Piątek tuż po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, najczęściej określany początkiem sezonu zakupów przed Bożym NarodzeniemW Stanach Zjednoczonych jest to często najbardziej dochodowy dzień dla sprzedawców.

 

 

 

W Polsce od kilku lat również praktykowany jest dzień Czarny Piątek. SYSTEMY-KINA-DOMOWEGO.PL zapraszają na dni wyprzedaży elektroniki od piątku od godziny 12.00 do niedzieli do godziny 24.00.

Znajdziecie w naszym sklepie internetowym rabaty. Płatności za dokonane zakupy w sklepie interentowym możecie dokonać :

- przelewem

- kartą poprzez Płatności24 lub kartą w sklepie stacjonarnym

- raty - z osobami, które wybiorą taką formę płatności skontaktujemy sie w PONIEDZIAŁEK po zakończeniu wyprzedaży. Wówczas wprowadzimy dane do systemu ratalnego i sprawdzimy czy jest zgoda na kredyt. Do czasu fizycznego podpisania umowy NIE SĄ PAŃSTWO DO NICZEGO ZOBOWIĄZANI.

Jeżeli będzie zgoda na kredyt, wysyłam umowę ratalną do podpisu kurierem. Pojadą dwa egzemplarze. Jeden do podpisu przy kurierze, Drugi zostaje u klienta. W umowie nie ma żadnych niespodzianek. Jest 10 dni na spokojne przeczytanie umowy oraz odstąpienie od niej. Oczywiście można i należy przeczytać umowę przy kurierze.  Po otrzymaniu podpisanej umowy z powrotem. Wysyłamy towar do klienta.

 

Można dokonać płatności łączonych - część przelewem, część kartą, część na raty.

 

Do sklepu stanjonarnego w Lubinie (Górnicza 2b) zapraszamy w piątek do godziny 18.00 a w sobotę od 10.00 do 14.00. Można posłuchać, wybrać.