Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair
Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair
Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair
Słuchawki Corsair

Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair

Ostatnia cena
631,00 zł

Informacje o ofercie

Obecnie produkt Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair pochodzący z sekcji słuchawki nie jest dostępny w żadnym obserwowanym sklepie w zbiorze Systemy Kina Domowego. Ostatnia zapisania cena produktu to 631,00 zł została zapisania 11.07.2024. Zapraszamy ponownie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Słuchawki
  • Corsair
  • nauszne

Opis Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair

Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS65 WIRELESS proponuje łączność bezprzewodową o niskim poziomie opóźnień w paśmie 2,4 GHz albo Bluetooth, dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1 za pośrednictwem łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz na komputerach, a także lekką konstrukcję usztywnioną przy użyciu aluminium.

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA O minimalnyM OPÓŹNIENIU Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem bez przewodów, zasięgiem do 50 stóp oraz obsługą Bluetooth dla maszyn mobilnych i nie tylko. DŹWIĘK świetnY DLA CIEBIE Uzyskaj najkorzystniejsze wrażenia słuchowe w grach i muzyce na komplecie HS65 WIRELESS dzięki SoundID marki Sonarworks.

Zintegrowany z CORSAIR iCUE, SoundID dostosowuje profil audio zestawu słuchawkowego do Twoich oryginalnych preferencji słuchowych. Koniec z majsterkowaniem przy niełatwych suwakach po prostu wykonaj szybki test preferencji, żeby stworzyć świetny profil dźwiękowy.

GOTOWY DO GRY Model HS65 WIRELESS został zaprojektowany z myślą o długookresowym komforcie, usztywniony aluminiową konstrukcją i detalami gwarantującymi wysokiej jakości wygląd i wygodę, a jednocześnie waży zaledwie 275 g.

CAŁY DZIEŃ DŹWIĘKU Do 24 godzin pracy na baterii i zaledwie 15 minut ładowania gwarantuje 6 godzin gry. WykonanE PREMIUM Wytrzymała metalowa budowa z dostosowywanym pałąkiem i oddychającymi nausznikami z pianki memory ze nienaturalnej skóry.

intuicyjnE STEROWANIE łatwe przełączanie między siecią bezprzewodową 2,4 GHz a technologią Bluetooth za naciśnięciem jednego przycisku. POCHŁANIAJĄCY DŹWIĘK Dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1 wraz z specjalnie dostrojonymi neodymowymi przetwornikami audio 50 mm wspaniałą jakość dźwięku i zasięg konieczny do usłyszenia wszystkiego na polu bitwy.

przezroczyście CZYSTA KOMUNIKACJA starannie nagrywaj rozmowy i polecenia ze perfekcyjną wyrazistością dzięki mikrofonowi dookólnemu z wygodną funkcją wyciszenia przez obrócenie. KONTROLA BEZ WYSIŁKU konkretne oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia niestandardowe ustawienia korektora dźwięku, dźwięk przestrzenny 7.1 i nie tylko.Akcesoria w pakiecie: kabel USB-C Odbiornik USB Karta gwarancyjna Pozostałe cechy:...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair
Kategoria Słuchawki
Marka Corsair
Typ nauszne
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 20.06.2024
Data aktualizacji 11.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje o zakupie.

Przepraszamy, na chwilę obecną brak aktualnych danych o historii cen produktu Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych niezwykle istotna! Wyślij swoją recenzję tego produktu.

Nie mamy jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Zaprezentowane poniżej ceny dla Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair Corsair nie wliczają w siebie wydatków związanych z wysyłką. Przed wyborem sklepu, zorientuj się w renomie sklepu i nie zapomnij o możliwości ujawnienia kosztów powiązanych z dostawą. Odświeżanie listy propozycji cenowych następuje co kilka - kilkanaście minut.

  • Obecnie nie mamy dostępnych ofert dla Słuchawki hs65 wireless carbon v2 Corsair. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy danych.

Produkty powiązane

Corsair Słuchawki hs80 rgb
Corsair

Inne w kategorii Słuchawki

Urbanista london (midnight black)
Urbanista
...