyjny układ Bluetooth QCC5124 W komplecie niskoszumowy zasilacz impulsowy 12V/24W Zasilanie z wieloma niezależnymi LDO Wskaźniki stanu RGB 3 tryby wyjściowe W pełni zbalansowany DAC i wzmacniacz K7 BT posiada na pokładzie sześciostopniowy obwód audio z prawdziwie zbalansowanymi sekcjami analogowymi i cyfrowymi – co pomaga zredukować przesłuchy i odtwarzać muzykę w pełniejszy sposób, pozwalając lepiej radować się czystością brzmienia.

mistrzowskie układy wzmacniające Używając tych samych wzmacniaczy THX AAA 788+, co w K9 Pro, K7 BT jest w stanie wyprowadzić 560 mW przy obciążeniu 300 Ω zachowując 1% poziom zniekształceń i 2000 mW przy obciążeniu 32 Ω i 1% zniekształceniach.

gwarantuje to,jednocześnie słuchawki o niskiej, jak i wysokiej impedancji są zasilane bezproblemowo, a co najważniejsze, możesz odczuć poruszającej muzykalności swych nagrań. Zaawansowane możliwości dekodowania Układ dekodera XMOS XUF208 wykorzystuje podwójne zarządzanie zegarem,z łatwością obsługiwać różne formaty muzyczne, umożliwiając proste słuchanie przeróżnych formatów audio.

Wskaźnik RGB Wskaźnik RGB potrafi wyświetlać pojedyncze i ich miks, z unikalnym efektem przepływu światła podczas włączania/wyłączania zasilania lub przełączania wejścia. Zachwycające i żywe efekty świetlne dodają wyrazu K7, jak i jego otoczeniu.

HD Bluetooth K7 BT wykorzystuje układ Bluetooth QCC5124, obsługujący formaty Bluetooth o wysokiej rozdzielczości, takie jak LDAC/aptX HD/aptX Adaptive. Korzystając z K7 BT, przełącz tryb wejścia na Bluetooth, a uzyskasz bezprzewodową transmisję o niskim opóźnieniu i jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

ponadto sterowanie z poziomu aplikacji* pomaga jeszcze bardziej poprawić jakość słuchania muzyki bezprzewodowo.Bluetooth 5.1, obsługuje LDAC/aptX Adaptive/aptX/aptX HD/aptX LL/AAC/SBC Dzięki aplikacji FiiO Control, można sterować funkcjami takimi jak: uaktualnić oprogramowanie Bluetooth, wybrać kodek Bluetooth, dopasować PEQ itp.

Inteligentne systemy ochrony Systemy zabezpieczające przed przegrzaniem, przeciążeniem i prądem stałym zapewniają, że K7 BT za każdym razem działa z najwyższą produktywnością, dzięki temu za każdym razem możesz radować się nadzwyczajnymi wrażeniami odsłuchowymi w dowolnych scenariuszach.

Czyste zasilanie K7 BT ma konstrukcję zasilania składającą się z wielu niezależnych poziomów, przy czym napięcie każdego stopnia jest regulowane poprzez niskoszumowe LDO. Zasilanie tej konstrukcji to zewnętrzny zasilacz impulsowy 12 V.

Podsumowując, konstrukcja zasilania K7 BT została zaprojektowana tak, by dostarczać obfitą, czystą moc, zapewniając niezwykłe wrażenia słuchowe. Sporo opcji w zasięgu ręki Poza łącznością Bletoo...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt
Kategoria Wzmacniacze stereo i AV
EAN 6953175710424
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 02.09.2023
Data aktualizacji 25.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci na porównanie wartości towaru w czasie.

nie udało się nam pobrać archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz innym, co o nim myślisz.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt FiiO, które zostały przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów przesyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog propozycji cenowych jest regularnie odświeżana, co kilkanaście minut.

  • Przepraszamy, ale obecnie nie znaleźliśmy żadnych ofert dla Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Fiio Wzmacniacz słuchawkowy k7 bt

Inne w kategorii Wzmacniacze stereo i AV

Yamaha a-s501
YAMAHA
2 139,00 zł

Yamaha a-s501

Pioneer A-10AE (srebrny)
Pioneer
Denon pma-900hne (czarny)
Denon
Wzmacniacz PIONEER A-40 AES
PIONEER
Marantz PM6007 (czarny)
Marantz
YAMAHA A-S301
YAMAHA
1 699,00 zł

YAMAHA A-S301

Magnat MA 700
Magnat
2 599,00 zł

Magnat MA 700

...