statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek
statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek
statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek

statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek

3 517,00 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Zadowolenie.pl w cenie 3 517,00 zł

Przejrzeliśmy bazę internetowych sklepów w bazie aby odszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek AVTek z kategorii uchwyty i ramiona do tv kupisz w cenie 3 517,00 zł w sklepie Zadowolenie.pl. Wyświetlona cena 3 517,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Uchwyty i ramiona do TV
 • AVTek

Opis statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek

przenośny statyw elektryczny to nieprzeciętne rozwiązanie dla użytkownika chcącego zachować maksymalną swobodę w trakcie korzystania z monitora interaktywnego. Jest niezastąpiony kiedy monitor ma być przemieszczany pomiędzy salami, wykorzystywany przez użytkowników różniących się wzrostem albo ma spełniać niemało funkcji burza mózgów w niewielkim zespole. Silnik elektryczny sterowany jest przez pilot, przyciski na obudowie a jeśli używany jest z monitorem interaktywnym Avtek TouchScreen 5, Avtek TouchScreen 6 lub Avtek TS 7 Lite, w dodatku z poziomu paska narzędzi monitora. Wtedy można również ustawić do 4 zdefiniowanych pozycji monitora do których wrócić można jednym kliknięciem. Bezwysiłkowa regulacja wysokości z poziomu monitora, stabilna kompozycja statywu oparta na 4 kółkach z możliwością blokady i akceptująca monitory aż do 86', a także wielki zakres regulacji powodują, iż statywy Avtek TouchScreen Electric Stand V2 istotnie pomoże w codziennym używaniu monitora.Nowa wersja statywu pozwala obsługiwać monitory nawet do 86"! Zakres regulacji pionowej: 500 mm wymiary: 1234 x 844 x 1284 mm (złożony) Waga: 49,2 kg Maksymalny udźwig: 100 kg polecana wielkość monitora: do 86" Uchwyt do monitora w zestawie VESA maksymalnie 800x600 Możliwość sterowania statywem wprost z monitora interaktywnego Avtek TouchScreen*

Specyfikacja produktu

Specyfikacja statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek
Kategoria Uchwyty i ramiona do TV
Marka AVTek
EAN 5907731318686
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 517,00 zł
Najwyższa cena 3 517,00 zł
W bazie od 19.05.2022
Data aktualizacji 21.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Zadowolenie.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci na analizę wartości produktu w czasie.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną brak aktualnych danych na temat historii cen produktu statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej propozycji dla statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek AVTek nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów pakowania i przesyłki Zanim wybierzesz, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat firmy i uwzględnij warunki dostawy. Lista propozycji cenowych jest odświeżana co kilkanaście minut.

 • Statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek (w sklepie Zadowolenie.pl)

  statyw elektryczny touchscreen electric stand v2 marki Avtek Sklep on-line
  ★★★★★
  3 517,00 zł
  Kategoria w sklepie Zadowolenie.pl: Uchwyty i ramiona do TV AVTek

Produkty powiązane

Inne w kategorii Uchwyty i ramiona do TV

Ultradesk skeleton single
Ultradesk
...