Facebook Pixel

Monitor Audio Silver 6 system 5.0

Monitor Audio Silver 6 czarny wysoki połysk

Więcej widoków

  • Monitor Audio Silver 6 czarny wysoki połysk
  • Monitor Audio Silver 6 av białe
  • Monitor Audio Silver 6 kolory
  • Monitor Audio Silver 6 rosenut
  • Monitor Audio Silver 6 walnut orzech
  • Monitor Audio Silver 6 kolory
  • Monitor Audio Silver 6 białe z subwooferem
Monitor Audio Silver 6 system 5.0

Normalna cena: 10 970,00 zł

7 240,00 zł

Najlepsze kolumny w swoim budżecie, naturalna okleina, pięknie wykonane.

* wymagane pola

Normalna cena: 10 970,00 zł

7 240,00 zł

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

 

Zestaw kolumn Monitor Audio Silver 6 to najciekawsza propozycja w swoim budżecie. Naturalna okleina, pięknie wykończone rogi, dużo technologii które przeszły z wyższych modeli, żywe przyjemne brzmienie. Z przodu kolumn nie widać żadnych śrub, jak gdyby głośniki były wklejone w przednie ścianki. Koszom głośników nadano opływowy, aerodynamiczny kształt. W utrzymaniu czystej linii pomaga także mocowanie maskownic za pomocą magnesów. Pięknie położone, naturalne okleiny i wykończenia nie są zakłócone przez żadne elementy znane z innych konstrukcji.

Zestaw składa się z:

  • kolumny frontowe Silver 6 - 2 sztuki
  • głośnik centralny Silver Center - 1 sztuka
  • głośniki tylne surround Silver FX - 1 para lub Silver 1 - 1 para

Opcjonalnie: subwoofer Silver W12, monitory Silver 1(zamiast FX), monitory Silver 2 (zamiast FX), rozbudowa o dalsze głośniki.

 

Wybitna dynamika połączona z szerokim pasmem przenoszenia, bogatą fakturą i detalicznością, a także holograficzną sceną dźwiękową – wszystkie te składniki brzmienia będą absolutnym zaskoczeniem nawet dla doświadczonych melomanów. Kolumny powstały przez poprawienie flagowych technologii i zaaplikowaniu do nich najnowszych innowacji.

Elementy znane z serii Platinum i Gold w nowej serii zostały jeszcze bardziej dopracowane. Dotyczy to przede wszystkim przetworników, w których zastosowano ostatnie osiągnięcia w zakresie inżynierii materiałowej. Przekłada się to na lepsze brzmienie w całej, szerokiej gamie produktów Silver. Z flagowych głośników Platinum została zapożyczona technologia portu basowego HiVe II. Wysokiej klasy, polipropylenowe kondensatory, cewki powietrzne i laminowane stalowe rdzenie cewek, a także poprawiona topologia zwrotnic powodują, że przetworniki pracują precyzyjniej i swobodniej. 

W przetwornikach Monitor Audio z technologią C-CAM/RST mamy jednolitą powierzchnię całej membrany. Wzmocnione poprzez specjalnie wyprofilowaną strukturę (kształt piłeczki golfowej) i napędzane mocnym magnesem membrany potrafią dynamicznie i czysto przenieść szerokie pasmo przenoszenia. Oznacza to, że możemy się poczuć jak w czasie występu na żywo, z jego dynamiką i czystym brzmieniem, uzupełnionymi o fantastyczny rytm. Nowe Silvery oddają rytmikę twoich ulubionych filmów i muzyki w sposób, o jakim inne firmy mogą tylko pomarzyć.

 

Głośniki tylne:

Głośniki tylne występują w dwóch wersjach:

- do postawienia na standach (podstawkach) o nazwe Silver 1. Najczęściej kupowany jako głośniki surround. Można jeszcze wybrać model Silver 2, który jest większy droższy i sprawdzi się dużo lepiej w szczególności przy odsłuchu płyt wielokanałowych z muzyką i podczas odsłuchu koncertów.

- do zawieszenia na ścianie model o nazwie Silver FX. Grają bardziej przestrzennie, dlatego są lepszym wyborem jako głośniki tylne w kinie domowym. Wyglądają zgrabnie na ścianie.

Szeroka gama produktów Silver to dwa monitory Silver 1 i Silver 2, kolumny podłogowe Silver 6, 8 i 10, uzupełnione o dedykowany głośnik centralny Silver Centre, głośniki dipolowe surround Silver FX oraz aktywny subwoofer. Modele 1, 2, 6, centralny i surround FX są rozwinięciem poprzedniej serii RX. Z kolei model Silver 10 jest całkowicie nowym członkiem rodziny.

Kolory

dostępne w szerokim wyborze kolorów, takich jak Rosenut, Walnut, Natural oak i Black oak oraz w połyskujących lakierach fortepianowych black i white

 

Gwarancja

Standardowa gwarancja na 2 lata. Po zarejestrowaniu na stronie dystrybutora gwarancja zostaje przedłużona do 5 lat. Wymaga to jedynie 15 minut pracy w komputerze. żadnych dodatkowych kosztów.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 94 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 25 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 30 cm
Bass reflex Przód, Tył
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji