Facebook Pixel

WIOSENNA PROMOCJA Słuchawki Ultrasone Edition M

Więcej widoków

  • WIOSENNA PROMOCJA Słuchawki Ultrasone Edition M
  • WIOSENNA PROMOCJA Słuchawki Ultrasone Edition M
  • WIOSENNA PROMOCJA Słuchawki Ultrasone Edition M
  • WIOSENNA PROMOCJA Słuchawki Ultrasone Edition M
WIOSENNA PROMOCJA Słuchawki Ultrasone Edition M

Normalna cena: 2 999,00 zł

1 949,00 zł

Te ręcznie wykonywane, mobilne słuchawki to doskonała kombinacja niewielkich rozmiarów niezbędnych w podróży, z poziomem dźwięku kojarzonym z najlepszymi słuchawkami klasy hi-fi.
Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 15zł

Przesyłka pobraniowa - 18zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

LUB
Opis

Szczegóły

Ultrasone Edition M - słuchawki nauszne

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Ilość ograniczona.

Firma Ultrasone to specjalista do kwadratu – produkuje świetnie słuchawki i zajmuje się wyłącznie nimi. Ofertę podzielono na kilka serii, a najlepsza nazywa się Edition. Model Edition M jest najnowszą pozycją, w relatywnie przystępnej (jak na kryteria Edition) cenie. Symbol M sygnalizuje wprawdzie przeznaczenie mobilne, ale granica między słuchawkami przenośnymi i stacjonarnymi zaciera się; z jednej strony sami użytkownicy nie widzą przeszkód, by zabierać ze sobą w podróż coraz więcej “sprzętu”, z drugiej – parametry elektryczne przestały być tak silnie spolaryzowane jak kiedyś.

Niezwykle precyzyjnie wykonany pałąk doskonale dopasowuje się go głowy. Wykończone na wysoki połysk muszle o metalowej powierzchni pokrytej PVD przywodzą na myśl czarne perły. Sposób wykończenia powierzchni gwarantuje zarówno odpowiednią odporność jak i ekskluzywny wygląd. Logo, wycięte za pomocą lasera, podkreśla jeszcze najwyższą jakość wykonania słuchawek. Skróca owcza, którą wykończono pałąk, zapewnia niezrównany komfort użytkowania. Poduszeczki wykończone tą samą, wyjątkowo miękką skórą, zapewniają najwyższy poziom izolacji od otoczenia.

Te ręcznie wykonane słuchawki od użytku mobilnego łączą wymagane w takich przypadkach niewielkie rozmiary i wagę z najwyższą jakością brzmienia i regulacją głośności. Wystarczy podłączyć Edition M BLACK PEAR do klasowego odtwarzacza muzyki, notebooka, tabletu czy smartphonu by poznać ich ogromne możliwości. Dzięki naszym słuchawkom każda podróż pociągiem, samolotem, czy innym środkiem transportu stanie się unikalnym, audiofilskim doświadczeniem. Wyjątkowe właściwości akustyczne słuchawek Edition M BLACK PEARL biorą się nie tylko ze starannego doboru materiałów i precyzyjnego procesu produkcji, ale również z naszego opatentowanego rozwiązania o nazwie Ultrasone S-Logic® Plus. Zintegrowane ekranowanie MU zostało oczywiście także wykorzystane w tych wyjątkowych słuchawkach.

Do słuchawek dołączany jest odłączany kabel z miedzi OFC z zintegrowaną regulacją głośności i mikrofonem. Dzięki temu przełączanie się między odtwarzaną muzyką a rozmowami telefonicznymi nie stanowi żadnego problemu. Kabel o długości 1,2 m zakończony jest kątowym, 4-pinowym, pozłacanym wtykiem 3,5mm. Pięknie wykonana torebka zrobiona jest z wodoodpornego filcu, który gwarantuje bezpieczne przechowywanie i przewożenie słuchawek.

Konstrukcja zamknięta, przetworniki dynamiczne
Technologia S-Logic® Plus
Technologia ULE
impedancja: 40Ω
30mm, pokryty tytanem przetwornik
Magnes: NdFeB
Pasmo przenoszenia: 10 – 38.000 Hz
Skuteczność: 99 dB
Waga: 146g (bez kabla)
Odłączany kabel z mikrofonem i sterowaniem (1.2m, miedź OFC), pozłacany wtyk kątowy 3,5mm
Stalowy pałąk
Muszle pokryte PVD, wykończone na wysoki połysk z metalową powierzchnią
Pałąk i poduszeczki słuchawek wykończone najwyższej jakości owczą skórą

S-Logic™ Natural Surround Sound - usłyszeć je to tak, jakby zobaczyć dźwięk.

Unikatowe? – Tak. Rewolucyjne? – Oczywiście! Opatentowana technika S-Logic™ ma na celu wytworzenie z dwóch przetworników, w pasywny sposób (bez ingerencji elektroniki), naturalnego dźwięku przestrzennego (Natural Surround Sound). Żaden inny system uprzestrzenniający dźwięk, czy to cyfrowy, czy analogowy, nie może być porównywany z tym standardem. W normalnych słuchawkach dźwięk słyszymy bezpośrednio w uszach po obu stronach głowy. System S-Logic™ jest inny – dzięki odpowiednio ukształtowanemu elementowi przed membranami zamienia płaski dźwięk w „głowie” w przestrzenne, oderwane od nas źródło dźwięku. Czujemy się jakby w niewielkiej odległości przed nami stały wielkie głośniki. Nawet przy niskich poziomach dźwięku usłyszymy precyzyjnie każdy detal. Ważne jest też, że S-Logic nie wymaga stosowania dodatkowego osprzętu.

S-Logic™ Plus jest rozwinięciem techniki S-Logic™ Natural Surround System.

Pozwala ona na wykreowanie prawdziwej sceny dźwiękowej, znanej z systemu BIG S-Logic™, stosowanego w słuchawkach PRO dla wyselekcjonowanych słuchawek z serii HFI i DJ. S-Logic™ Plus to kolejny krok w drodze do perfekcji, z innowacjami opracowanymi dla flagowych słuchawek serii Edition, przeznaczonych dla najbardziej wymagających słuchaczy. Ta wysublimowana technologia łączy precyzyjne tłumienie ze wzmocnieniem, pozwalając na zbalansowaną pracę przetwornika i obudowy w aspektach związanych z przestrzennością. Słuchawki nowych modeli zostały przeprojektowane pod tym kątem i dostrojone tak, by osiągnąć najbardziej naturalny dźwięk. Teraz lepiej i dokładniej słyszymy głos i instrumenty w ich naturalnym otoczeniu.

S-Logic EX® jest rewolucyjnym ulepszeniem opatentowanej technologi S-Logic™.

Innowacja ta polega na membranie o specjalnie ukształtowanym kształcie tunelu, ukierunkowanej w dół do frontu. Ta specjalna struktura pozwala na ulokowanie membrany w pewnej odległości od ucha słuchacza, co przekłada się na szerszą scenę muzyczną. Głównym celem S-Logic EX® jest dalsza poprawa efektów, jakie daje technologia S-Logic™. Intensywne badania i wiele lat testów ukierunkowały firmę na opracowanie właśnie takiego połączenia, czyli kształtu tunelu oraz tytanowej membrany umieszczonej pod kątem w dół w stosunku do ucha. Ten nowy tytanowy przetwornik jest specjalnie zaprojektowany dla tego modelu słuchawek.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia Nie
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia Nie
Kolor Nie
Okres gwarancji 2 lata