Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple
Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple
Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple
Słuchawki Apple

Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple

Ostatnia cena
1 218,00 zł

Informacje na temat ofert

Na chwilę obecną nie jest możliwe znalezienie w zbiorze Systemy Kina Domowego ofert dla produktu o nazwie Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple, który znajduje się w kategorii słuchawki. Ostatnio zarejestrowana cena wyniosła 1 218,00 zł i została zanotowana w bazie w dniu 12.07.2024. Zapraszamy do odwiedzin Systemy Kina Domowego wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Słuchawki
  • Apple
  • douszne

Opis Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Fit Pro - szałwiowa szarość wyprodukowane z myślą o wygodzieSłuchawki Beats Fit Pro są wyekwipowane w wygodne, dostosowujące się do ucha elastyczne skrzydełka.

Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki czemu masz pewność, iż słuchawki pozostaną na swoim miejscu podczas pracy, a także treningu. Natomiast specjalne otwory zniżające ciśnienie w uchu w dodatku zapewniają cały dzień wygodnego słuchania.

Trzy wkładki douszne z miękkiego silikonu oznaczają,z łatwością zjednoczysz rozmiar do uszu. Funkcja Test dopasowania, przystępna zarówno dla użytkowników urządzeń Apple, jak i systemu Android, pomaga zespoić końcówki tak,optymalnie uszczelnić kabel słuchowy i uzyskać najkorzystniejsze brzmienie.

Otaczaj się dźwiękiemSłuchawki Beats Fit Pro proponują solidny, jednostajny dźwięk za sprawą niestandardowej platformy akustycznej, która stabilnie pozostaje w uchu poprzez cały, aktywny dzień. Chroniony dwuelementowy przetwornik membranowy umieszczony w dwukomorowej obudowie gwarantuje czysty dźwięk i perfekcyjną separację kanałów stereo.

innowacyjny procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, równocześnie gwarantując genialną redukcję szumów. Słuchawki Beats Fit Pro proponują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy, który zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier.

Dynamiczne śledzenie ruchów głowy wykorzystuje żyroskopy i przyspieszeniomierze, aby na tej podstawie dopasowywać brzmienie do ruchów głowy, dzięki czemu masz za każdym razem wrażenie, że dźwięk otacza Cię ze wszelkich stron.

Słuchaj tego, czego chceszDwa najróżniejsze sposoby odsłuchu sprawiają, iż masz pełną kontrolę nad tym, co słyszysz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) na bieżąco kalibruje dźwięk, a także wychwytuje niepożądane hałasy z otoczenia, by optymalizować brzmienie.

Chcesz lepiej słyszeć otoczenie? Włącz tryb kontaktu. Po jego włączeniu skierowane do zewnątrz mikrofony rejestrują dźwięki z otoczenia, które następnie słuchawki wplatają w muzykę. Dzisiaj możesz swobodnie dobierać tryb odsłuchu do swych aktualnych potrzeb.

Czip Apple H1Za sprawą czipu Apple H1 słuchawki Beats Fit Pro są gotowe na wszystkie wyzwania i trudy codziennego życia. Do sparowania z dowolnym urządzeniem Apple starczy jedno dotknięcie3. A gdy przełączasz się z iPhone'a na Maca albo iPada, funkcja automatycznego przełączania przekierowuje dźwięk4.

Natomiast Udostępnianie dźwięku innym słuchawkom Beats (lub Apple AirPods) oznacza, że możesz prosto słuchać muzyki wspólnie ze znajomymi. Energia na cały dzieńSłuchawki proponują nawet 6 godzin słuchania, a także dodatkowe 18 godzin słuchania w kieszonkowym etui ładującym.

Oznacza to, iż słuchawki Beats Fit Pro gwarantują łącznie do 24 godzin odtwarzania. Po wyłączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu uzyskasz do 7 godzin słuchania. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1 godz.

odtwarzania. Trwała bateria? potężne rozwiązanie. Korzystnie Cię słyszećWbudowany przyspieszeniomierz i moduł Bluetooth w standardzie Class 1 słuchawek Beats Fit Pro wykrywają Twój głos, żeby Twoi rozmówcy za każdym razem idealnie Cię słyszeli.

Podwójne mikrofony wykorzystujące technologię kształtowania wiązki skrupulatnie lokalizują źródło dźwięku, a procesor cyfrowy usuwa hałasy i szum wiatru, dzięki temu Twój głos jest wyraźny i wyśmienicie słyszalny.

Działają z AndroidemSłuchawki Beats Fit Pro prosto łączą się z Androidem poprzez Bluetooth od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida9 masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania, sprawdzanie poziomu naładowania, aktualizacje oprogramowania układowego i Test dostosowania, które pozwalają uzyskać perfekcyjne brzmienie i przypasowanie słuchawek.

Najważniejsze atrybuty: elastyczne, dostosowujące się do ucha skrzydełka zapewniają komfort i stabilność przez cały dzień Niestandardowa platforma akustyczna zapewnia potężny i zrównoważony dźwięk Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier Aktywna redukcja hałasu (ANC) dynamicznie dopasowuje się do warunków, by tłumić hałas z otoczenia nietrudne włączanie trybu kontaktu, w którym słychać wszystko wokoło Czip Apple H1 automatycznie przełącza słuchawki między urządzeniami, umożliwia Udostępnianie dźwięku, a także umożliwia korzystanie z Siri Douszne słuchawki wytrzymałe na wodę i pot (IPX4) Do 6 godzin słuchania (łącznie do 24 godzin z etui ładującym) Wysoka jakość połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym dzięki podwójnym mikrofonom wykorzystującym technologię kształtowania wiązki najlepsza w branży łączność Bluetooth w standardzie Class 1 zagwarantuje obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń Funkcja Lokalizator systemu iOS upraszcza znalezienie zgubionych słuchawek Zgodne z Androidem od razu po wyjęciu z pudełka.

Dzięki aplikacji Beats na Androida masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania i Test dostosowania Kieszonkowe etui ładujące w tym samym kolorze z gniazdem USB-C do ładowania Akcesoria w pakiecie: Słuchawki douszne Beats Fit Pro Kieszonkowe etui ładujące Wkładki douszne w trzech rozmiarach przewód do ładowania z USB-C na USB-C (zasilacz USB-C sprzedawany oddzielnie) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna rozmiary: Wysokość: 2,85 cm (etui), 1,9 cm (słuchawka) Długość: 6,2 cm (etui), 3 cm (słuchawka) Szerokość: 6,2 cm (etui), 2,4 cm (słuchawka) Pozostałe atrybuty: zaimplementowane komponenty sterujące: Jeden przycisk wielofunkcyjny po każdej stronie Masa: 55,1 g (etui), 5,6 g (słuchawka), 66,3 g (łącznie)...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple
Kategoria Słuchawki
Marka Apple
Typ douszne
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 03.06.2023
Data aktualizacji 12.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji o zakupie.

nie udało się nam pozyskać archiwalnych informacji na temat cen dla produktu Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple (Słuchawki). Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz innym, co o nim sądzisz.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla tego produktu. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple Apple, które zostały przedstawione poniżej, nie zawierają potencjalnych kosztów przesyłki. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenie sklepu oraz dodaj do prezentowanej ceny ewentualny koszt dostarczenia. Odświeżanie katalogu ofert następuje co kilka / kilkanaście minut.

  • Niestety, nie znaleźliśmy żadnych ofert dla Słuchawki bezprzewodowe beats fit pro true - szałwiowa szarość Apple. Wróć do nas wkrótce!

Produkty powiązane

Apple Earpods (usb-c)
Apple

Inne w kategorii Słuchawki

Urbanista london (midnight black)
Urbanista
...