Dcd-900ne (czarny) Denon
Dcd-900ne (czarny) Denon
Dcd-900ne (czarny) Denon

Dcd-900ne (czarny) Denon

Ostatnia cena
1 799,00 zł

Informacje na temat produktu

Na obecną chwilę nie jest możliwe odnalezienie w bazie Systemy Kina Domowego ofert dla produktu pod nazwą Dcd-900ne (czarny) Denon, który znajduje się w dziale odtwarzacze cd. Ostatnio zapamiętana cena wynosiła 1 799,00 zł i została zanotowana w systemie dnia 12.06.2024. Zapraszamy do ponownych odwiedzin Systemy Kina Domowego wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odtwarzacze CD

Opis Dcd-900ne (czarny) Denon

ciesz się mistrzowsko odtwarzanym dźwiękiem dzięki odtwarzaczowi cd denon dcd-900ne, wyekwipowanemu w technologię advanced al32 processing plus i zintegrowany port usb. Korzyści: konstrukcja niepodatna na wibracje redukuje niepożądane zakłócenia, dzięki czemu jakość dźwięku spełnia wysokie standardy denon.

dcd-900ne to coś więcej niż odtwarzacz cd, dostarcza najwyższej jakości sygnały audio do wzmacniacza, a port usb obsługuje odtwarzanie w wysokiej rozdzielczości do pcm 192 khz/24 bit i dsd 2.8 mhz/5.6 mhz.

technika analogowego przetwarzania sygnału, advanced al32 processing plus wykorzystuje algorytmy interpolacji informacji, próbkowanie w górę i zwiększenie bitów do obsługi dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

w efekcie odtwarzanie jest bardzo szczegółowe, wolne od zakłóceń, bogato ekspresyjne w dolnym zakresie i wspaniale wierne oryginalnemu dźwiękowi.precyzyjnie zsynchronizować obwody cyfrowe, konstrukcja zegara dac traktuje dac jako zegar główny, gdy dostarczane są sygnały audio.

produkowany z nieszablonową jakością zegar główny bezpośrednio sąsiaduje z przetwornikiem cyfrowo-analogowym, co tłumi zakłócenia jitter i gwarantuje trafną precyzję konwersji cyfrowo-analogowej. Obwody zostały zaprojektowane tak, aby ścieżki sygnału były jak najkrótsze.

krótsze ścieżki sygnału redukują zakłócenia, by odtwarzać dźwięk, który jest czysty, wysoce przezroczysty i wierny oryginalnemu nagraniu.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Dcd-900ne (czarny) Denon
Kategoria Odtwarzacze CD
EAN 0747192136758
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 23.07.2022
Data aktualizacji 12.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości towaru w czasie.

Obecnie nie posiadamy historycznych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Dcd-900ne (czarny) Denon. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej ofert dla Dcd-900ne (czarny) Denon Denon nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów wysyłki Przy wyborze miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z komentarzami o sklepie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Lista propozycji jest cyklicznie odświeżana, co kilka minut.

  • Na chwilę obecną nie mamy dostępnych ofert dla Dcd-900ne (czarny) Denon. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Dcd-900ne (czarny) Denon

Inne w kategorii Odtwarzacze CD

Brak innych produktów w kategorii Odtwarzacze CD
...