Sprzęt audio AIWA

Sortowanie:
  • Domyślne
  • Od najtańszych
  • Od najdroższych
  • Od A do Z
  • Od Z do A
  • Od najstarszych
  • Od najnowszych
Soundbar he-888bt czarny Aiwa
AIWA
579,99 zł

Soundbar he-888bt czarny Aiwa

Soundbar AIWA HE-888BT to doskonałe rozwiązanie dla miłośników filmów i muzyki. Nie tylko wypełnia przestrzeń mocą 60 watów, ale także zaprojektowany tak, aby nie zasłaniał obrazu z telewizora. Można go zamontować na ścianie lub postawić na stole. Dodatkowo, wejście HDMI jest kompatybilne z ARC i CEC, co sprawia, że obsługa jest niezwykle łatwa.
Gramofon AIWA GBTUR-120 Drewno
AIWA
599,99 zł

Gramofon AIWA GBTUR-120 Drewno

AIWA GBTUR-120 to wysokiej jakości gramofon drewniany. Oferuje wiele funkcji, takich jak odtwarzanie z Bluetooth, USB i karty SD, radio FM, wbudowane głośniki i wyjście audio. Ciesz się doskonałym dźwiękiem i odtwarzaj ulubione płyty winylowe.
Amplituner AIWA AMU-120BTSL Srebrny
AIWA
1 304,19 zł

Amplituner AIWA AMU-120BTSL Srebrny

AIWA AMU-120BTSL Srebrny - Amplituner stereo o wysokich możliwościach. Wejścia USB, Bluetooth i SD card, a nawet mikrofonowe do nagrywania głosu lub karaoke. Potężny wzmacniacz 2x60 W gwarantuje pełen, przestrzenny dźwięk. Precyzyjna regulacja basów, tonów wysokich i głośności dla spersonalizowanego brzmienia. Idealny dla audiofilów.
Aiwa Gramofon apx-680bt czarny
AIWA
Aiwa Msbtu-500 wieża
AIWA
629,10 zł

Aiwa Msbtu-500 wieża

Aiwa Msbtu-500 to kompaktowa wieża, która zapewnia wysoką jakość dźwięku w niewielkich rozmiarach. Posiada wiele połączeń i funkcji do odkrycia. Moc wyjściowa audio wynosi 50 W RMS, a zastosowany procesor DSP zapewnia genialną jakość dźwięku. Wyposażona jest w system głośników HyperBASS MDF z głównymi przetwornikami i głośnikami wysokotonowymi. Wieża posiada zmotoryzowaną tacę CD.
...