Nowe modele amplitunerów wielokanałowych Arcam AVR550 AVR850 oraz nowy model stereofoniczny SR250 już w s-k-d.pl 

Model SR250 to bardzo ciekawe rozwiązanie - wysokiej klasy amplituner stereo ze wszystkimi nowinkami oraz funkcjonalnościmi występującymi w amplitunerach wielokanałowych.

Wielu miłośników muzyki marzy o amplitunerze oferującym dźwięk o klasie porównywalnej do dobrego wzmacniacza stereo, chcąc jednakże zachować bogactwo złącz, uniwersalność i możliwość podłączenia do sieci Ethernet oferowane przez większość produkowanych współcześnie amplitunerów AV. Im wszystkim z dumą firma Arcam przedstawia SR250 – jej pierwszy amplituner stereo. 

Jak twierdzi Arcam "Najwyższy czas, aby przywrócić amplitunerom należne im miejsce – a któż może zrobić to lepiej niż Arcam? Zbudował on swoją reputację oferując produkty o wyśmienitych parametrach technicznych ale i doskonałym brzmieniu. Łaczy to z wyrafinowanymi technikami wizyjnymi, z czego skorzystano tym razem – w SR250, oprócz wejść analogowych, znajdziemy w nim także wejścia i wyjścia HDMI, dzięki którym z łatwością zintegrujemy go z systemem wideo."

Dzięki połączeniu sieciowemu możliwe jest także korzystanie z tysięcy stacji internetowych oraz serwerów UPnP. Port USB umożliwia korzystanie z zewnętrznych nośników danych. Urządzeniem można sterować poprzez sieć Ethernet, co pozwala na jego pełną integrację z systemami inteligentnego budynku. Dostępne są również wejścia RS232, triggery 12 V oraz tradycyjne sterowanie podczerwienią.

Modele Arcam AVR550 oraz AVR850  to najlepsze amplitunery w historii tej firmy. By zaoferować jeszcze wyższą jakość dźwięku niż w poprzednich modelach w AVR550 i AVR850 zastosowano najnowszy system korekcji akustyki pomieszczenia firmy Dirac Research.Sekcje wideo i audio zaprojektowano wykorzystując najnowsze rozwiązania, zachowując także możliwość zintegrowania przyszłych, dziś jeszcze niedostępnych aplikacji.

Więcej o urządzeniach można poczytać poniżej:

Amplituner Arcam AVR550

Amplituner Arcam AVR850

Amplituner stereo z HDMI Arcam SR250