Facebook Pixel

Taga Harmony TOS-715 V2

Więcej widoków

  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
  • Taga Harmony TOS-715 V2
Taga Harmony TOS-715 V2

Normalna cena: 999,00 zł

939,00 zł

Głośniki zewnętrzne na ogród, taras, odporne na działania czynników pogodowych.
Opis

Szczegóły

Taga Harmony TOS 715 V23 - głośnik zewnętrzny na taras, ogród

Cena za parę ( 2sztuki )

Maksymalna moc: 240W

Wymiary (W/S/G): 43.5 x 30 x 26.5 cm

Waga: 5.7 kg


 

Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem zarówno w systemach umieszczonych w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu. Dostarczają czysty, naturalny, dynamiczny i potężny dźwięk. Większość modeli jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV czy wilgoć.

Stylowy, przyciągający wzrok design oraz najwyższa jakość dźwięku sprawiają, że seria instalacyjna jest idealnym rozwiązaniem do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Uchwyty motażowe zapewniają wygodę instalacji, jak również dowolność, jeśli chodzi o umieszczenie głośników w pionie lub w poziomie.

Nowa wersja naszego topowego modelu TOS-715 dostarcza zupełnie nowy design, większą obudowę i ulepszone przetworniki.

Nowy 1” chłodzony ferrofluidem przetwornik wysokotonowy wyposażony w kopułkę z czystego tytanu oraz polypropylenowy przetwornik średnioniskotonowy zostały stworzone, aby zapewnić długotrwałą, przenosząca wysokie moce pracę, jak również precyzyjny i "żywy" dźwięk.

W kwestii jakości dźwięku nowa wersja została znacznie ulepszona względem poprzednika. Zapewnia teraz przenoszenie wysokiej mocy (max 240 W / 8 Ohm), oraz czułość (92dB). Te cechy sprawiają, że TOS-715 v.2 może konkurować z dużymi kolumnami głośnikowymi i być dla nich wzorem.

Specyfikacja produktu:

Typ / Konstrukcja: Głośnik instalacyjny wewnętrzny/zewnętrzny
2-drożny
Odporny na działanie czynników pogodowych
Obudowa ABS
Moc: 240W MAX
180W RMS
Pasmo przenoszenia: 30Hz - 20kHz
Bassreflex: Przedni pojedynczy
Impedancja: 8ohm
Efektywność: 92dB
Przetwornik wysokotonowy: 25 mm (1”), tytanowa kopułka chłodzona ferrofluidem
Przetwornik średnio-niskotonowy: 203 mm (8”), membrana z polipropylenu
Funkcje / wyposażenie: Uchwyty montażowe
Wymiary (W x S x G lub Śr. X G): 43.5 x 30 x 26.5 cm
Waga: 5.7 kg / szt.

MASKOWNICA

Mocne i sztywne zdejmowane maskownice są odporne na działanie takich czynników jak pogoda, UV czy woda (odporne na rdzę).

OBUDOWA i UCHWYTY MONTAŻOWE

POLIMEROWA OBUDOWA - jest bardzo sztywna i mocna co minimalizuje zniekształcenia, wibracje i niepożądane rezonanse. Jest odporna na działanie takich czynników jak pogoda, UV czy woda.

UCHWYTY MONTAŻOWE TYPU U - są bardzo łatwe w instalacje i gwarantują bezpieczny montaż. Pozwalają na instalację w poziomie i pionie jak również umożliwiają na regulację położenia głośnika w poziomie już po montażu. Seria TOS

PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY

W zależności od modelu:

TPTTD - Taga Pure Titanium Tweeter Dome przetwornik z czystego tytanu chłodzony ferrofluidem zapewnia przenoszenie bardzo dużych mocy, gwarantując jednocześnie super dokładne, czyste, precyzyjne i szczegółowe brzmienie.

JEDWABNA KOPUŁKA lub PEI - kopułka przetwornika wysokotonowego chłodzona ferrofluidem zapewnia przenoszenie dużych mocy, gwarantując jednocześnie dokładne, czyste, gładkie i szczegółowe brzmienie.

Szczególną uwagę poświęcamy równomiernemu i spójnemy rozpraszaniu dźwięku w osi i poza osią głośnika.

SM (STEREO / MONO) - modele te wykorzystują 2 przetworniki w jednym głośniku, aby zapewnić wysokiej jakości, dwu kanałowy (stereo) dźwięk z pojedyńczego głośnika. Modele SM oferują jeszcze szersze rozpraszanie dźwięku w porównaniu z tradycyjnymi konstrukcjami jak również eliminują brak równowagi dźwięku, który jest słyszalny jak poruszamy się po nagłaśnianym obszarze.

PRZETWORNIK ŚREDNIO-NISKOTONOWY

Używamy wytrzymałych membran polipropylenowych, wzmacnianych cewek i powiększonych magnesów co gwarantuje przenoszenie dużych mocy, zapewniając głęboki, precyzyjny i szczegółowy bas, jak również bogate i przestrzenne średnie tony.

ZWROTNICA

Wybrane modele są wyposażone w układ zwrotnicy.

Wysokiej jakości, precyzyjnie selekcjonowane komponenty zwrotnicy zapewniają absolutną neutralność, są odporne i niezawodne.

TERMINALE

TEC – TAGA Easy Connection : typu push-in (wciśnij i włóż kabel) to te same high-endowe bananowe terminale (gniazda) jak nasza seria głośników kina domowego klasy premium. Współpracują z kablami głośnikowymi do 10AWG i większością popularnych typów konektorów (bananowych lub pinowych).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor Nie