Facebook Pixel

Yamaha YAS-107 / NS-SW100

Więcej widoków

 • Yamaha YAS-107 / NS-SW100
Yamaha YAS-107 / NS-SW100

Normalna cena: 1 649,00 zł

1 596,00 zł

Yamaha YAS-107 / NS-SW100 HDMI z obsługą HDR Video, 4K/60P (4:4:4) oraz HDCP2.2

* wymagane pola

Normalna cena: 1 649,00 zł

1 596,00 zł

Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Yamaha YAS-107 - soundbar

Ciesz się mocnym, wysokiej jakości dźwiękiem ze swojego telewizora - łatwo i szybko! YAS-107 kompatybilny jest z technologią DTS Virtual:X, zapewniającą ekscytujący dźwięk przestrzenny 3D z jednego urządzenia. Kompletnie wyposażony, m.in. w łączność Bluetooth, obsługę poprzez aplikację na smartfony, złącza HDMI i wiele innych, YAS-107 zwiększa do maksimum telewizyjną i muzyczną rozrywkę. 

Dane techniczne:

 • Wirtualny dźwięk przestrzenny 3D dzięki DTS Virtual:X
 • HDMI z obsługą HDR Video, 4K/60P (4:4:4) oraz HDCP2.2
 • Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki za pomocą łączności Bluetooth
 • Funkcja Clear Voice ułatwia słuchanie dialogów i narracji
 • Prosta obsługa poprzez aplikację HT Controller
 • Pięć trybów przestrzennych
 • Wbudowane subwoofery
 • Regulacja basu
 • Smukła konstrukcja idealnie dopasowana do nowoczesnych telewizorów
 • Wirtualny dźwięk przestrzenny 3D dzięki DTS Virtual:X

Soundbar YAS-107 do odtworzenia wirtualnego dźwięku przestrzennego 3D wykorzystuje technologię DTS Virtual:X. Tworząc wirtualny kanał górny dostarcza ona niezwykle rzeczywiste i przestrzenne brzmienie. Dzięki temu użytkownicy mogą emocjonować się niesamowitymi efektami audio, niemal dosłownie przenosząc się do centrum akcji rozgrywającej się na ekranie telewizora. Ponadto specjalna funkcja „Up-mix” tworzy wirtualny kanał wysokości, co dodatkowo zwiększa wielowymiarowość efektów przestrzennych.

HDMI z obsługą HDR Video, 4K/60P (4:4:4) oraz HDCP2.2

YAS-107 wyposażony jest w wejście oraz wyjście HDMI obsługujące wideo 4K przy szybkości 60 klatek/s. Soundbar obsługuje także standard HDR (High Dynamic Range) Video, dzięki któremu zwiększa detaliczność w ciemnych i jasnych fragmentach odtwarzanego wideo, co przekłada się na wyższą jakość obrazu. Ponadto model ten zgodny jest z HDCP 2.2, cyfrową ochroną przed nieuprawnionym kopiowaniem, i wyposażony jest w funkcję kanału zwrotnego audio ARC (Audio Return Channel), która umożliwia przesyłanie i odbieranie sygnałów audio za pomocą jednego kabla HDMI. Obsługę urządzeń podłączanych za pośrednictwem przewodu HDMI ułatwia zgodność z technologią CEC.

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki za pomocą łączności Bluetooth

Soundbar YAS-107 to nie tylko emocjonujący dźwięk przestrzenny, lecz także możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfona. Urządzenie wyposażone jest w łączność Bluetooth i pozwala odtwarzać nagrania z aplikacji muzycznych, radia internetowego, YouTube i wielu innych. Ponadto model ten wykorzystuje funkcję Music Enhancer, która przywracając częstotliwości utracone podczas cyfrowej kompresji zwiększa jakość brzmienia skompresowanych plików.

Funkcja Clear Voice ułatwia słuchanie dialogów i narracji

Zadaniem Clear Voice jest zwiększenie wyrazistości dialogów i narracji. Ta specjalna funkcja uwypukla ludzki głos, zachowując na optymalnym poziomie całościową jakość brzmienia. Dzięki temu filmy, programy telewizyjne, komentarze i wiadomości są wyraźniejsze i lepiej słyszalne.

Prosta obsługa poprzez aplikację HT Controller

YAS-107 kompatybilny jest z bezpłatną aplikacją (HT Controller) dla urządzeń z iOS i Androidem. Przejrzyste i łatwe w obsłudze menu wykorzystuje ikony, aby umożliwić bezproblemowe użytkowanie, wliczając włączanie i wyłączanie zasilania w trakcie przeglądania ekranu twojego smartfona lub tabletu. HT Controller zapewnia również dostęp do różnych ustawień dźwięku. Alternatywą dla aplikacji jest dołączony do soundbara pilot zdalnego sterowania. Dostęp do różnorodnych funkcji zapewniają także dotykowe przyciski na samym urządzeniu.

Pięć trybów przestrzennych

Projektanci wzbogacili soundbar YAS-107 o specjalny układ, który zapewnia pięć trybów dźwięku przestrzennego. Użytkownik może wybrać dowolny z nich – Muzyka, Program TV, Film, Sport lub Gry – aby najlepiej dopasować akustykę brzmienia do aktualnie oglądanego materiału wideo.

Wbudowane subwoofery

Soundbar wykorzystuje dwa wbudowane subwoofery (75 mm) oraz port bass-reflex. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może cieszyć się mocnym i głębokim brzmieniem muzyki i filmowych efektów specjalnych bez potrzeby instalowania dodatkowego głośnika. Aby zapewnić doskonałą równowagę dźwięku i szeroki zakres odtwarzanych częstotliwości urządzenie wyposażone jest w dwa wzmacniacze – jeden zasila wbudowane subwoofery, drugi obsługuje głośniki niskotonowe/wysokotonowe. Wymagający użytkownicy, którzy oczekują spektakularnego brzmienia basu mogą za pomocą wyjścia dla subwoofera podłączyć zewnętrzny głośnik subniskotonowy.

Regulacja basu

Niskie częstotliwości przenikają przez ściany łatwiej niż średnie i wysokie tony. Z tego względu mogą one zakłócać spokój innym domownikom. Za pomocą tej praktycznej funkcji użytkownik może niezależnie regulować poziom głośności basu – wszystko za pomocą pilota zdalnego sterowania lub specjalnej aplikacji.

Smukła konstrukcja idealnie dopasowana do nowoczesnych telewizorów

Urządzenie wyróżnia się smukłą, nowoczesną konstrukcją, idealnie dopasowaną do nowoczesnych telewizorów. Niska obudowa urządzenia eliminuje ryzyko przysłaniania ekranu, a dołączone elementy umożliwiają zawieszenie soundbara na ścianie.

 Yamaha NS-SW100 - subwoofer

Doskonały bas w filmach i muzyce – to jedna z najistotniejszych zalet najnowszego subwoofera Yamaha NS-SW100. Ta nieduża konstrukcja wykorzystuje liczne rozwiązania techniczne, takie jak Twisted Flare Port i Advanced YST II, które wraz z 250-milimetrowym przetwornikiem niskotonowym zapewniają mocny, sprężysty, a przy tym perfekcyjnie kontrolowany bas.

Jednym z wyróżników modelu NS-SW100 jest całkowicie nowy Twisted Flare Port – rozwiązanie, które jest efektem doświadczenia projektantów Yamahy, zdobytego podczas intensywnych prac prowadzonych przy opracowywaniu całej linii subwooferów. Specjalny kielichowaty i lekko skręcony kształt wylotu portu wentylacyjnego rozprasza wir powietrza, powstający wokół krawędzi portu, co zwiększa płynność ruchu powietrza. W efekcie Twisted Flare Port redukuje zewnętrzny szum, który nieobecny jest w oryginalnym materiale audio, i gwarantuje czysty, precyzyjny dźwięk niskich częstotliwości. Zwiększa to realizm filmowych efektów dźwiękowych i w pełni oddaje atmosferę wydarzeń na żywo.

Mimo swoich niedużych rozmiarów, 35 x 35 x 41 cm (S x W x G), subwoofer NS-SW100 gwarantuje bardzo mocny i głęboki bas. To m.in. zasługa technologii Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) z dyskretnym układem wzmacniacza i wysokiej klasy 250-milimetrowym przetwornikiem niskotonowym. Advanced YST II łączy zasady ujemnej impedancji i stałego prądu, aby napędzać membranę głośnika jeszcze precyzyjniej, niż dotychczas. Wykorzystując obwody ANIC (Advanced Negative Impedance Converter), system dynamicznie optymalizuje efektywną impedancję głośnika, aby zapewnić doskonałą liniowość – to oznacza stabilniejszą i dokładniejszą odpowiedź niskich tonów, a przede wszystkim wyższą jakość dźwięku.

Idealnym dopełnieniem wysokiej jakości brzmienia jest stylowe wzornictwo subwoofera. Delikatnie zaokrąglona forma z pochylonym frontem maskownicy sprawiają, że NS-SW100 perfekcyjnie wpisuje się w wystrój dowolnego pomieszczenia i z łatwością dopasowuje się do systemu kina domowego.

Dane techniczne:

Moc wzmacniacza Nie
Głośnik25 cm cone
Pasmo przenoszenia25–180 Hz

Dodatkowe funkcje
Automatyczna kalibracja Nie
Regulacja zakresu częstotliwości Nie
Automatyczne włączanie / wyłączanie Nie
Pilot Nie

Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm351 x 352 x 408
Waga kg12
Wersje wykończenia Czarny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor Ciemny
Złącze UBS :) Nie
Odbiornik bluetooth Tak
Wejście optyczne Toslink 1
Wejścia COAX 1
Ilość wyjść na subwoofer 1
Wysokość urządzenia 6 cm
Szerokość urządzenia 90 cm
Głębokość urządzenia 14 cm
Waga urządzenia 4 kg