Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny)
Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny)
Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny)
Kable video Baseus

Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny)

80,75 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Empik w cenie 80,75 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów on-line w bazie danych aby odnaleźć najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny) Baseus z kategorii kable video kupisz w cenie 80,75 zł w sklepie Empik. Przedstawiona cena 80,75 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Kable video
 • Baseus
 • 5

Opis Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny)

kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny) przewód DP do DP Baseus High Definition o długości 5 metrów obsługuje rozdzielczości 8K, 4K, 2K, a także 1080P, zapewniając wyjątkowo realistyczny i szczegółowy obraz.

Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania sięgającej 240 Hz też płynne rozgrywki. Jego głębia koloru na poziomie 12 bitów gwarantuje bardziej skrupulatne odwzorowanie barw, co przekłada się na lepsze wrażenia wizualne.

ponadto kabel obsługuje technologię HDR – obrazy są więc pełne kontrastów i szczegółów. Dzięki synchronizacji dźwięku i obrazu bez opóźnień (1 ms), możesz cieszyć się doskonałą harmonią multimediów. Produkt został jeszcze zaopatrzony w wielowarstwowe ekranowanie, eliminujące efekt migotania obrazu.

Realistyczny obraz Dzięki przepustowości na poziomie 32 Gbps przewód Baseus High Definition zapewnia bezawaryjną transmisję sygnału i obsługuje rozdzielczości 8K/4K/2K ultra HD. Możesz więc radować się wciągającymi i realistycznymi efektami wizualnymi.

technologia HDR zapewnia więcej detali cieniowania, co pozwala na jeszcze gradacje kolorystyczne. Przewód zagwarantuje aż 68,6 miliardów kolorów. Zniewalaj się obrazem o niezwykłej precyzji i bogactwie barw!

Immersja w trakcie rozgrywek Jesteś miłośnikiem gamingu? Baseus High Definition zapewnia niezwykle wysokie wartości klatek na sekundę, świetne do gier 3D. Obsługuje częstotliwości odświeżania 4K@240Hz i 2K@240Hz/165Hz, eliminując migotanie w ruchomych obrazach.

teraz możesz zanurzyć się w wirtualnym świecie, ciesząc się nadzwyczajną synchronizacją dźwięku i obrazu. Przewód zezwala na także transmisję audio o wysokiej rozdzielczości 32-bitowej. Kompatybilny jest z kartami graficznymi AMD/NVIDIA i obsługuje technologie G-Sync, FreeSync, FEC oraz DSC.

Dopracowana kompozycja towar Baseus High Definition został zaprojektowany z myślą o długotrwałym stosowaniu. Gęsto tkany oplot chroni go przed uszkodzeniami, a umocniony koniec zwiększa odporność.

tworzony z dużą precyzyjnością z materiału PVC, nie wypada z portu. Zapewnia dodatkowo wysoką intensywność transmisji sygnału, która przebiega zrównoważenie i płynnie, bez migotania obrazu. W dodatku różnorodne zabezpieczenia zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

firma Baseus Model B00633706111-04 Złącza DP/DP Współczynnik rozdzielczości 8K@60Hz, 4K@120/144Hz, 2K@240/165Hz Systemy operacyjne Windows, Apple OS, Linux, Vista itd. Długość 5 m

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny)
Kategoria Kable video
Marka Baseus
EAN 6932172630348
Długość 5
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 80,75 zł
Najwyższa cena 80,75 zł
W bazie od 15.06.2023
Data aktualizacji 18.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala na ocenę wartości produktu w czasie.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną brak aktualnych informacji na temat historii cen produktu Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny).

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny). Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej propozycji dla Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny) Baseus nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów pakowania i wysyłki Przed wytypowaniem miejsca, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenie sklepu oraz pamiętaj o doliczeniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Katalog propozycji cenowych jest odświeżana raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny) (oferta z Empik)

  Kabel DP 8K do DP 8K Baseus High Definition 5m (czarny) Sklep on-line
  ★★★★★
  80,75 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Kable video Baseus

Produkty powiązane

Baseus High Definition
Baseus

Inne w kategorii Kable video

Kabel hdmi-5.0-mfl 5 m Inny producent
Inny producent
...