Facebook Pixel

Dali Zensor 7 zestaw 5.0

Dali Zensor 7 czarne

Więcej widoków

  • Dali Zensor 7 czarne
  • Dali Zensor 7 light walnut
  • Dali Zensor 7 białe
  • Dali Zensor 7 porównanie
Dali Zensor 7 zestaw 5.0

Normalna cena: 6 295,00 zł

4 199,00 zł

Promocyjna cena na zestaw kolumn. Zapraszamy do zakupu.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Prezentowany zestaw składa się z nastepujących elementów:

  • kolumny frontowe Dali Zensor 7 - 2 sztuki

  • głośnik centralny Dali Vocal - 1 sztuka

  • głośniki surround Dali Zensor 1 - 2 sztuki.


DALI przedstawiło prawdziwe głośniki hi-fi, w których zastosowano wyrafinowane technologie stworzone przez firmę. Dziedzictwo highendowych głośników DALi jest oczywiste i widoczne, podczas gdy parametry i wygląd łączą siły, aby wykreować najbardziej satysfakcjonujące w swojej klasie doznania audiowizualne.

ZENSOR 7 to bardzo mocna i wyrafinowana kolumna podłogowa o pięknym wykończeniu zapewniająca dźwięk jakości Hi-Fi. Linia ZENSOR to kolumny o wysokiej jakości i przystępnej cenie, bazujące na kolumnach wyższej klasy firmy DALI.

 

Mieszanka papieru i włókien drewna umożliwia uzyskanie sztywnych i lekkich kopułek, co zapewnia, że każdy mikro detal w sygnale zostanie odtworzony w sposób nieprzefiltrowany.

Każdy głośnik użyty w serii ZENSOR został zaprojektowany przez inżynierów DALI. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować, że zasady dźwięku DALI są zachowane.

Dzięki wybieraniu każdego komponentu głośnika z wielką uwagą upewniamy się, że żaden sygnał nie zostanie zagubiony w swojej drodze przez kolumnę.

Flagowy model serii ZENSOR, głośnik podłogowy o wysokości 97,8 cm jest zarówno dobrze widoczny i nowocześnie wyglądajacym głosnikiem z wykończeniem błyszczącym lakierem.

Będąc Magnum Opus całej serii, tylko ZENSOR 7 jest wyposażony w dwa 7-calowe woofery. Większa powierzchnia kopułki we wszystkich ZENSOR'ach w porównaniu do standardów rynkowych zapewnia wysoce niewymuszoną i autentyczną reprodukcję muzycznej dynamiki. Dodany do tego 25-milimetrowy tweeter z miękką kopułką, która w celu reprodukcji wysokich częstotliwości z najwyższą dokładnością, jest o połowę lżejsza od większości tego typu tweeterów na rynku.

Zadbaliśmy o każdy detal. Kilka przykładów: stylowe, zaokrąglone brzegi redukują dyfrakcje, które minimalizują zniekształcenia; pełne aluminium uzupełnia wygląd przedniej ścianki; aluminiowa podstawa unosi głośnik ponad podłoże; zdejmowany przedni grill umożliwia dynamiczną zmianę wyglądu.

Innymi słowami: naszym celem nie było stworzenie kolejnego trdycyjnego głośnika, ale spowodowanie by był unikatowym i dostarczał satysfakjonujących, pełnych doznań w zgodzie naszymi podstawowymi wartościami i korzeniami. Tak więc ZENSOR 7 jest gotowy do odtworzenia najdrobniejszych szczegółów sygnału stereo służąc jako prawdziwie mocny głośnik - działając samodzielnie lub jako głośnik frontowy w zestawie surround.

DALI ZENSOR 7 - moc i szczegółowość, dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz.

Kino domowe

Uniwersalne , przyjemne brzmienie, przez co do kolumn w miarę łatwo dobrać elektronikę. Potrafią zagrać głośniej i przenieść emocje związane z oglądaniem filmów. Przedni bass reflex ułatwia ustawienie kolumn.

Stereo

Podobnie jak w kinie domowym - uniwersalnie i przyjemnie.

Gwarancja:

Standardowa gwarancja na okres dwóch lat. Po zarejestrowaniu na stronie dystrybutora gwarancja zostaje przedłużona do 5 lat. Wymaga to jedynie 15 minut pracy przy komputerze, żadnych dodatkowych kosztów. Kolumny można zarejestrować przez 30 dni od daty paragonu. Nie dotyczy zakupu na firmę.

 

ZENSOR 7  Specyfikacja

Linia produktowa ZENSOR
Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz] 40 - 26,500
Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB] 90.0
Impedancja nominalna [Ω] 6
Maks. SPL [dB] 110
Sugerowana moc wzmacniacza [W] 40 - 150
Częstotliwość podziału [Hz] 2,400 Hz
Przetwornik wysokotonowy 1 x 25 mm  Soft Textile Dome
Przetwornik niskotonowy 2 x 7"  Wood Fibre Cone
Typ obudowy Bass Reflex
Strojenie bass-reflexu [Hz] 40.0
Wejścia Single Wire
Ekranowanie magnetyczne No
Rekomendowane umiejscowienie Floor
Sugerowana odległość od ściany [cm] 20 - 80
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.) [mm] 994 x 257 x 320
Masa [kg] 14.9
Dołączone akcesoria Manual
Rubber Bumpers
Spikes
Spikes M6
Akcesoria opcjonalne White Grille
Wykończenie Black Ash Vinyl
Light Walnut Vinyl
White Vinyl
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 100 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 26 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 32 cm
Bass reflex Przód
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji