Facebook Pixel

OKAZJA Quadral Rhodium 500

Więcej widoków

  • OKAZJA Quadral Rhodium 500
  • OKAZJA Quadral Rhodium 500
  • OKAZJA Quadral Rhodium 500
OKAZJA Quadral Rhodium 500

Normalna cena: 3 998,00 zł

2 349,00 zł

Niewielkie gabaryty, matowe, skromne i eleganckie wykończenie, pozwolą wtopić się kolumnom w dowolnie zaprojektowane wnętrze.
Opis

Szczegóły

Quadral Rhodium 500 - kolumny głośnikowe podłogowe

Kolumny w kolorze orzech.

Kolumny nowe w stanie idealnym, jedynie minimalnie wgnieciony głośnik wysokotonowy ( pokazane na zdjęciu)

 

Niemiecka firma Quadral wprowadzi do swojej oferty nową serię kolumn głośnikowych – RHODIUM. Szczupłe, strzeliste i purystyczne konstrukcje, przekonują wyglądem, wykonaniem i jakością oferowanego dźwięku.

Zastosowane przetworniki wyposażone są w membrany polipropylenowe powlekane tytanem, co w połączeniu z przednim tunelem bass reflex, gwarantuje potężny i wielkowymiarowy dźwięk. Wraz z aluminiową kopułką wysokotonową, kolumny mimo niewielkich akceptowalnych rozmiarów, potrafią napełnić ekscytującym dźwiękiem niemal dowolną przestrzeń.

Kolumny linii RHODIUM to wszechstronne przetworniki. Dźwięk wytwarzany w stereofonii, dzięki smukłym obudowom z łatwością odrywa się od głośników tworząc realistyczną trójwymiarową scenę. W instalacjach kina domowego, dzięki zastosowaniu takich samych przetworników we wszystkich kolumnach, dźwięk jest precyzyjny, zrozumiały i homogeniczny.

Niewielkie gabaryty, matowe, skromne i eleganckie wykończenie, pozwolą wtopić się kolumnom w dowolnie zaprojektowane wnętrze. Magnetyczna maskownica z tkaniny precyzyjnie pokrywająca całą przednią ściankę i duże polerowane kolce wzmacniają wrażenia wizualne i przyczyniają się do polepszenia jakości reprodukowanego dźwięku. Wszystkie kolumny serii wyposażone są w solidne metalowe gniazda przyłączeniowe.

Specyfikacja produtku:

Parametry podstawowe
Moc 100W
Pasmo przenoszenia 35 - 38000 Hz
Rodzaj Podłogowa
Skuteczność (dB/W/m) 87
Impedancja 8 Ohm
Parametry fizyczne
Wymiary (S x W x G) 145 x 890 x 282 mm

Cena za parę.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 89 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 15 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 29 cm
Bass reflex Przód
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata