Facebook Pixel

Marantz UD7007 srebrno złoty + HDMI + Wi-Fi

Marantz UD7007 srebrno złoty

Więcej widoków

  • Marantz UD7007 srebrno złoty
  • Marantz UD7007 tył back
  • Marantz UD7007 pilot remote
  • Marantz UD7007 czarny
Marantz UD7007 srebrno złoty + HDMI + Wi-Fi

Normalna cena: 3 495,00 zł

2 995,00 zł

Jeżeli dużo odsłuchujesz muzyki i chcesz posiadać jeden odtwarzacz.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Marantz UD7007 to jeden z dwóch dostępnych odtwarzaczy płyt CD DVD oraz BLU-RAY producenta Marantz. Prezentowany model wyższy, zapewnia dużo wyższej jakości audio podczas odsłuchu muzyki oraz dużo wyższej jakości wrażenia audiowizualne podczas oglądania filmów / koncertów.

Jest to rezultat uzyskania wysokiej dynamiki sygnału oraz wysokiej róznicy między sygnałem a szumem.

Aby zapewnić najlepszą jakość analogowego dźwięku stereo z CD i SACD, odtwarzacz ten wyposażono w  przetworniki cyfrowo analogowe 32bit/192kHz oraz wysokiej jakości selekcjonowane komponenty umieszczone na dedykowanej płytce analogowego stopnia wyjściowego z unikalną technologią audio Marantz HDAM. Odtwarzacz oferuje również możliwość wyboru pomiędzy zbalansowanymi wyjściami XLR lub wyjściami audio cinch.

Dostępny jest w kolorze srebrno złotym oraz czarnym. 

 

PROMOCJA , w cenie produktu -  

 + MODUŁ WI-FI

+ KABEL HDMI WIREWORLD CHROMA 7 O DŁUGOŚCI 1M LUB 2 M LUB 3M

 

Kino domowe

Odtwarza materiał Blu-ray 24fps z obsługą BD-Live i DLNA 1.5.Dostęp do usług YouTube Leanback oraz Netflix.Odtwarzacz obsługuje formaty DivX Plus HD oraz DivX. (.avi i .divx) i DivX Plus (.mkv).

Skaluje obraz do Full HD, posiada menu ekranowe dla łatwej obsługi, tryb szybkiego startu dla wygody użytkownika, obsługuje BD-Live. 

Dwa oddzielne wyjścia HDMI, którymi można podłączyć osobno tor Video bezpośrednio pod TV czy projektor oraz osobno tor Audio bezpośrednio do amplitunera.

W specyficznych przypadkach, gdzie korzystamy tylko z systemu stereo, odtwarzacz ten można podłączyć obrazem pod TV i pod projektor. Nie ma konieczności zakupu amplitunera z dwoma wyjściami HDMI. 

Stereo

Marantz UD7007 to połączenia odtwarzacza DVD BLU-RAY z odtwarzaczem CD - stąd taka cena. Jeżeli dużo słuchasz muzyki, a nie chcesz posiadać dwóch oddzielnych odtwarzaczy to jest to jedyne sensowne rozwiązanie (można jedynie rozważać innych producentów, modele ...itd).

przetworniki C/A 32bit/192kHz oraz wysokiej jakości selekcjonowane komponenty audio

- wysokiej jakości zasilanie, wydzielone

unikalna technologia audio Marantz HDAM

- wyjścia zbalansowane XLR oraz RCA (cinch)

- mechanizm wysokiej jakości,osłonięty aluminiowym panelem górnym i stalowym na dole obudowy

Odtwarzacz potrafi czytać płyty SA-CD oraz DVD-Audio, odtwarza formaty audio poprzez sieć komputerową :MP3 / WMA / AAC / FLAC / WAV. Dla wygody użytkownika wypodażony został również w złącze USB, jako kolejne źródło muzyki.

Przód odtwarzacza

Duży czytelny wyświetlacz powoduje, że z tego odtwarzacza przyjemnie i zrozumiale się korzysta. Do tego szybki odczyt płyt. 

Na panelu przednim znajdziemy podstawowe przyciski, ale bardziej do obsługi płyt z muzyką niż filmem, ponieważ menu filmów zawsze jest skomplikowane i niezbędny będzie pilot.

Złącze USB jako kolejne źródło z którego możemu odtwarzać.

Tył odtwarzacza

Dwa wyjścia HDMI - do podłączenia się torem Video bezpośrednio do TV lub projektora i torem Audio bezpośrednio pod amplituner AV. W takiej konfiguracji obraz nie jest przepuszczany przez amplituner i nie wprowadzmy strat w sygnale (chyba, że mamy bardzo wysokiej jakości amplituner z genialnym procesorem obrazu, który chcemy wykorzystać) .

Obok dedykowane wyjścia Stereo wysokiej jakości - złącza RCA (cinch) i XLR.

Odtwarzacz wyposażono w wyjście cyfrowe sygnałuo nazwie COAX. Umożliwia to podłączenie w przyszłości przetwornika cyfrowo analogowowego klasy HI-END, który jeszcze poprawi jakość odsłuchiwanego stereo.

Pozostałe złącza to złącza techniczne: NETWORK do połączenia z siecią komputerową, co polecamy uczynić. Pozwala to na odtwarzanie filmów / muzyki z komputera czy serwera jak również ze źródeł w internecie jak Youtube. Niezbędne jest połączenie kablowe. Jeżeli nie ma takiej możliwości namawiamy do zakupu modułu Wi-Fi w naszym sklepie www.systemy-kina-domowego.pl
Wejścia Flasher oraz remote pozwalają na sterowanie odtwarzaczem w sytuacji umieszczenia go w niewidocznym miejscu.

Złącze RS232 umożliwia sterowanie urządzeniem przez urządzenia zewnątrzne wykorzystywane np. przez "dom inteligentny"

 Funkcjonalności

Wygodne odtwarzanie filmów / koncertów / muzyki z płyt umieszczanych w napędzie, poprzez złącze USB na panelu frontowym lub poprzez sieć komputerową. W tym ostatnim przypadku wszystko oglądamy na ekranie, a poruszanie się po sieci komputerowej jest łatwe.

Odtwarzaczem sterować możemy na panelu frontowym (w podstawowym zakresie), dołączonym pilotem oraz z urządzeń dotykowych poprzez aplikację ( w częściowym zakresie)

Praktyczne rozwiązania

Amplitunery Marantz NR1506 oraz NR1606 mają taką samą wysokość jak odtwarzacz. Można zakupić zestaw i postawić obok siebie w niewysokiej półce w meblu RTV.

Ładnie wygląda, dobrze gra.

Gwarancja

Na odtwarzacz jest standardowo 2 lata gwarancji. Można ją dodatkowo przedłużyć po zarejestrowaniu produktu przez internet. Wymaga to jedynie 15 minut pracy z Waszej strony. Żadnych dodatkowych kosztów. Gwarancja zostanie przedłużona do 3 lat (nie dotyczy zakupu na firmę)

Zawartość opakowania

  • odtwarzacz :)
  • pilot
  • baterie do pilota
  • instrukcja PL pełna w pdf na płycie CD
  • kabel zasilający
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Menu w języku Polskim Nie
Odczyt DVD-Audio Tak
Odczyt SACD Tak
Odczyt Blu-ray 3D Tak
Skalowanie obrazu Full HD
Kolor Jasny
MHL Nie
Złącze UBS :) Tak
Połączenie z siecią Wi-Fi za dopłatą
Ilość wejść HDMI Nie
Ilość wyjść HDMI 2
Wejście optyczne Toslink Nie
Wyjście optyczne Toslink Nie
Wejścia COAX Nie
Wyjście COAX Tak
Wejście USB DAC Nie
Wyjście analogowe do stereo Tak
Wyjście słuchawkowe Nie
Wyjście Pre-Out Stereo
Wymienny kabel zasilający Tak
Sterowanie ze smartfonów Tak
Sterowanie RS232 Tak
Okres gwarancji 3 lata po rejestracji
Wysokość urządzenia 11 cm
Szerokość urządzenia 44 cm
Głębokość urządzenia 31 cm
Waga urządzenia 7 kg