Poczytałeś na forach internetowych, że zdecydowanie warto zaintestować w kable zasilające do audio, ale znalazło się również bardzo wielu którzy twierdzą, że wymiana kabla to naciąganie ludzi na kasę.

Ja nie stoje po żadnej stronie w tym względzie.

Osobiście miałem w ręku kilkadziesiąt modeli kabli zasilających zaprojektowanych do audio. Większość z nich była wpięta do systemu audio i wiem jakie zmiany w brzmieniu powodują. Czy są to różnice bardzo małe - typu dodatkowe skrzypce w szóstym rzędzie ? Nic z tych rzeczy. Czasami różnica jest mała, ledwo słyszalna. Czasami jest duża różnica, typu bas jest bardziej skontrolowany i mniej dudni. Tak, czy inaczej każdy kto miał styczność z kablami zasilającymi u siebie w domu słyszał różnice. Czasami małą, czasami dużą. To zależy od bardzo wielu czynników.

Co można osiągnąć zmieniając kable zasilające. Da się kablami zasilającymi uspokoić denerwujące wysokie tony, da się bardziej skontrolować bas. Można bardziej poukładać stereofonię i scenę. Jedni chcą takiej zmiany i są za to w stanie zapłacić, inni nie. Rozumiem i szanuje oba poglądy.

Ceny kabli zasilających.

Najtańsze, ale znanych i sprawdzonych producentów to kwota około300 - 500 zł za jeden przewód.

Drugi przedział jaki bym wyznaczył to kwota pomiędzy 500 a 1000 zł za przewód. W tej kategorii jest już bardzo duży wybór, aczkolwiek to podstawowe modele kabli zasilających u wielu producentów.

I chyba ostatnia kategoria cenowa - powyżej 1000 zł za przewód zasilający audio. Oczywiście są przewody za 1300 zł i za 4800 zł. To różne światy cenowe, ale Ci którzy kupują te przewody najczęsciej są zaawansowanymi użytkowanikami dobrego stereo i wiedzą po co przyszli.

Naszą ofertę znajdziesz tutaj KABLE PRZEWODY ZASILAJĄCE AUDIO

Wracając do niedrogich kabli zasilających i możliwości ich wypożyczenia.

To fajna przygoda z zabawą audio na start dla wielu posiadaczy sprzętu audio.

Przejrzałem rynek i do kwoty 500 zł nie ma zbyt wielkiego wyboru. Oczywiście można znaleźć kable wynalazki, ale potem faktycznie można oczekiwać różnych efektów.

Postanowiłem zainwestować w dobrych spradzonych producentów audio z wieloletnim stażem. Na tej podstawie wybrałem kilka kabli: WireWorld Stratus, Melodika MDP, Supra 

Wszystkie kable zasilające można od nas wypożyczyć za kaucją i samemu stwierdzić różnice pomiędzy nimi, oraz czy są warte wydania pieniędzy.

Więcej informacji w sklepie 

tel. 76 721 03 01

Zapraszamy