Facebook Pixel

Tonsil Maestro II

Tonsil Maestro II 180 zestaw 5.0 orzech

Więcej widoków

  • Tonsil Maestro II 180 zestaw 5.0 orzech
  • Tonsil Maestro II 180 zestaw 5.1
  • Tonsil Maestro II 180 zestaw 7.1
  • Tonsil Maestro II 180 zestaw 5.0 czarny
  • Tonsil Maestro II 180 wenge
Tonsil Maestro II
2 699,00 zł
Znany wszystkim producent ceniony dużą sympatią. Maestro II 180 to jedne z najczęściej wybieranych kolumn tego producenta.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Tonsil Maestro II to zestaw pięciu kolumn głośnikowych do kina domowego wszystkim znanego i cenionego producenta. Tonsil ponownie produkuje kolumny głośnikowe, a klienci odnoszą się do ich produktów bardzo pozytywnie. 

Jedne z bardziej popularnych - Tonsil Maestro II 180 to kolumny frontowe zaproponowane w niniejszym zestawie. Zapraszamy na odsłuch i namawiamy do zakupu u nas.

Zestaw składa się z następujących elementów:

  • kolumny fronowe Tonsil Maestro II 180 - 2 sztuki
  • głośnik centralny Tonsil Maestro Center - 1 sztuka
  • kolumny surround Tonsil Maestro II 60 sat - 2 sztuki

System można rozbudować do konfiguracji siedmiu głośników i więcej. System można rozbudować o subwoofer Tonsil Aktiv 200a lub inne rozwiązanie subniskotonowe. Szczegóły w sklepie.

Głośniki niskotonowe mają polipropylenowe membrany z zawieszeniami wykonanymi ze specjalnie dobranej mieszanki gumowej o dużym współczynniku tłumienia. Głośnik wysokotonowy posiada membranę kopułkową wykonaną z tkaniny, której główną zaletą jest miękkie, delikatne brzmienie. Zaokrąglone krawędzie obudów zmniejszają dyfrakcję dźwięku, a zaokrąglone od wewnątrz rury bass-reflex pozwalają na laminarny przepływ powietrza bez powstawania nieprzyjemnych szumów. Dokładne dobranie częstotliwości podziału zwrotnic oraz pozostałych elementów pozwoliło na uzyskanie perfekcyjnego brzmienia. Zestawy przeznaczone są do pracy w systemach stereofonicznych. Mogą również pracować w systemach kina domowego.

MAESTRO II 180 FRONT

Zestawy głośnikowe MAESTRO II przeznaczone są do współpracy z domowym sprzętem audio najwyższej klasy. Maestro II 180 jest kolumną trójdrożną, o dźwięku dynamicznym z dobrze zarysowanym basem. Głośniki niskotonowe i średniotonowy mają polipropylenowe membrany z zawieszeniami wykonanymi ze specjalnie dobranej mieszanki gumowej o dużym współczynniku tłumienia i odpowiedniej sztywności. 

Głośnik wysokotonowy posiada membranę kopułkową wykonaną z tkaniny, której główną zaletą jest miękkie, delikatne brzmienie. Zaokrąglone krawędzie obudów zmniejszają dyfrakcję dźwięku, a zaokrąglone od wewnątrz rury bass-reflex pozwalają na przepływ powietrza bez zbędnych szumów. Dokładne dobranie częstotliwości podziału zwrotnic oraz pozostałych elementów pozwoliło na uzyskanie perfekcyjnego brzmienia. 

Zestawy przeznaczone są do pracy w systemach stereofonicznych oraz kina domowego. Dzięki bardzo "przyjaznej" impedancji 8Ω mogą współpracować ze wszystkimi amplitunerami na rynku.

Moc nominalna 100 W
Moc maksymalna 180 W
Impedancja 8
Pasmo przenoszenia 30 - 20 000 Hz
Efektywność 90dB
Zalecana moc wzmacniacza 25 - 180 W
Wymiary [W x H x D] 240x1000x325mm
Waga 21 kg
Konstrukcja Trójdrożna, bass-reflex

MAESTRO Center 

Kolumna centralna zestawu Maestro II wyposażona jest w ekranowane magnetycznie głośniki.Głośnik niskotonowy ma membrany polipropylenowe z zawieszeniami wykonanymi ze specjalnie dobranej mieszanki gumowej o dużym współczynniku tłumienia i dużej sztywności. 

Głośnik wysokotonowy posiada membranę kopułkową wykonaną z tkaniny, której główna zaleta jest miękkie, delikatne brzmienie. Zaokrąglone krawędzie obudów zmniejszają dyfrakcje dźwięku, a zaokrąglone od wewnątrz rury bass-reflex pozwalają na przepływ powietrza bez zbędnych szumów. 

Dokładne dobranie częstotliwości podziału zwrotnic oraz pozostałych elementów pozwoliło na uzyskanie perfekcyjnego brzmienia

Moc nominalna 80 W
Moc maksymalna 120 W
Impedancja 8 Ω
Pasmo przenoszenia 55 - 22 000 Hz
Efektywność 89 dB
Zalecana moc wzmacniacza 10 - 100 W
Wymiary [W x H x D] 409x178x200 mm
Waga 9,0 kg
Konstrukcja dwudrożny, compact

 

MAESTRO II 60 sat

Zestawy głośnikowe MAESTRO II przeznaczone są do współpracy z domowym sprzętem audio najwyższej klasy. Maestro II 60 jest kolumna dwudrożną. Głośnik niskotonowy ma polipropylenową membranę z zawieszeniem wykonanym ze specjalnie dobranej mieszanki gumowej o dużym współczynniku tłumienia i odpowiedniej sztywności. Głośnik wysokotonowy posiada membranę kopułkową wykonana z tkaniny, której główną zaletą jest miękkie, delikatne brzmienie. 
Zaokrąglone krawędzie obudów zmniejszają dyfrakcje dźwięku, a zaokrąglone od wewnątrz rury Bass-reflex pozwalają na przepływ powietrza bez zbędnych szumów. Dokładne dobranie częstotliwości podziału zwrotnic oraz pozostałych elementów pozwoliło na uzyskanie perfekcyjnego brzmienia.

Moc nominalna 40 W
Moc maksymalna 60 W
Impedancja 8 Ω
Pasmo przenoszenia 65 - 20 000 Hz
Efektywność 85 dB
Zalecana moc wzmacniacza 25 - 100 W
Wymiary [W x H x D] 178x268x200 mm
Waga 4,0 kg
Konstrukcja dwudrożny, bass-reflex
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 100 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 24 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 33 cm
Bass reflex Przód
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata