PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT
PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT
PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT

PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT

311,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Empik w cenie 311,00 zł

Przejrzeliśmy bazę e-sklepów w bazie danych Systemy Kina Domowego aby odszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT Blaupunkt z kategorii przenośne radiomagnetofony cd kupisz w cenie 311,00 zł w sklepie Empik. Cena 311,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Przenośne radiomagnetofony CD
 • Blaupunkt

Opis PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT

DŁUGI CZAS PRACY NA AKUMULATORZE OD 7 DO 10 H Muzyka umila nam każdy dzień, chwilę, jest obecna w naszych domach i w naszych firmach. Niezastąpione okazuje się także w warsztacie, w trakcie remontu albo budowy, wypełniając przestrzeń przyjemnymi dźwiękami albo powiadamiając o wiadomościach z kraju i świata.

przenośny radioodtwarzacz budowlany PP30BT JOBSITE producenta BLAUPUNKT, mający, poza zasilaniem sieciowym, zaimplementowany akumulator 7,4 V (2200 mAh), sprawdza się w miejscach, w których brakuje możliwości stałego podpięcia pod sieć elektryczną.

Długi czas pracy na akumulatorze od 7 do 10 h, wystarczy na cały dzień słuchania muzyki w trakcie pracy. FUNKCJA BLUETOOTH i RADIO FM Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAPROGRAMOWANIA 20 STACJI RADIOWYCH Model PP30BT JOBSITE wyekwipowany został w moduł Bluetooth, który umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych wyekwipowanych w tę funkcję.

dzięki temu realne jest odtwarzanie ulubionych utworów zapisanych w pamięci urządzenia lub korzystanie z przystępnych serwisów streamingowych. Gdy używamy radioodtwarzacza w miejscach, gdzie zasięg odbioru sygnału FM jest ograniczony, dzięki funkcji Bluetooth możemy korzystać z radia internetowego albo aplikacji mobilnych naszych ulubionych stacji radiowych, przesyłając sygnał audio z naszego telefonu do niniejszego urządzenia.

Radioodtwarzacz ma wejście AUX umożliwiające podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, także radio FM z możliwością zaprogramowania 20 stacji radiowych. Zainstalowana sprężysta antena prętowa gwarantuje wysoką czułość i prawidłową jakość odbioru ulubionej rozgłośni, zaś dzięki swojej elastycznej konstrukcji jest ona wytrzymała na złamania lub inne uszkodzenia mechaniczne.

wyświetlacz LCD Z PODŚWIETLENIEM Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem poinformuje nas, którą funkcję urządzenia uruchomiliśmy lub jaką częstotliwość radia wybraliśmy. Urządzenie jest mocne i wytrzymałe za sprawą specjalnej konstrukcji pokrywy z dodatkowymi elementami gumowymi broniącymi urządzenie przed zniszczeniem podczas upadku.

W połączeniu z lekką wagą urządzenia (2,37 kg), kompaktowymi rozmiarami i jego prostą obsługą, czyni to model PP30BT JOBSITE radioodtwarzaczem, który rewelacyjnie się sprawdzi w mało sprzyjających warunkach.

SPECYFIKACJE Bluetooth do odtwarzania muzyki Radio FM z pamięcią 20 stacji Wejście AUX ekran LCD z podświetleniem sprężysta antena prętowa Moc wyjściowa: 5 Watt RMS Zasilanie bateryjne: wbudowany akumulator 7,4 V (2200 mAh) Zasilanie sieciowe AC: 230 V~50 Hz Czas pracy na akumulatorze: 7-10 godzin Czas ładowania: 6-8 godzin rozmiary: 198 (szer.) x 280 (wys.) x 194 (gł.)mm Waga: 2,37 kg Kod EAN: 5901750506338

Specyfikacja produktu

Specyfikacja PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT
Kategoria Przenośne radiomagnetofony CD
Marka Blaupunkt
EAN 5901750506338
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 311,00 zł
Najwyższa cena 311,00 zł
W bazie od 25.04.2023
Data aktualizacji 18.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji o zakupie.

nie udało się nam pozyskać historycznych informacji na temat cen dla produktu PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT Blaupunkt nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed dokonaniem wyboru, zorientuj się w renomie sklepu i pamiętaj o możliwości doliczenia kosztów powiązanych z wysyłką. Lista ofert jest odświeżana co kilka - kilkanaście minut.

 • PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT (oferta z Empik)

  PP30BT JOBSITE Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT Sklep on-line
  ★★★★★
  311,00 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Przenośne radiomagnetofony CD Blaupunkt

Produkty powiązane

Blaupunkt Radioodtwarzacz bb6yl
Blaupunkt
BLAUPUNKT BB7WH
Blaupunkt
199,99 zł

BLAUPUNKT BB7WH

Inne w kategorii Przenośne radiomagnetofony CD

Radio CAMRY CR 1188
Camry
279,98 zł

Radio CAMRY CR 1188

Radio digitradio up 1 Technisat
TechniSat
DISCMAN AIWA PCD-810RD
Inny producent
Akai radio apr-11r
AKAI
112,00 zł

Akai radio apr-11r

...