Aby w pełni korzytać z możliwości oferowanych przez amplitunery kina domowego rozdajemy tablety w ramach promocji. Lenovo TAB2 A7-10F to doskonały wybór do sterowania amplitunerem, odbierania prywatnej poczty czy przeglądania Youtube i wysyłania dźwięku bezprzewodowo do amplitunera poprzez Bluetooth.

Ilość tabletów w promocji ograniczona. Zapraszamy do skorzystania z okazji. Lista amplitunerów biorących udział w promocji

- Marantz NR1506 czarny

- Marantz NR1506 srebrno złoty

- Marantz NR1606 czarny

- Marantz NR1606 srebrno złoty

- Marantz SR5010 czarny

- Marantz SR5010 srebrno złoty

- Marantz SR6010 czarny

- Marantz SR6010 srebrno złoty

- Onkyo TX-NR646 czarny

- Onkyo TX-NR646 srebrny

- Onkyo TX-RZ800 czarny

- Onkyo TX-RZ800 srebrny

- Onkyo TX-RZ900 czarny

- Onkyo TX-RZ900 srebrny

- Denon AVR-X2200W

- Denon AVR-X3200W 

- Denon AVR-X4200W czarny

- Denon AVR-X4200W premium silver

- Denon AVR-X1200W - dopłata 150 zł

 

Całą zabawę należy zacząć od podłączenia do sieci komputerowej w domu poprzez Wi-Fi. Amplituner i tablet muszą być w tej samej sieci komputerowej podłączone poprzez Wi-Fi. Następnie należy na tablecie uruchomić aplikację Sklep Play.  Przy pierwszym uruchomieniu Sklep Play zostaniesz poproszony o podanie konta google. Wprowadzasz dane z istniejącego konta lub zakładasz nowe konto.

Jesteśmy w "Sklep Play". Na górze aplikacji, w prawym górnym rogu naciskamy lupę, która uruchomi wyszukiwanie aplikacji.  Wpisujemy "marantz remote app".

Instalujemy (klikając zainstaluj) znalezioną aplikację Marantz Remote App. Następnie klikamy Otwórz. Aplikacja ładuje się. Na tablecie powinien pojawić się napis Marantz NR1506 (amplituner musi być uruchomiony minimum minutę wcześniej przed uruchomieniem aplikacji). 

Możemy sterować urządzeniem. Miłego użytkowania.
WAŻNE !!! proponuje wcześniej ustawić maksymalną głośność (w ustawieniach w amplitunerze) na wartość 60 lub 70. Bo przesunięcie suwaka głośności na max może uszkodzić głośniki lub amplituner.

Najbezpieczniej zwiększać głośność w aplikacji klikając przyciski "plus" i "minus"

 

Tablet Lenovo TAB2 A7-10F to urządzenie do wykorzystania również w domu - odbieranie poczty mail, przeglądanie internetu, oglądanie filmów, przesyłanie muzyki poprzez bluetooth ,nawigacja w samochodzie .....

 

DO KAŻDEGO AMPLITUNERA DOŁĄCZAMY DRUKOWANĄ INSTRUKCJĘ JAK KROK PO KROKU URUCHOMIĆ I POUSTAWIAĆ AMPLITUNER + TABLET