KEF Q750 -20% + okablowanie

Więcej widoków

 • KEF Q750 -20% + okablowanie
 • KEF Q750 -20% + okablowanie
 • KEF Q750 -20% + okablowanie
 • KEF Q750 -20% + okablowanie
KEF Q750 -20% + okablowanie

Normalna cena: 5 500,00 zł

4 400,00 zł

Q750 to jeden z modeli kolumn wchodzących w skład serii Q. Posiadają przetworniki KEF Uni-Q oraz imponujące 165mm (6.5 cal) aluminiowe głośniki basowe oraz ABR (Auxiliary Bass Radiator).

* wymagane pola

Normalna cena: 5 500,00 zł

4 400,00 zł

Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Kef Q750 - kolumny głośnikowe podłogowe

Do zakupionych kolumn dołączamy kable głośnikowe GRATIS.

Promocja jest dostępna do 30 września 2019 r.


 


Teraz z jeszcze większą głębią i przejrzystością 

Bogata intensywność dźwięku o wysokiej rozdzielczości to doświadczenie  oryginalnego wykonania w swoim własnym czasie i przestrzeni. Od momentu powstania firma KEF dążyła do stworzenia wysokiej jakości głośników o doskonałej jakości akustycznej, która umożliwia odtwarzanie nagrań w sposób naturalny i dokładny, dzięki czemu brzmią tak samo jak oryginalne wykonanie. 

Po raz pierwszy wprowadzona w 1991 r. wielokrotnie nagradzana seria Q była jedną z najbardziej popularnych serii KEF i trafnie wyrażała filozofię firmy. Głośniki serii Q od dawna cieszą się powodzeniem wśród miłośników muzyki i audiofilów i dostarczają wyjątkową jakość dźwięku i innowacyjne wzornictwo. W akustyce i wzornictwie, teraz już ósma edycja serii Q zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości z jeszcze większą głębią i  przejrzystością

Dopasowane do każdego pomieszczenia 
W serii Q  znajdziemy głośniki dla różnych pomieszczeń i przestrzeni, które mogą zapewnić najwyższą jakość dźwięku. Zakres obejmuje dwa szerokopasmowe i wysokiej jakości głośniki na półkę z książkami oraz potężne podłogowe urządzenia wyposażone w Uni-Q oraz długodystansowy sterownik basowy wraz z dwoma dopasowanymy ABR ( głośniki pomocnicze do basów/ membrany bierne). W przypadku kina domowego dostępny jest kompaktowy głośnik centralny, który można łatwo wybrać spośród głośników serii Q dopasowanych do potrzeb pokoju, budżetu i smaku. 

"Siedź w dowolnym miejscu" Dźwięk Uni-Q 
Wzorcowa tablica sterowników KEF Uni-Q umieszcza głośnik wysokotonowy w akustycznym centrum  niskich / średnich tonów, a jego odzwierciedleniem jest idealne źródło pojedynczego punktu. Uni-Q zapewnia bardziej precyzyjny, dokładniejszy i pięknie zintegrowany trójwymiarowy obraz dźwiękowy, który jest rozproszony równomiernie w całym pomieszczeniu gdzie nie jest to możliwe dzięki konwencjonalnym głośnikom. Uniwersalna dyspersja Uni-Q wzbogaca falowidę mandarynową KEF o kopułkę wysokotonową. Rurka pobierająca zapewnia delikatne zakończenie dźwięku z tyłu głośnika wysokotonowego, niższy poziom wysokich tonów zostaje diametralnie poprawiony, a nowa cewka o małym zniekształceniu na sprzączce zapewnia czystsze brzmienie basów.

Doskonała akustyka od samego początku
Trzy kolumny z serii Q, Q550, Q750 i Q950 mają szeroki zakres akustycznych udoskonaleń w zależności od ich rozmiaru i kształtu obudowy. Przetworniki niskotonowe mają teraz większą obwiednię, a także nowe  zawieszenie, aby uzyskać czysty bas przy dużej głośności. Nowa konstrukcja stożka poprawia jasność średnich częstotliwości, a ulepszony ABR z nowym zawieszeniem  zapewnia lepszą kontrolę i bardziej imponujący bas.
 
Konstrukcja zamkniętej obudowy średnich tonów dla głośników podłogowych i kanału centralnego zmniejsza obciążenie na stożek średniotonowy Uni-Q, zwiększając przejrzystość i szczegółowość przy jednoczesnym zapewnieniu czystszego, bardziej precyzyjnego basu. Kondensator blokujący DC, został wyeliminowany, a jego usunięcie przyczyniło się także do bardziej naturalnego zwinięcia basów pomiędzy przetwornikami.

Z-flex surround zapewnia ekstremalne przeżycie potrzebne do uzyskania mocnego basu bez poświęcania gładkiej powierzchni, która rozprasza wyższe częstotliwości wysokotonowe. Ten sam sztywny aluminiowy stożek znajdujący się w Uni-Q obsługuje bas, a zwrotnica ma zminimalizować rezonans przy użyciu wentylatora magnesowego montowanego na sztywnym metalowym zawieszeniu, natomiast cewka o średnicy 50 mm zapewnia niesamowitą moc. 

Każda jednostka jest tak skonstruowana, aby uzyskać maksymalną akustyczną przejrzystość i niewiarygodne przejścia, potrzebne tylko w pierwszej kolejności. Pozłacane złącza zapewniają najczystszą transmisję sygnału.

Dwa półkowe głośniki, Q150 i Q350, wyposażono w projektor portu CFD (Computational Fluid Dynamics), z portem skierowanym na tył głośnika. Poprawia to jakość obrazu poprzez zmniejszenie słyszalności wycieku średniego zasięgu przez port. Przetwornik Uni-Q został przesunięty w kierunku środka obudowy, zmniejszając niepożądany wewnętrzny rezonans i dodając dźwiękowi wyrafinowanie i szczegóły. 

Elegancja przez projekt
Zaprojektowane, aby płynnie łączyć się z każdym domem, wszystkie głośniki z serii Q charakteryzują się czystym, nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem. Satynowe wykończenie zewnętrznych powierzchniach zapewnia im wyjątkowy blask, a ich bezszwowa przegroda zapewnia im wyrafinowane wykończenie

Funkcje:  
Układ sterujący Uni-Q" pojedynczy punkt źródłowy" dostarcza czysty i dokładny dźwięk bardziej równomiernie  
Tłumiony tunel, zaprojektowany z myślą o przetworniku HF pomaga zwiększyć poziom neutralności i szczegółów w zakresie przetwarzania tonów   wysokich      
Głośniki podłogowe i głośnik centralny(Q550,Q750,Q950,Q650c):   

 • Zamknięta sekcja obudowy przetwornika średniotonowego, wpływa na zmniejszenie obciążenia układu Uni-Q, co w konsekwencji wpływa na    zmniejszenie poziomu zniekształceń  
 • Optymalnie dobrane induktory dla zmiejszenia zniekształceń 
 • Przetworniki LF i ABR opracowane tak, by reprodukowały głęboki i zwarty bas 

Głośniki półkowe(Q150, Q350):  

 • Centralne umiejscowienie przetworników zmniejsza rezonans i poprawia przejrzystość 
 • Port bas refleksu projektowany z wykorzystaniem modelowania CFD; pozwoliło to uzyskać poprawę brzmieniową w zakresie niskich tonów oraz    zwiększyło dokładność średniego zakresu 

Jednolita konstrukcja z magnetycznymi maskownicami      

Dane techniczne:

 • MODEL    Q750
 • DRIVE UNITS    165mm (6.5in.) aluminium Uni-Q
 • 25mm (1in.)vented aluminium dome HF
 • 165mm (6.5in.) aluminium LF
 • 2 x 165mm (6.5in.)aluminium ABR
 • FREQUENCY RANGE FREE FIELD    42Hz (-6dB)
 • FREQUENCY RESPONSE    48Hz-28kHz (±3dB)
 • CROSSOVER FREQUENCIES    2.5kHz
 • MAXIMUM OUTPUT    111dB
 • AMPLIFIER REQUIREMENTS    15-150W
 • SENSITIVITY    88dB
 • NOMINAL IMPEDANCE    8 Ohms (min.3.8 Ohms)
 • DIMENSIONS    H x W x D: 
 • 923 x 210 x 306 mm
 • 977 x 323 x 310 mm (with Plinth)
 • WEIGHT    16.5kg (36.4lbs)

Maskownica (opcjonalnie):

 • MODEL    Q750 Black Cloth Grille
 • DIMENSIONS    (H x W x D) 898 x 204 x10 mm
 • WEIGHT    0.6kg (1.32 lbs)

Cena za parę.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 98 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 33 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 31 cm
Bass reflex Brak
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji