Facebook Pixel

KEF Q500

Kef Q500 czarne

Więcej widoków

  • Kef Q500 czarne
  • Kef Q500 walnut
  • Kef Q500 rosewood
  • Kef Q500 białe
KEF Q500
4 190,00 zł
KEF Q500 najmniejsza kolumna podłogowa z tej serii. Zgrabna. Do małych i średniej wielkości pomieszczeń.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

KEF Q500 -  Całkowicie przeprojektowana od podstaw nowa seria Q prezentuje milowy krok na drodze wiodącej do większej przyjemności słuchania.

W jej sercu leży nowo zaprojektowany system głośnikowy, mający swoje źródło w koncepcji Blade Project. Z nowym, większym, bardziej wydajnym, wentylowanym głośnikiem wysokotonowym, zamontowanym w centrum akustycznym nowego metalowego stożka LF/MF, łączy wyjątkową szerokość pasma ze sprawnością dynamiczną, brakiem zniekształceń oraz wyjątkową czystością akustyczną.

Są to głośniki o sile zdolnej poruszyć serce. Niezrównana dyspersja poza osią zapewnia każdemu słuchaczowi w pomieszczeniu wyjątkowo realistyczny odbiór dźwięku, bez względu na to, gdzie siedzi. Z większą o 30% objętością obudów, nawet dla potężnych basów, oraz minimalistycznymi zwrotnicami zapewniającymi doskonale płynne przenoszenia, nowa seria Q jest bardziej wymowna i niesie większe emocje niż jej słynna poprzedniczka.

Filmy czy muzyka, Mahler czy Massive Attack – to czego doświadczasz,to porywająca słodycz, precyzja i naturalność dźwięku oryginalnych wykonań.

Jako przednie głośniki w systemie kina domowego są one zdolne bez wysiłku wypełnić pomieszczenie splecionym i intensywnym dźwiękiem.

Jako widz zauważysz uderzająco czyste wokale i płynnie wyrażane średnie tony. Masywne basy wzmacniają dramatyzm i nieskazitelność obrazu 3D, który wiernie towarzyszy akcji na ekranie, wrażenie, że jest się w jej środku, jest fenomenalne.

Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, który model jest dla Ciebie najlepszy, mając na względzie wielkość przestrzeni i własne preferencje słuchowe.


Specyfikacja techniczna:

Do wyboru są trzy pełnowymiarowe nowe modele serii Q. Każda z nich zapewnia ten sam audiofilski poziom technologiczny w tej samej podstawowej konfiguracji: nowa generacja systemu średnio- i wysokotonowego Uni-Q w parze z tej samej wielkości głośnikiem basowym o dużym skoku membrany (typu long-throw) oraz dwoma sprzężonymi membranami ABR.

Różnica dotyczy wielkości głośników: 130mm średnicy w modelu Q500, 165mm w modelu pośrednim Q700, klasyczne 200mm we flagowym rozwiązaniu tego typu, zachwycającym Q900.

Model Q500
Konstrukcja Dwu i pół drożna obudowa typu bass reflex
Głośniki 130 mm aluminium Uni-Q 
25 mm wentylowana, aluminiowa kopułka HF 
130 mm aluminium LF 
2 x 130 mm aluminium ABR
Pasmo przenoszenia (±3dB) 40Hz - 40kHz
Dolna częstotliwość graniczna 2,5kHz
Wymagania dotyczące wzmacniacza 15 - 130W
Skuteczność (2,83 V/1m) 87dB
Maksymalna moc wyjściowa (SPL) 110dB
Impedancja
Waga 15kg
Wymiary 
(wys. x szer. x gł.)
870 x 180 x 272 mm
Wymiary wraz z cokołem
(wys. x szer. x gł.)
917 x 295 x 312 mm

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 87 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 18 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 27 cm
Bass reflex Brak
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji