Facebook Pixel

REL T9i biały + kabel SUB

subwoofer rel t9i biały

Więcej widoków

 • subwoofer rel t9i biały
 • subwoofer rel t9i biały 2
 • subwoofer rel t9i tył od czarnego
 • subwoofer rel t9i rodzina
REL T9i biały + kabel SUB
4 990,00 zł
Najbardziej sprzedażowy subwoofer producenta REL. Polecamy z pełnym przekonaniem. Wykończenie - biały wysoki połysk.
4 990,00 zł
Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Do zakupionego subwoofera dołączamy kabel subwooferowy 2,3 lub 4m GRATIS

Subwoofer REL T/9i biały przez niektórych opisywany jako REL T9i biały no nowa wersja sprawdzonego subwoofera REL T9.  Jeżeli poszukujesz referencyjnego subwoofera do kina domowego i do stereo to dobrze wybrałeś. Model T/9i biały to najczęściej wybierany subwoofer tego producenta obok modelu T5/i który również jest popularny. Główne powody wyboru pomiędzy tymi modeli to oczywiście wielkość pomieszczenia oraz oczekiwania użytkownika. Jeżeli masz pomieszczenie około 20m2 to oczywiście polecamy model mniejszy/tańszy, ale jeżeli lubisz zagrać głośno / mocno lub posiadasz pomieszczenie około 30m2 to polecamy model T/9i.

Jeżeli poszukujesz subwoofera bardziej do muzyki, a w drugiej kolejności do kina domowego, to powinien to być Twój numer jeden w wyborze. Oczywiście można dyskutować który model najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Dlaczego tak zachwalamy subwoofery REL ?

 • można podłączyć do każdego systemu stereo,
  które nie ma wyjścia na subwoofer. Łaczy się go do zacisków głośnikowych (kanał lewy i prawy) i jest to najlepsze możliwe połączenie na rynku do systemów stereo. Wówczas subwoofer rozszerza pasmo o niskie tony. Dlatego nazywa się sub bass system.
 • można podłączyć go tylko do systemu kina domowego w sposób referencyjnyREL THEATER REFERENCE
  Podłączamy kanał sub (LFE) z amplitunera do subwoofera (jak inne subwoofery) oraz dodatkowo dołączonym kablem łączymy wyjścia głośnikowe (lewy i prawy kanał) do wejścia NeutriK Speakon w subwooferze. (kabel o długości 10 metrów i jest dołączony do zestawu). Wówczas subwoofer otrzymuje informacje o niskich tonach z kanału LFE , kanału lewego i prawego.
 • można podłączyć do kina domowego i do stereo jednocześnie (bez przepinania kabli).
  Kino domowe łączymy z subwooferem poprzez połączenie amplitunera AV z wyjścia sub (LFE) do wejścia .1 w subwooferze , a system stereo - zaciski głośnikowe we wzmacniaczu stereo (kanał lewy i prawy) do wejścia Nuetrik Speakon w subwooferze. Kabel połączeniowy z wtyczką Neutrik Speakon o długości 10 metrów jest dostarczony razem z subwooferem.

Oczywiście zalecamy przeczytanie instrukcji obsługi przed rozpoczęciem podłączania.

 

 

Subwoofer REL T/9i biały to najwyższy model z serii Ti, jednocześnie najbardziej dopracowany i reprezentatywny, którym producent lubi się chwalić. Oczywiście wyższe modele są lepsze, ale i również droższe. Nowy model to przede wszystkim poprawa poprzedniego modelu, który był bardzo udany, ale można powiedzieć także - że to budowa od poczatku z wykorzystaniem doskonałych podstaw. Obudowana została zaprojektowana od początku. Obudowa posiada grubsze ścianki przez co jest bardziej sztywna i cięższa. W subwooferze znajdziemy nowy / zmodyfikowany głośnik niskotonowy o rozmiarze 10 cali  zamocowany na przodzie obudowy.  Drugi przetwornik zamocowany od spodu obudowy to membrana bierna, również o rozmiarze 10 cali. Taki układ gwarantuje najleszą wydajność systemu oraz szybkość brzmienia, która w kinie domowym ma duże znaczenie. Membrana pasywna współgra z podłogą tworząc jeden element akustyczny o dużej wydajności.

Stopy subwoofera zostały przeprojektowane by dawać większą prędkość i solidność prezentacji dźwięku.

Za jakość brzmienia odpowiada również jakość wzmacniacza, który napędza przetwornik niskotonowy. W tym przypadku mamy wysokiej jakości wzmacniacz w klasie AB o mocy 300 watt RMS oraz zasilacz z dużą wydajnością prądową. 

Wiedza , doświadczenie projektowe oraz wysokiej jakości materiały gwarantują, że produkowany przez ten subwoofer bas będzie wielopoziomowy i jedyny do przyjęcia w stereo a genialny w kinie domowym. 

 


 Opcjonalny moduł bezprzewodowy do subwoofera REL T/9i biały

Arrow Wireless System to system umożliwiający na przesłanie sygnału ze źródła dźwięku do subwoofera bezprzewodowo. System transmisji odbywa się bez kompresji sygnału. Umożliwia podłączenie kanału sub (LFE) z amplitunera AV i/lub kanału wysokopoziomowego lewy prawy (zaciski głośnikowego w amplitunerze AV lub systemie stereo) do nadajnika, który znajduje się przy elektronice.

Z tyłu subwoofera umieszczona się odbiornik, który przekazuje wszystkie sygnały bezpośrednio do wnętrza subwoofera.Specyfikacja techniczna REL T/9i biały :

 • typ: obudowa z membraną bierną, aktywny głośnik skierowany do przodu, membrana bierna skierowana w dół
 • specyfikacja przetwornika: 25,4 cm o długim skoku, stalowa obudowa,
 • pasmo przenoszenia: 28 Hz przy -6dB w pomieszczeniu
 • wejścia: wysokopoziomowe Neutrik Speakon, niskopoziomowe pojedyncze RCA (cinch), wejście sub (LFE) pojedyncze RCA.
 • Moc wzmacniacza: 300 watts RMS
 • rodzaj wzmacniacza: klasa AB
 • przełącznik fazy: 0 lub 180 stopni
 • system ochrony: pełne elektroniczne, przed prądem stałym, wyjściowe zwarcia
 • napięcie zasilania: 220 - 240V, 
 • bezpiecznik: 3,15 ampera dla 230 V
 • waga: 18,7 kg
 • wykończenie: czarny wysoki połysk, biały wysoki połysk

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Filtrowanie subwoofery Auto On/Off, Opcja bezprzewodowy, Regulacja fazy, Regulacja odcięcia, Wymienny kabel zasilający
Wysokość kolumny głośnikowej 39 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 33 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 41 cm
Bass reflex Brak
Kolor Jasny
Okres gwarancji 3 lata po rejestracji

Mogą cię również zainteresować następujące produkty